Zobacz temat - [R45 Sedan] Oryginalne radio
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R45 Sedan] Oryginalne radio

Radarski - Wto Kwi 28, 2020 00:33
Temat postu: [R45 Sedan] Oryginalne radio
Cześć,

czy orientujecie się może jaki model radia był oryginalnie zamontowany w R45 1.8 sedan z przełomu 2003/2004? Niestety kupiłem swojego bez radia.

Które z seryjnych modeli są warte uwagi? Zależy mi na sterowaniu z kierownicy bez zbędnych przeróbek. Dzięki! :)

Malignus - Wto Kwi 28, 2020 19:55

Oryginalnie mogles mieć Blaupunkta cd43,cena powala bo montowany był w Bmw oraz Roverkach i Landkach


Tylko tyle znalazłem.Dla kazdej marki było inne podświetlenie.MG miało pomarańcz,Landek zielen a Rover i BMW czerwien
Może później były wkładane inne radyjka,Wiem ze do MG były wkładane vdo i do TF Sony oraz Kenwoody (W zaleznosci od rynku)
Niestety tylko tyle mogę pomoc

Radarski - Pon Maj 04, 2020 01:30

Dzięki za pomoc. Z moich poszukiwań i z tego jakie mam oryginalne okablowanie wynika, że zamontowany był Blaupunkt CD32 (XQE000380PUY) - zamówiłem sobie, sprawdzę czy śmiga ze sterowaniem z kierownicy i dam znać.

Blaupunkt CD43 rzeczywiście był montowany, ale wygląda na to, że już w poliftowych wersjach, w których fabrycznie montowali kostkę "17 pin" zapożyczoną z BMW.

Malignus - Pon Maj 04, 2020 20:54

Tak jak patrzyłem do R45 było bardzo dużo radyjek.Wybralem najbardziej popularne.Im bardziej się zagłębiasz w temat tym bardziej nic nie wiesz :mrgreen:
Do mnie był sony 2000 :mrgreen:
A na uk Kenwood
i bądź tu madry
Ta kostka pokutowala bardzo długo w radiach MG i Rover
długo przejsciowki były montowane pod iso

Radarski - Czw Maj 07, 2020 15:56

To prawda, że im wiecej czytam tym więcej pojawia się tropów ;)

Niestety dziś przejściówka 17 pin na 3x ISO (ze sterowaniem z kierownicy) jest praktycznie nie do dostania :(