Zobacz temat - [R75 2000] Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75 2000] Proszę o opinie

rodzynck - Sob Maj 04, 2019 21:41
Temat postu: [R75 2000] Proszę o opinie
Cześć, niebawem wybieram się obejrzeć i być może zakupić tę sztukę.

https://www.otomoto.pl/of...html#c253397168

Z racji, że czeka mnie kawał drogi pociągiem, bez samochodu do tego dopiero w Rzeszowie jeden ze znajomych będzie w stanie mnie dowieść na miejsce docelowe, wolałbym jeszcze dokładnie dopytać jeszcze o Waszą opinię :)

marcin.misek - Nie Maj 05, 2019 22:35

Kierownica bardzo zmęczona, tylna tapicerka też jakaś brudna, tyły przednich foteli do wymiany.
Ponadto żaden Rover 75 nigdy nie miał ESP.
Martwi brak radia, i spryskiwacze przednich lamp - jeżeli nie działają to zapewne zderzak był wymieniany.
Generalnie całość do sprawdzenia, ale jeśli progi zdrowe to moża by było się pokusić o kupno o ile uda sie coś urwać za brak ESP ( którego nie ma, nie bylo i nie będzie)

rodzynck - Pon Maj 06, 2019 12:44

marcin.misek napisał/a:
Kierownica bardzo zmęczona, tylna tapicerka też jakaś brudna, tyły przednich foteli do wymiany.
Ponadto żaden Rover 75 nigdy nie miał ESP.
Martwi brak radia, i spryskiwacze przednich lamp - jeżeli nie działają to zapewne zderzak był wymieniany.
Generalnie całość do sprawdzenia, ale jeśli progi zdrowe to moża by było się pokusić o kupno o ile uda sie coś urwać za brak ESP ( którego nie ma, nie bylo i nie będzie)


Dzięki wielkie za rady, masz jeszcze jakieś sugestie co warto byłoby sprawdzić?

marcin.misek - Pon Maj 06, 2019 13:06

Webasto jest odlaczone - wiec zapewne niesprawne.
iktorn73 - Pon Maj 06, 2019 13:26

Kierownica zmęczona bo ma przejechane 250 kk a kierownice w R nie słyną z wytrzymałości :) , nie pokazane jest jak wygląda duży wyświetlacz,więc zapewne jest zepsuty. Chyba zaczyna odchodzić materiał z boczków,być może był prany. Siedzenie chyba nie tyle jest brudne co zdjęcia są tak zrobione. Ciekawe jak z wysprzęglikiem,jeśli nie był wymieniany to pewnie niedługo czeka Cię wymiana. Reszta standardowe pytania :) , zapytaj o wymianę odmy,w tych silnikach zalecana jest wymiana odmy po iluś tam tysiącach,oczywiście pasuje od BMW. Zapytaj czy były naprawiane wiatraki,bolączka R75.