Zobacz temat - Problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Problem

orris - Czw Paź 05, 2023 08:02
Temat postu: Problem
w focusie mk1 przytrafiła mi się awaria tulei wahacza z tyłu, tej co jest na 2 śruby przykręcona do auta. Niestety mechanik do którego zawsze oddawałem auto jest chyba na urlopie a pozostali mechanicy z mojej miejscowości nie mają za bardzo wolnych terminów. Mam dostęp do kanału i pomyślałem żeby spróbować podjąć się tego samemu lecz nie posiadam ściągacza https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/sciagacze-2/ do tej tulei aby wymiane przeprowadzić na samochodzie bez rozkręcenia połowy zawieszenia bo auto już ma trochę lat jednak i nie bedzie sie tak sprawnie rozkręcać na części jakbym pewnie chciał. Dlatego moje pytanie jest takie czy ktoś z was posiada taki ściągacz i byłby w stanie go wypożyczyć, oczywiście za jakąś opłatą? Bo kupić specjalnie ściągacz którego użyje raz w życiu zwłaszcza przy ograniczonym budżecie nie bardzo mi się opłaca. Najlepiej jakby jeśli ktoś byłby w stanie taki ściągacz wypożyczyć to z Wielkopolski, preferowany obszar między Poznaniem a Piłą bo wtedy byłbym w stanie osobiście podjechać po niego gdy będę miał te tuleje wymieniać i odwieźć go zaraz po wymianie albo następnego dnia.
Malignus - Pią Paź 06, 2023 01:22

Focus a Rover to dwie rozne bajki.Szukaj na forach Fordow.