Zobacz temat - [R214i] Niedzialajacy zegarek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Niedzialajacy zegarek

koziolek - Nie Kwi 08, 2007 23:31
Temat postu: [R214i] Niedzialajacy zegarek
Witam!

Od momentu kiedy kupilem swojego "bzyczka" nie dziala w nim zegarek. Czytalem juz na forum, ze jest to pewnie wina przepalonej zarowki. Pisze z zapytaniem, czy ta oslona od zegarka w moim roverku jest wyciagana? I czy mozna przez jej wyciagniecie dojsc jakos do zarowki? Dziekuje z gory za pomoc!

brt: wpisz rocznik autka w profilu

AndrewS - Nie Kwi 08, 2007 23:46

przegladalem ostatnio instrukcje serwisowa Haynes dla kanciaka jest tam opisna procedura wyciagania tego zegarka, najpierw jak dobrze pamietam trzeba sciagnac drewnopodobna listwe ozdobna, potem sam zegarek
ale nie daje 100% ze tak samo jest w okraglaku

jurkac - Pon Kwi 09, 2007 08:08
Temat postu: zegarek
Procedura wymiany tej zarowki byla w poradach technicznych w tym albo pod koniec zeszlego. Nie pomne kto rozpoczal watek ale mozesz dotrzec przegladajac moje tzn "jurkac" posty gdyz wlaczylem sie w ten watek (troche nieprzytomnie) Pzdrw, jurkac
Brt - Pon Kwi 09, 2007 10:19

Trzeba podważyć tą plastikową osłonkę od dołu, a później odkręca się chyba 2 wkręty i zegarek na wierzchu. Z tyłu jest w przekręcanym cokoliku żarówka. Można kupić samą, lub razem z tym cokołem.
Tacowski - Pon Kwi 09, 2007 10:21

A z braku laku na Allegro popytaj tych co sprzedaja Rovery na czesci :)

Fajnie brzmi: Rovery na czesci :D

koziolek - Pon Kwi 09, 2007 15:15

Brt napisał/a:
Trzeba podważyć tą plastikową osłonkę od dołu, a później odkręca się chyba 2 wkręty i zegarek na wierzchu. Z tyłu jest w przekręcanym cokoliku żarówka. Można kupić samą, lub razem z tym cokołem.


Dzieki wielkie, dziala :)