Zobacz temat - Optyka zderzaków i progi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Optyka zderzaków i progi

HaDeSsS - Sro Kwi 04, 2007 12:59
Temat postu: Optyka zderzaków i progi
witam

mam do Was takie pytanko, czy znacie adresy gdzie mozna kupic dokladki do zderzakow i progi ? Chodzi mi bardziej o styl JDM niz francuski ;)

dzieki wielkie za pomysly i opinie

piter34 - Sro Kwi 04, 2007 15:21

HaDeSsS napisał/a:
Chodzi mi bardziej o styl JDM niz francuski

Możesz napisać co to są za style? Ja o czymś takim np. nie słyszałem. :-)

HaDeSsS - Sro Kwi 04, 2007 17:49

JDM czyli Japanese Domestic Market ogolnie styl w ktorym montujesz czesci produkowane tylko i wylacznie dla Japonii , charakteryzuje sie delikatnym poprawieniem wizualnym i lekka gleba ;)

natomiast francuski to im wiecej nawalisz spojlerow tym lepiej, poszukaj sobie tuningu peugotow, przerazisz sie ;)

Moloch - Pią Kwi 06, 2007 11:46

HaDeSsS napisał/a:
natomiast francuski to im wiecej nawalisz spojlerow tym lepiej, poszukaj sobie tuningu peugotow, przerazisz sie ;)


No w polsce ten styl jest bardzo często mylony z wiejskim tuningiem :lol:

A tak wogóle progi są na allegro dedykowane do Rovera 200/25 odnośnie zdzerzaków tu zaczyna się problem na allegro nie dostaniesz (chyba że od Mg) możesz spróbować na zamówienie ale to idą koszty :roll:

Dokładki wszelkie natomiast znajdziesz na angielskim Ebay-u ale ceny też Cię przerażą :roll:

Ja osobiście zrezygnowałem z dokładek niedługo pstrykne fotki i się pochwalę jak to wszystko wyszło :grin:

HaDeSsS - Pią Kwi 06, 2007 11:56

wlasnie tyle to ja wiem :P szukam innego zrodla w Polsce niz allegro ;)
Moloch - Pią Kwi 06, 2007 12:00

HaDeSsS napisał/a:
wlasnie tyle to ja wiem :P szukam innego zrodla w Polsce niz allegro ;)


Wątpie abyś w Polsce coś znalazł możesz spróbować u naszych południowych sąsiadów (Czechów) tam mają dużo ciekawych rzeczy :roll: