Zobacz temat - [R200SDi] rozrząd po zakupie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200SDi] rozrząd po zakupie

szmer - Wto Kwi 10, 2007 14:20
Temat postu: [R200SDi] rozrząd po zakupie
Witam
Z innej beczki, juz kupilem :)
Zakupilem roverka 200 sdi i jak ksiazka przykazala chcialbym wydac jeszcze troche kasy na zrobienie podstawowych rzeczy:) tj rozrzadu
Czy szanowni koledzy moga polecic mi jakis warsztat w Warszawie ktory moglby sie zajac moim autem? Oczywiscie wazne jest aby goscie znali sie na rzeczy i nie byli zbyt drodzy:)
Kogo moglibyscie polecic.
Jaki jest mniej wiecej szacunkowy koszt napinacza, paskow, uszczelaniczy, rolek i pompy wodnej oraz robocizny.
Dzieki z gory za sugestie

brt: poprawiłem temat

emes - Wto Kwi 10, 2007 14:21

Tak tylko dorzucę, co z olejem i filtrami? Nie trzeba się nimi też przypadkiem zająć?
szmer - Wto Kwi 10, 2007 14:26

Oleje rowniez, klima tez by sie mogl ktos zajac :)
Brt - Wto Kwi 10, 2007 14:30

Ja proponuję zajać się w pierwszej kolejności poczytaniem Forum ;) Na usterkach jest swieży post dot. rozrządu w SDi i polecam używanie funkcji "szukaj" ;) A można baaardzo dużo znaleźć :cool: A co do warsztatu to na www.roverki.pl jest lista warsztatów z opiniami Klubowiczów.
szmer - Sro Kwi 11, 2007 18:20

Brt napisał/a:
Ja proponuję zajać się w pierwszej kolejności poczytaniem Forum ;) Na usterkach jest swieży post dot. rozrządu w SDi i polecam używanie funkcji "szukaj" ;) A można baaardzo dużo znaleźć :cool: A co do warsztatu to na www.roverki.pl jest lista warsztatów z opiniami Klubowiczów.

Juz sie zaznajomilem z tymi funkcjami :)
Czesci potrzebne do remontu zamowione, teraz pozostalo mi znalezc jeszcze tylko przyzwoity warsztat
Pozdro