Zobacz temat - [R200] problem z wprowadzeniem kodu immo EKA
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] problem z wprowadzeniem kodu immo EKA

KotwicaWeWodzie - Pon Mar 01, 2021 16:13
Temat postu: [R200] problem z wprowadzeniem kodu immo EKA
Witam. Potrzebuję pomocy. Rover 200 1.6 benzyna rok 97. Całkowicie padł pilot, otworzę z kluczyka jednak nie odpalę bo immo blokuje. Pilot oddałem do fachowca jednak nie wiem czy naprawi, kombinuje tam coś. Nie mam drugiego pilota, nie było kodu do immo. Zdesperowany zakupiłem kod immo na takiej polecanej angielskiej stronce, po podaniu VIN-u.

Próbuję wprowadzić ten kod w zamku drzwi, po całej procedurze klakson pipczy jeden raz czyli zły kod ale przynajmniej wiem że autko przyjmuje procedurę. Kiedy dodam +1 do drugiej i czwartej cyfry kodu klakson nie piszczy na koniec, dioda na zegarach gaśnie. Problem w tym że zaraz po otworzeniu drzwi dioda zapala się znowu i immo znowu piszczy. Próbowałem już milion kombinacji łącznie z odczekiwaniem 10min po wpisaniu kodu, bez skutku, nawet spróbowałem odpalić przez otwartą szybę bez otwierania drzwi kiedy dioda się nie świeci, bez skutku. Nie mam już pomysłów ani nerwów. Ktoś ma jakieś sugestie? Czy zostaje laweta i wywalenie immo ? Z góry dzięki za pomoc/sugestie.

Markzo - Pon Mar 01, 2021 16:48

wyjmij ECU z auta i wyślij do mnie, wywale immo i odeślę sprawne ECU.
sTERYD - Pon Mar 01, 2021 22:12

Skąd jesteś? Może ktoś ma blisko z autocomem.
KotwicaWeWodzie - Wto Mar 02, 2021 13:29

sTERYD, Jestem z Tarnowa. Jeśli faktycznie ktoś z okolic byłby w stanie podjechać i pomóc to uczciwie zapłacę. W chwili obecnej czekam cały czas na jakieś info od fachowca któremu zostawiłem pilot do sprawdzenia i ewentualnej naprawy. Roverek stoi już tydzień. Pozdrawiam.
sTERYD - Wto Mar 02, 2021 18:23

To Markzo, ma całkiem blisko.