Zobacz temat - Radio- zakup
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Radio- zakup

bolek81 - Sro Paź 16, 2019 14:52
Temat postu: Radio- zakup
Witam,
Mam pytanie czy kupował ktoś może radio z Chin? ( mam na myśli Aliexpress czy Banggood) Opłaca się takie zakupić czy raczej nie ryzykować zbyt słabą jakością?

marcin.misek - Sro Paź 16, 2019 20:04

Moze by tak coś wiecej... ? bo u wschodnich braci do wyboru do koloru, 1, din, 2 din. windows/android, tanie, drogie.. .
bolek81 - Sro Paź 23, 2019 16:34

Raczej myślałem nad 2 din z bluetooth. Ale nie wiem czy ogólnie dobrze jest kupować takie rzeczy z Aliexpress czy lepiej na miejscu szukać lub z polskich sklepów. Miałeś może jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z dotarciem paczki z Chin?
marcin.misek - Czw Paź 24, 2019 07:27

bolek81 napisał/a:
myślałem nad 2 din z bluetooth

Tych też do wyboru do koloru, dedykowaną stację czy zwykłe 2 din - czemu boisz się napisać coś wiecej ?
Cytat:
Miałeś może jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z dotarciem paczki z Chin

Nie. Ale radio które kupowałem zostało wyslane do mnie z Niemiec ( nie placisz wtedy cła)

Tymon66 - Sro Lut 19, 2020 13:58

Ja bym się nie bał zamawiać z alieexpress, ale umówmy się - nie bierz pierwszej, lepszej aukcji, bo się przejedziesz. Bierz te, które są ze zdjęciami i opiniami użytkowników, żebyś szajsu nie dostał. Z aliexpress można śmiało, ale nadal musisz z głową.

Paczka na 80% dotrze, właśnie sprawdzaj, czy nie mają magazynów gdzieś w Holandii albo w Czechach, różnie się zdarza. Albo sprawdź Gearbest Polska - może tam mają radia samochodowe ;) (magazyny na terenie Europy)