Zobacz temat - [R all] Problem z lakierem:(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R all] Problem z lakierem:(

SopelTomcat - Wto Kwi 17, 2007 17:35
Temat postu: [R all] Problem z lakierem:(
witam
Mam ogromny problem kupić lakierek :(
Potrzebuje puszke sprayu w kolorze Tahiti blue,ale niestety u nas w Poznaniu nie ma takiego:( , lakierni powiedziano mi że nie ma możliwośći nabijania w forme spraya.....
Zna ktoś firme produkującą taki lakierek?w ofercie motipa pod takim nazewnictwem jest zupełnie inny kolor :shock:
Pozdrawiam

Mój roverek jest 1993 roku

piter34: Zapoznaj się z zasadami dot. tego kącika (poczytaj sobie jak powinien wyglądać temat Twojego wątku...)

piter34 - Wto Kwi 17, 2007 17:39

Zapoznaj się z zasadami dot. tego kącika (poczytaj sobie jak powinien wyglądać temat Twojego wątku...)
Nie rozumiem dlaczego u Ciebie nie chcą nabijać puszek dowolnym lakierem.
Poszukaj innej lakierni.
To jest zwykły kolor, a nie jakiś megakosmos.

marthinez - Wto Kwi 17, 2007 18:04
Temat postu: Re: Problem z lakierem:(
SopelTomcat napisał/a:
witam
Mam ogromny problem kupić lakierek :(
Potrzebuje puszke sprayu w kolorze Tahiti blue,ale niestety u nas w Poznaniu nie ma takiego:( , lakierni powiedziano mi że nie ma możliwośći nabijania w forme spraya.....
Zna ktoś firme produkującą taki lakierek?w ofercie motipa pod takim nazewnictwem jest zupełnie inny kolor :shock:
Pozdrawiam

Mój roverek jest 1993 roku


U nie jest sklep o nazwie Hiper. Zajmują się wszystkim, począwszy od glazury, a skończywszy na lakierach samochodowych. Podejrzewam, że w twojej okolicy jest gdzieś ich oddział. Dobiorą Ci lakier bez problemu i nabiją w puchę (spray). Zresztą myślę, że każdy dobry sklep z lakierami zrobi to bez wiekszych kłopotów. Poszukaj w okolicy. Życzę powodzenia! :wink:

PHJOWI - Wto Kwi 17, 2007 22:48
Temat postu: Re: Problem z lakierem:(
SopelTomcat napisał/a:
witam
Mam ogromny problem kupić lakierek :(
Potrzebuje puszke sprayu w kolorze Tahiti blue,ale niestety u nas w Poznaniu nie ma takiego:( , lakierni powiedziano mi że nie ma możliwośći nabijania w forme spraya.....
Zna ktoś firme produkującą taki lakierek?w ofercie motipa pod takim nazewnictwem jest zupełnie inny kolor :shock:
Pozdrawiam

Mój roverek jest 1993 roku



a sprawdzałeś tutaj http://www.autolack.com.pl/ to jest na czarnkowskiej, były lakiernik rovera :)