Zobacz temat - [R416 kombi 97'] rurka odporowadzajaca wode z szyberdachu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R416 kombi 97'] rurka odporowadzajaca wode z szyberdachu


czubaka - Sro Kwi 18, 2007 11:17
Temat postu: [R416 kombi 97'] rurka odporowadzajaca wode z szyberdachu
Witam,

Mam pytanie czy wiecie może jak wymienić rurkę odprowadzającą wodę z szyberdachu ?
Bo u mnie rurka w którymś miejscu przepuszcza wodę, i mi się leje do bagaznika :/ znaczy to nie jest jakas duża dziurka bardziej myślę ze to moze byc jakies pęknięcie i poprostu woda sie skrapla i po rurce ścieka do bagażnika :/ z tego co widzę to ona biegnie chyba jakoś w dachu po lewej stronie i zchodzi po lewym tylnym słupku do bagaznika i tam wchodzi w lewą burtę roverka :) wepchałem łape jak najdelej mogłem w ten słupek i było tem na rurce troche wody ale pojecia nie mam jak się do niej dobrac :/

Bardzo proszę o pomoc (z uwzględnieniem tego ze nie znam się na autach :( i jak narazie moje największe samodzielne osiągnięcie motoryzacyjne to wymiana mieszka przy drążku zmiany biegów:)

Paul - Sro Kwi 18, 2007 13:22

Cytat:
jak narazie moje największe samodzielne osiągnięcie motoryzacyjne to wymiana mieszka przy drążku zmiany biegów:)

W tym układzie proponuję wizytę u jakiegoś zaprzyjaźnionego blacharza, bo to wcale niekoniecznie musi być dziurawa rurka, tylko np. zsunęła się ze swojego miejsca w dachu, albo jakaś uszczelka puściła. A w razie gdyby to jednak rurka, to blacharze mają opatentowane metody na takie wymiany :D