Zobacz temat - [Freelander] Kontrolka SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Kontrolka SRS

Ciorny - Nie Mar 15, 2020 09:26
Temat postu: [Freelander] Kontrolka SRS
Od pewnego czasu mam problem z kontrolką SRS. Gdy odpalę samochód kontrolka na chwilę gaśnie lecz po chwili zaczyna się znowu świecić. Roverka sprawdzałem już na dwóch komputerach i na obu z nich nie pokazuje żadnych błędów. Czyściłem wszystkie styki kostek od poduszek, sprawdziłem bezpiecznik, a nawet zmieniłem sterownik SRS. Niestety nic z tych rzeczy nie pomogło. Proszę o sugestie :mrgreen:
Malignus - Pon Mar 16, 2020 22:27

u mnie w Tf blad wywalala 5 zlotowka wywalona pomiędzy kabel od napinacza a reszte tapicerki.Nie było widać cholery :roll:
Ciorny - Wto Mar 17, 2020 18:49

Przejrzałem jeszcze raz wszystko dokładnie i niestety nadal nie mogę sobie z tym poradzić, jedyne co zauważyłem to gdy po włączeniu zapłonu kontrolka od poduszek zapala się i gaśnie, a po chwili coś pyka w okolicy skrzynki bezpieczników pod maską i w tym samym momencie zapala się błąd SRS.
SLACEL - Pon Mar 23, 2020 14:24

Freelander, 1999 2.0 tD, brak świateł na tylnej klapie, na zderzaku są wszystkie, bezpieczniki ok. w kabinie i pod maską, żarówki w porządku, nie wiem gdzie szukać dalej. Dziękuję
sknerko - Pon Mar 23, 2020 17:37

SLACEL napisał/a:
Freelander, 1999 2.0 tD, brak świateł na tylnej klapie, na zderzaku są wszystkie, bezpieczniki ok. w kabinie i pod maską, żarówki w porządku, nie wiem gdzie szukać dalej. Dziękuję

szukaj na przejściach kabli przez blachę i na przejściu przez słupek