Zobacz temat - XXXVI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - Podziekowania etc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXXVI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - Podziekowania etc

Malignus - Nie Paź 13, 2019 21:11
Temat postu: XXXVI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - Podziekowania etc
Czas być pierwszym :mrgreen: Co prawda ciut z dojazdu ale czas podziekowac za ponowne spotkanie z Wami :mrgreen:
Łysy przejedziesz się moim TF em po kilku lekcjach :mrgreen: Ogarniesz i może kupisz?Takiego tupecika :grin:
Sknerko Czesci się znajda.Bedzie dobrze
Sintram,Harry,Tuners,Sail,Andrews,Betjar oraz wszyscy nie wymienieni,dziekuje ze byliscie :mrgreen:

Siemion Wiem ze byles mocno zajety.Wybaczone :mrgreen:
i kilka fotek aby wszyscy wiedzieli ze bylismy :mrgreen:
















I piwko na poziomie 320 m poniżej chodnika :mrgreen:
Taaa wiem ze jestem jak kot.Rozlewam sie :mrgreen:



[ Dodano: Nie Paź 13, 2019 21:10 ]
Miałem możliwość poznac Legende turbo czyli Markzo :mrgreen: .Mam brode krotsza ale i przez to wiadomości mniejsze :mrgreen:
Czekam na wynik koncowy i wiem ze dasz rade :mrgreen:
Jestes tym co nie wiedział ze sie nie da i zrobil niemozliwe:P

AndrewS - Wto Paź 15, 2019 20:40

Przyłączam się do podziękowań.
Miło było znów zobaczyć Wasze facyjaty !! !.
Gratulacje dla organizatorów tym większe ze w niepełnym składzie.

Łódź zrobiła ponad 600 km


Szczęść Boże !

Senn - Wto Paź 15, 2019 21:19

Ja również dziękuję za kolejny super zlot. Fajnie było zawitać na Górnym Śląsku :) Jeszcze fajniej było znów zobaczyć Was wszystkich. Dzięki za zorganizowanie zwiedzania kopalni GUIDO. Powiem szczerze, że jest to jedna z większych atrakcji jaką miałem okazję w życiu obejrzeć. Oczywiście jak zwykle zabrakło czasu, żeby z każdym zamienić słowo ale nadrobimy na kolejnych zlotach :)

P.S.
Podczas powrotu do Wawy na trasie minąłem się tylko z jedną 4setką. Po zlocie w Dzierżonowie jadąc kolumną minęliśmy około 10 Roverków. Marka znika z dróg :sad:

arczi220 - Sro Paź 16, 2019 00:19

Przyłączam się do podziękowań.
Dziękuje Prezesowi za zlot
siemion_ dzięki że pamiętałeś o braci górniczej.
Halinka+ Sintram dzięki za super przeżycie w rajdzie Huboszy było fantastycznie. Następnym razem dokończymy rajd :)
marcin.misek Na parkiecie wymiatasz, szacun
Bodzio25412 + Sandra + Mikołaj Kierunkowskazy zabudowane , dzięki.
sknerko i mrówka Chociaż nasze roverki były zarysowane to i tak się opłaciło z wami spotkać a tenis będzie na następnym zlocie :)
Zangiew i Ewa jesteście mega kul!!!
007kat + Iza Dzięki że byliście mamy tak blisko do Siebie w razie W.
BetJar + BeataNareście się spotkaliśmy :)
Lysy88 + Danuta,Gosia + Kamil,Adam_26,Wiktorcoupe,tuners ,marek501,Malignus & Kasia,Margos + Yennefer , Kosaa+Agnieszka, InEs + Tomas + Natalka, Pan Harry,Senn + Sylwia + Marlena + Ola,Turbin Dzięki za przybycie bo bez Was nie ma grupy. Kogo zapomniałem wypisać to sorki poprawie się na następnym zlocie.Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas. Jedynie brakowało nam sali żeby wszyscy mogli być razem :(
Pozdrawiam i do następnego....

eff - Sro Paź 16, 2019 15:25

Dziękuję za kolejny udany wyjazd :-)
Miło było Was wszystkich zobaczyć, tym bardziej w tak licznym gronie.

Do następnego! :mrgreen:

Markzo - Czw Paź 17, 2019 13:15

Malignus, haha ales dowalil z ta legenda :haha:

Dzieki wszystkim za fajnie spedzony czas! Zwlaszcze grupie "Koneserów" od szlachetnego trunku :D :D :D na Lotos nas dalej nie wpuszcza :haha:

Malignus - Czw Paź 17, 2019 20:54

Nie bądź taki skromny :mrgreen: Sledze fora eng i nikt nie dokonal tego co Ty.Swapy Hondy lub kv6 były.Niekoniecznie udane.Ale nikt chyba nie ruszyl Memsa3.Bynajmniej nic nie znalazłem.Wiec chyle czola za wykonana prace.
marcin.misek - Czw Paź 17, 2019 21:35

Markzo napisał/a:
Zwlaszcze grupie "Koneserów" od szlachetnego trunku :D :D :D na Lotos nas dalej nie wpuszcza

Dlatego następny zlot robimy przy Orlenie :)

Ja równiez wszytkim dziekuję. Było naprawdę udanie :) Już sie zapisuję na następną imprezę :)

Harry - Czw Paź 24, 2019 09:52

Dzięki za kolejny zlot :)
A szczególnie dzięki za wspólny rajd jeepnietej ekipie, dobrze że po drodze mnie nie wyrzucili ;)