Zobacz temat - [R 400 1.6] Odpływ klimatyzacji
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 400 1.6] Odpływ klimatyzacji

Bergol - Sob Wrz 28, 2019 22:22
Temat postu: [R 400 1.6] Odpływ klimatyzacji
Witam, nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na mój problem, szukam odpływu klimatyzacji w moim Roverku, zbiera mi się woda pod fotelem kierowcy i myślę że zapchał mi się odpływ klimy. Ktoś coś wie na ten temat? Gdzie mogę szukać przyczyny? Bardzo was proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)

nanab - Sob Wrz 28, 2019 22:39

Masz szyberdach?
Bergol - Nie Wrz 29, 2019 09:47

Mam wersję bez szyberdachu, czytałem właśnie gdzieś że jakieś wężyki są w słupkach z szyberdachu i lubią się zatykać, aczkolwiek mnie ten problem nie dotyczy.
T0mekk1 - Pon Wrz 30, 2019 08:23

Też zbierała mi się woda podczas używania klimatyzacji. Okazało się, że popękał mi wężyk odprowadzający wodę. Znajduje się on za schowkiem pasażera. Wychodzi z obudowy nawiewu i idzie aż do ściany grodziowej. Sprawdź, może tamtędy leci woda.
Bergol - Sob Paź 19, 2019 23:48

T0mekk1 napisał/a:
Też zbierała mi się woda podczas używania klimatyzacji. Okazało się, że popękał mi wężyk odprowadzający wodę. Znajduje się on za schowkiem pasażera. Wychodzi z obudowy nawiewu i idzie aż do ściany grodziowej. Sprawdź, może tamtędy leci woda.


Okej dziś to sprawdzę i dam znać :)

[ Dodano: Pią Paź 04, 2019 06:08 ]
Witam, jednak to nie od klimy, klima jest ok, dziś w nocy padał mocny deszcz i znów jest powódź pod nogami kierowcy... Muszę dziś po pracy zostać na warsztacie i lać go wodą i szukać skąd leje :(

[ Dodano: Sob Paź 19, 2019 23:48 ]
Witam problem tkwił w nieszczelności szyby, odkleiła się od ramy i woda wciekała do środka. Temat rozwiązany :wink: