Zobacz temat - Rover 75 Tourer 2.0 CDTi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - Rover 75 Tourer 2.0 CDTi

igordmitrovich - Wto Lip 27, 2021 01:44
Temat postu: Rover 75 Tourer 2.0 CDTi
AUTO SPRZEDANE
Sprzedam Rover 75 Tourer 2.0 CDTi w stanie bardzo dobrym, samochód w ciągłej eksploatacji. Wszystkie opcje wyposażenia działają. Silnik suchy, bez wycieków oleju. Nie ma luzów w zawieszeniu (całe zawieszenie nowe przód i tył na oryginalnych podzespołach z Anglii, tuleje przednich wahaczy - poliuretan Powerflex). Wysprzęglik metalowy, pompka sprzęgła również. Akumulator Bosch, nowe chłodnice (silnika oraz ogrzewania), wentylator silnika nowy 2-biegowy ulepszony (z Anglii od fachowca), przewody hamulcowe metalowe nowe, maty grzewcze przednich foteli nowe (oryginalne z Anglii), pompy paliwa wymienione, alternator oraz rozrusznik po profesjonalnej regeneracji, tarcze oraz klocki hamulcowe w stanie dobrym, wymienione ok. 30 tys. km temu, radio Xtrons dedykowane do BMW oraz Rover z kamerą cofania, rejestratorem, nawigacją itd. Wszystkie naprawy robione na czas, olej oraz filtry zmieniane co 10 tys. km, cześci oryginalne zamawiane z Anglii. Karoseria bez rdzy, progi profesjonalnie naprawione. Opony letnie w stanie bardzo dobrym, opony zimowe całkowicie nowe na oryginalnych alufelgach (drugi zestaw). Przegląd świeżo zrobiony, OC do pażdziernika 2021. Zgadzam się na sprawdzenie na dowolnej stacji diagnostycznej, nie mam nic do ukrycia, nie jestem handlarzem. Sprzedaję ponieważ dostałem samochód służbowy. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie. Cena 4999 PLN do rozsądnej negocjacji. Tel. kontaktowy 531 239 321

marcin.misek - Czw Wrz 02, 2021 12:26

dodaj kontakt inny niż PW