Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

przemeq999 - Wto Kwi 23, 2019 09:53
Temat postu: Witam
Witam Wszystkich.
Niedawno stałem się posiadaczem Rover 75 2,5 V6. Auto trochę zaniedbane i wyeksploatowane. Zakup trochę nieprzemyślany ;) W pierwszych dniach czytania forum pojawiła się myśl w co się wpakowałem, ale teraz widzę światełko w tunelu i myślę, że za rozsądne pieniądze uda się doprowadzić auto do normalności. Zwłaszcza, że z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej. Mam nadzieję, że tak zostanie :)

tommasino - Wto Kwi 23, 2019 11:23

przemeq999, hejka!

Pokaz fure.
Pamiętaj, aby zadawać pytania, ale też i sprawdzać to co jest już na forum. To wielka skarbnica wiedzy.

Najważniejsze w Vkach to aby mieć sprawny układ chłodniczy i nie doprowadzać do przegrzania.
Zycze tobie wytrwalości no i szybkiego doprowadzenia R do zamierzonego stanu sprawności.

No i jeszcze jedno! Zachęcam do wstąpienia w grono Klubowiczów :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

MD - Wto Kwi 23, 2019 12:59

Cześć, dzień doooobry! Oby jednak wszystko się dobrze ułożyło. :D
przemeq999 - Sro Kwi 24, 2019 09:38

Będę miał chwilę przy ładnej pogodzie to cyknę fotkę. Choć szału nie ma :)

Chłodzenie jest bardzo dobre, albo zepsute :mrgreen: bo przy "dynamicznej" jeździe wskazówka cały czas była w połowie skali... tzn. poziomo.

[ Dodano: Sro Kwi 24, 2019 09:38 ]
Źle się zaczyna :/ Zauważyłem dziś ubytek płynu chłodzącego, ok. 0,5l. Zdjąłem osłonę silnika - przy termostacie sucho. Poszukam jeszcze dokładniej w weekend. Przy ewentualnej wymianie HGF i rozrządu trzeba wyciągać silnik? Zamierzam sam naprawiać. Wymieniałem kiedyś uszczelkę w corsie i jeździ do dziś :) Nie ten kaliber, ale jestem dobrej myśli :)