Zobacz temat - [R75 Sedan] kostka niewiadomego przeznaczenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75 Sedan] kostka niewiadomego przeznaczenia

Grzesiek_MN - Pią Cze 21, 2019 10:48
Temat postu: [R75 Sedan] kostka niewiadomego przeznaczenia
Dzień dobry!

Otwierając maskę samochodu usłyszałem małe zgrzytnięcie i wydobyłem ze szczeliny nad dźwignią otwierania maski kostkę widoczną na załączonym zdjęciu. Najprawdopodobniej wpadła w okolice dźwigni otwierania maski leżąc sobie bezwładnie powyżej na plastikach. Zdjąłem osłony i zrobiłem zdjęcie. Czy ktoś wie do czego to służy i gdzie powinno być wpięte? Jedyna rzecz jaka w samochodzie mi nie działa (o której wiem na pewno :-) to roleta tylnej szyby, ale tam zaprzyjaźniony elektryk ustalił, że prąd dochodzi, tylko problem jest pewnie z samym jej silniczkiem. Nawet nie mam pojęcia kto mógł ją zdemontować i kiedy, na razie przyjąłem, że skoro wszystko wydaje się działać jak zawsze, to nie jest to coś istotnego...

SeniorA - Pią Cze 21, 2019 15:25

Grzesiek_MN napisał/a:
Czy ktoś wie do czego to służy i gdzie powinno być wpięte?
to jest połączenie LSM ze sterownikiem przyczepy i do niego powinien być wpięty.

[ Dodano: Pią Cze 21, 2019 15:25 ]
Grzesiek_MN napisał/a:
to nie jest to coś istotnego...
jeśli nie masz instalacji do przyczepy , to nie jest to wykorzystane.
Grzesiek_MN - Pią Cze 21, 2019 16:08

Hak holowniczy mam, ale odkręcony (dziwnym trafem nie został przepisany do dowodu rejestracyjnego, a ja nie zwróciłem na to uwagi), instalację też widzę z tyłu. Jako, że nie korzystałbym ani z haka ani tej instalacji, to po prostu zostawię temat w spokoju.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

tomi24lbn - Pią Cze 21, 2019 20:39

Hak pewnie masz dokładany poza fabryką dlatego nie ma modułu . :)
SeniorA - Pią Cze 21, 2019 22:13

Moduł do instalacji gniazda przyczepy.