Zobacz temat - [R45] Problem z nawiewami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Problem z nawiewami

Pablito1994 - Sob Paź 19, 2019 20:38
Temat postu: [R45] Problem z nawiewami
Witam. Mam nietypowy problem. Roverek po odpaleniu grzeje od razu gorącym powietrzem. Obniżanie temperatury na panelu nie działa. Do tego na panelu pojawia się taki napis "EA SERVICE (zdjęcie w załączniku) Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam

forest - Wto Paź 22, 2019 09:55

Zobacz na listę kodów usterek:


Pablito1994 - Sro Paź 23, 2019 07:30

Silniczek od mieszania powietrza został wymieniony, jak na razie działa, ale nadal mam ten błąd. Jak wykasować ten błąd?
MarcinMag - Wto Sty 12, 2021 15:22

Witam, chciałbym podpiąć się pod temat ponieważ mam ten sam problem EA Service, dotarłem do punktu że problem jaki wystąpił to brak przełączania klapy ciepłe-zimne powietrze. Kupiłem na allegro ten silniczek z cała obudową do podmiany ale okazał się nieco inny i nie pasował a innego nie znalazłem dlatego postanowiłem rozebrać jeden i drugi by podmienić same silniczki. Zanim je podmieniłem sprawdziłem silniczek podpinając kabelkami go bezpośrednio pod akumulator okazało się że silniczek jest ok działa prawo lewo w zależności od biegunów więc teraz to juz nie wiem. Zamontowałem go ponownie w nadziei że tylko się przywiesił silniczek ale jednak nadal nie działa. Co jeszcze można sprawdzić? Co oznacza wspomniany EA Service bo może chodzi tylko o jakiś czujnik temperatury chociaż raczej nie bo ustawiając na max grzanie i max chłodzenie tez nie reaguje. Obecnie cięgno zdjąłem i przełączy łęm na grzanie bo zimno ale chciałbym to wkońcu naprawić ;/