Zobacz temat - [R200] Pożegnanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Pożegnanie

Saaphyri - Sob Cze 19, 2021 09:32
Temat postu: [R200] Pożegnanie
Witam forumowiczów, po 3 latach rover 200 idzie na złom.
Dziękuję Bardzo wszystkim którzy pomogli w przeszłości, forum pomogło rozwiązać masę problemów, pozwalając oszczędzić masę pieniędzy na wymienianie części lub mechaników, z którymi bywa różnie.

Bardzo Dziękuję, Pozdrawiam, ja zmykam na forum innej marki :)

Auto jeździ do dziś, jakby ktoś potrzebował jakichś części to Proszę pisać - Rzeszów.

rover 200 1996r
1.4 16V 103km
14K4F
Manual
Kolor MNX

Edit:

Kurcze myślałem że 3 lata, a konto założyłem w 2016 a wiec 5 lat, szybko ten czas leci, rover wiernie służył, do auta dołożyłem może 4 tysiące przez ten czas, z tym, że wszystko wymieniałem sam, z pomocą forumowiczów, ale jednak auto niezawodne, wszak silnik goły nie ma się co psuć :))

Markzo - Czw Cze 24, 2021 06:27

Daj jakiś namiar, telefon czy coś :) auto bez klimy?
bociannielot - Czw Lip 01, 2021 12:00

mój też już stoi i czeka na ostatnią podróż :D tak to bywa z autami, służył dzielnie :)
Vaticinator - Sro Sie 25, 2021 15:40

Biedne autka :(
bociannielot - Sro Sie 25, 2021 17:19

Vaticinator napisał/a:
Biedne autka :(

No biedne, moje na 511 zł ubezpieczyciel wycenił :rotfl: co Panie zrobisz, mojego już po prostu nie opłacało się ratować, buda ruda itp :) już mi go brakuje, ale taka kolej rzeczy niestety, po 3 roverach pora się pożegnać z eR ale to nie znaczy że dzięki tej marce nie poznałem tu wielu świetnych osób, dzięki którym będę te autka najmilej ze wszystkich moich posiadanych marek wspominał ;) tak tak, to dzięki wam też ;D