Zobacz temat - [R75/ZT] Demontaż kostki stacyjki - pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75/ZT] Demontaż kostki stacyjki - pomocy

Physixc - Czw Maj 16, 2019 18:19
Temat postu: [R75/ZT] Demontaż kostki stacyjki - pomocy
Witam forumowiczów. Ostatnio sklepowy z groszka pod którym stoi moja R'ka poinformował mnie że od godziny migaja mi swiatła stopu oraz same chodza wycieraczki. Zaskoczony tym faktem postanowiłem poradzić się forum co dalej. Zgodnie z uzyskanymi informacjami sprawdziłem gródź (sucho), do bcu sie nie dobierałem, kostka stacyjki. po jej wypięciu problem ustępuje. przeczyściłem styki i problem rozwiązałem na 15 minut. Szczęśliwy wróciłem pod mieszkanie i problem wrócił wraz z wyjęciem kluczyka ze stacyjki. Postanowiłem zdemontować tą kostkę i gruntownie ją przeczyścic na stole. I tu zaczęły się schody. Za nic nie mogę tej kostki wyciągnąć z kolumny. Podważałem, szukałem śrub itd itd ale skończyło się na urwaniu jednego zatrzasku i mojej kapitulacji. Zatem drodzy forumowicze potrzebuję rady jak tą śmondę wyciągnąć bez łamania większej ilości rzeczy. Pomocy
christopher7 - Pią Maj 17, 2019 08:52

Kostka stacyjki jest przykręcona na 2 miniaturowe śrubki. Potrzebny miniaturowy płaski śrubokręt. Stopień trudności demontażu: 1 w skali 1-10 :-)
Physixc - Pią Maj 17, 2019 10:45

Ok dzięki wielkie :wink: Problem rozwiązany :-)