Zobacz temat - [R75]Koła pasowe z firmy FMParts - rozpadają sie po 45km
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Koła pasowe z firmy FMParts - rozpadają sie po 45km

dawidd - Pią Cze 21, 2019 22:13
Temat postu: [R75]Koła pasowe z firmy FMParts - rozpadają sie po 45km
Witam
Pisze ten post jako przestrogę żeby nie kupować kol pasowych z firmy FMPArts - ja kupiłem i po przejechaniu 45 km kolo rozpadło sie na 2 części. Guma sie rozleciała. Nie była to wina osprzętu bo nie wymieniałem kola uszkodzonego tylko original ktory miał juz nalatane 370 tys km i uznałem ze można by je wymienić. Kupilem najtańsze nowe mając nadzieje ze ze 3 lata pochodzi - jednak rozpadło sie po 45km jazdy. Takiego szajsu nawet Chińczycy nie wypuszczają
Tak wygląda nowe kolo po 45km jazdy

karolj - Pią Cze 21, 2019 23:35

Co za syf... reklamowałeś? Przyjęli reklamację?

Dokładnie z tego samego powodu (tak żeby mieć nowe, dla świętego spokoju) zmieniłem na Corteco prawie 5 lat temu i nic się zupełnie nie dzieje. Wyglądało identycznie jak oryginał.

dawidd - Sob Cze 22, 2019 08:22

Reklamowałam, odesłałem i czekam. Jak się można było domyśleć fmparts zamilkł po zgłoszeniu problemu. Puki co zgłosiłem to na Allegro, zobaczę co to da. Kupiłem używkę z allegro po 90 tys przebiegu. Wyglądab ładnie, jeszcze ma nawet jakoś nalepkę producenta. Założyłem i chodzi bez problemu.
Po założeniu tego takiego dziadostwa od razu było widać że ono nie amortyzuje jak oryginał bo pasek drżał. Pewnie gdyby to koło wytrzymało dłużej to rozwaliło by resztę osprzętu