Zobacz temat - [MG TF] Problem z wycieraczkami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG TF] Problem z wycieraczkami

majki1231 - Sro Kwi 18, 2007 18:54
Temat postu: [MG TF] Problem z wycieraczkami
mam problem z wycieraczkami w mgtf (2002). jedna z wycieraczek przestaje działać (spada z bolca ktory je porysza). po ponownym założeniu dzieje sie to samo wygląda to jak wada fabrycza. czy ktoś już spotkał sie z czymś takim i jak to przerobić (mam pewien pomysł jak to zrobić ale chciał bym sie upewnić). z gory dziekuje

piter34: dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem zasad kącika? poprawiłem tytuł wątku.

sTERYD - Sro Kwi 18, 2007 19:04

nie do końca wiem o co Ci się rozchodzi...
czy pióro wycieraczki spada z mocowania :?: :shock:
czy może z dźwigienki pod spodem spada to cięgielko, które przenosi ruch z korby przy silniku :?:
jeśli chodzi o to drugie to nie jestem pewny, ale tam jest mocowane na kulce i chyba najskutecznejsza bylaby wymiana tego cięgiełka, pewnie używka Cię wyniesie parę groszy, jesli nic chesz wymieniać to możesz zrobić otwór w przegubie i kulce i wkręcić cieniutką śrubkę żeby trzymała, ale to pierwsze rozwiązanie wydaje mi się bardziej rozsądne...

majki1231 - Sro Kwi 18, 2007 19:13

dzieki tak myslałem wywierce otwor i wkrece srube. dzieki
sTERYD - Sro Kwi 18, 2007 19:17

tylko otwór w przegubie musi być na tyle duży żeby polączenie się lekko poruszalo w każdym kierunku i jednocześnie na tyle mały zeby śrubka nie przeszła...no zawsze można dać podkładeczkę :wink: