Zobacz temat - [MG-MGF]Pompowanie zawieszenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG-MGF]Pompowanie zawieszenia

ZbyszekMGF1998 - Nie Maj 19, 2019 08:51
Temat postu: [MG-MGF]Pompowanie zawieszenia
Witam wszystkich klubowiczów pozdrawiam z Gór Sowich. Mam problem z moim MGF potrzebuję pomocy jeżeli ktoś z okolicy Dolnego Śląska mógł by mi pomóc napompować zawieszenie byłbym zobowiązany ,proszę o info dziękibardzo
Malignus - Nie Maj 19, 2019 20:22

Taka pompke miałem,dawala rade bo podniosla ponad 10 MGF.Mysle ze gdyby była uzywana dla jednego auta to wystarczyla by do końca zycia samochodu.


Pompka

Co jakiś czas na OLX tez się uaktywnia gość pompujący zawieszenie w MGF.

ZbyszekMGF1998 - Nie Maj 19, 2019 21:46

Dzięki za info będę się rozglądał ,może się uda . Wiosna coraz cieplej szkoda żeby auto stało w garażu .
Malignus - Nie Maj 19, 2019 21:51

Pompki juz nie mam,ale pozostal ori plyn.Akurat na jednego MGF.Bede we Wro na poczatku czerwca to zrobie wycieczke w Twoje strony i podrzuce.
dawciu - Wto Cze 04, 2019 20:49

Właśnie dziś przyszła mi pompka z UK i skutecznie udało mi się napompować swojego mgf , pełen sukces .
Malignus - Wto Cze 04, 2019 21:29

I niewiele plynu trzeba.Gratulacje i 3maj MGF-a w dobrej kondycji.Jak możesz,wrzuc kilka zdjęć pompki,poprosze.
dawciu - Wto Cze 04, 2019 22:08

płynu zużyłem może 200 ml. fotki wrzucę w późniejszym czasie , ale jeśli ktoś potrzebuje odpompowywać z okolic śląska( Orzesze) to chyba mogę pomóc płynu mi jeszcze trochę zostało , a potem najwyżej się zamówi to przyjdzie .
Malignus - Wto Cze 04, 2019 22:37

Dokladnie tyle wchodzilo na Fka mocno zglebionego.Mam troche plynu ale obiecalem Zbyszkowi jak w koncu znajde czas na wycieczke w Jego strony.Dzieki za zapowiedz fotek pompkj.Przyda sie tym ktorzy beda chcieli zbudowac.
ZbyszekMGF1998 - Pon Cze 10, 2019 07:29

dawciu, Cześć Dawciu powiedz czy możesz mi pomóc mam ten sam problem siedzi zwłaszcza prawa strona podaj nr.telefonu zadzwonię dzięki bardzo .Pozdrawiam z Gór Sowich Zbyszek