Zobacz temat - [MGF] Parametry do ustawienia geometrii zawieszenia.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] Parametry do ustawienia geometrii zawieszenia.

gutek071 - Nie Sty 24, 2021 21:01
Temat postu: [MGF] Parametry do ustawienia geometrii zawieszenia.
Cześć, jestem na finiszu usuwania skutków poślizgu zakończonego na krawężniku. Pozostało ustawić geometrię. Bardzo proszę o udostępnienie właściwych nastawów. Sprawdzałem te dane w auto data i rave, ale rozbieżności są tak duże, że zgłupiałem. Skłaniam się ku danym z rave, jako że jest to dokumentacja producenta, ale znając brytyjski styl, podchodzę do tego z pewną dozą ostrożności...
Malignus - Pon Sty 25, 2021 15:40

Wroclaw Kochanowskiego,tam maja nastawy do MGF i TF.Po ustawieniu w geometrii w MGF Taty,wszystko sie zmienilo,auto lata jak wsciekle i przyklejone do drogi
flapjck1 - Wto Sty 26, 2021 22:50

ja ustawialem wg jakiejs niemieckiej strony fanowskiej o MGF, ta gosc zrobil analize kilku ustawien i generalnie dosc finezyjne roznice zmienialy charakterystyke auta dosc odczuwalnie
gutek071 - Pią Lut 12, 2021 14:45

Hej, dzięki za odpowiedzi. Ostatecznie po małym researchu auto trafiło na ul. Ślężną, nie będę podawał nazwy firmy, żeby nie robić reklamy, jak ktoś będzie chciał, to znajdzie lub podam na PW. Generalnie fachowiec z wymierającego gatunku. Robił rajdówki, więc ma pojęcie olbrzymie. Auto zrobione znakomicie. Po samych parametrach wejściowych powiedział dokładnie jaką miałem przygodę z autem. Muszę przyznać że zrobiło to na mnie wrażenie. Szczerze polecam. Cena też niewygórowana - 150zł. Dostałem też wydruk.