Zobacz temat - [R75]Problem z wtryskami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Problem z wtryskami

qiver - Nie Lut 16, 2020 12:04
Temat postu: [R75]Problem z wtryskami
Witam wszystkich, mam problem z wtryskiwaczami, mianowicie kiedy dodaje gazu poszarpane, kiedy jadę z taką samą prędkością nie szarpie, za gazie ten problem nie występuje. Silnik 1.8 bez turbo. Może na ktoś wtryski na sprzedaż?? Proszę o pomoc.
Jasiu - Nie Lut 16, 2020 16:08

Witam, po czym wnosisz że to wtryski? Może filtr paliwa zapchany, pompa paliwa niedomaga, kable, świece, cewki. Sprawdzałeś coś? Może być wiele powodów szarpania.
marcin.misek - Nie Lut 16, 2020 21:19


Moderator marcin.misek informuje

qiver ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


qiver - Sob Lut 22, 2020 15:18

Wszystko jest sprawdzone, Toaf na każdym wtrysku pokazuje high i low rezystancję. Tak się dzieje podczas przyspieszania w zakresie obrotów od 1,5k do 2,5k, potem przestaje szarpać, ale dalej mu brakuje mocy.

[ Dodano: Pią Lut 21, 2020 09:36 ]
marcin.misek, Witam, kupiłem nowego laptopa i nie mogę się połączyć z Toafem brak wyboru portu do połączenia, laptop ma tylko porty usb 3.0. Co tu zrobić??

[ Dodano: Sob Lut 22, 2020 15:18 ]
Temat do zamknięcia, to była awaria wtrysków.

marcin.misek - Sob Lut 22, 2020 19:33

qiver napisał/a:
Witam, kupiłem nowego laptopa i nie mogę się połączyć z Toafem brak wyboru portu do połączenia, laptop ma tylko porty usb 3.0. Co tu zrobić??

Przeciez USB 3.0 jest kompatybilne w dół z USB 2.0 - wiec zapewne nie masz sterowników - zainstaluj.

Malignus - Sob Lut 22, 2020 20:24

na zabytkowym acerku ,z pamiecia podstawowa ssd 8gb ,dla systemu.Bez problemu się laczy dla XP.A mam tylko usb 2.0.Polaczyl się z TF oraz z mgf.Nie mam możliwości zabawy z innymi autami