Zobacz temat - [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro

rovero - Sob Kwi 21, 2007 13:19
Temat postu: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
Hej! :wink:

Niejeden z nas spotkał na Allegro.pl sprzedawców uczciwych oraz mniej uczciwych. Piekiełko dla oszustów już na forum jest :twisted: TUTAJ

W tym miejscu wpisujcie nicki z Allegro, co kupiliście i waszą opinie o sprzedającym. :razz:


U użytkownika sakfa kupiłem kompletną półoś prawą do swojego R200 1.4Si. Dobry kontakt i przesyłka była u mnie w 24h. Półoś założona jakieś 2 kkm temu (ok dwa tygodnie temu) i nie mam z nią żadnych problemów.

Lista sprzedawców polecanych przez Forumowiczów:
sakfa
Karwatma
andreeas7
SA-KLO
szynawroc
mmk_2006
przemo285
Marcinesko
HARTMAN_TUNING

bialy114 - Nie Kwi 22, 2007 19:59

Od Karwatma kupiłem komplet oryginalnych alu do R600. Trochę miałem stracha, że trzeba będzie prostować, naprawiać itp. Wszystko "cacy".
Na dodatek gość z 620Si zrobił Ti.

krzych1 - Nie Kwi 22, 2007 21:01

Witam :grin:
andreeas7 - kupiłem u niego komplet używanych felg stalowych po atrakcyjnej cenie (30 zł/szt). Kurier przywiózł je nastepnego dnia po przelaniu pieniędzy. Były solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie transportu - ich rozpakowanie zajęło mi chyba z 15 minut. Były w doskonałym stanie, idealnie wyważone, o niebo lepsze od tych, które miałem na samochodzie. Wulkanizator który montował mi je długo się im przyglądał, czy aby nie są to "nówki". A muszę przyznać, że licytując je spodziewałem się, że będą "do remontu", a tu miłe zaskoczenie.

Skiba - Nie Kwi 22, 2007 21:21

uzyt. SA-KLO .. czyli chłopaki z Sulechowa k. Zielonej Góry .. jednym słowem POLECAM ! Wszystkie ceny do negocjacji .. i nie są to wygórowane kwoty .. Możliwy odbiór osobisty .. Szybkie wysyłki .. jednym słowem profesjonalnie !!
String - Nie Kwi 22, 2007 21:40

Skiba napisał/a:
uzyt. SA-KLO .. czyli chłopaki z Sulechowa k. Zielonej Góry .. jednym słowem POLECAM ! Wszystkie ceny do negocjacji .. i nie są to wygórowane kwoty .. Możliwy odbiór osobisty .. Szybkie wysyłki .. jednym słowem profesjonalnie !!


Potwierdzam - kupowałem od chłopaków już trochę części (osobiście) i od początku polecam. Solidna firma - poważne podejście do klienta.

Paul - Nie Kwi 22, 2007 21:44

String napisał/a:
Potwierdzam - kupowałem od chłopaków

No to i ja potwierdzę :D
Z zaskoczenia w sobotę po południu do nich zajechałem. Wyjechali po mnie, żebym nie błądził :) , sympatycznie i miło a co najważniejsze - dobre ceny :!:

String - Pon Kwi 23, 2007 18:57

dzisiaj doszła paczka z kompletem do wymiany rozrządu od allegrowicza szynawroc. Kontakt bardzo dobry, paczka wysłana szybko i sprawnie.
Tak jak na aukcji - wybrane paski GATES'a - są GATES'a. Jestem bardzo zadowolony - a że 419 złotych - to nie mały pieniądz, więc wpisuję allegrowicza tu, bo chyba warto premiować handlowców, którzy nie nabijają klientów w butelkę.
Acha link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/it...ver_2_0_td.html
a do użytkownika: http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3370145

Pozdrawiam serdecznie

zubeer - Nie Maj 06, 2007 22:39

Ja polecam uzytkownika mmk_2006 kupowalem u niego rzeczy nawet poza Allegro i wszystko bylo OK
Rick - Pon Maj 07, 2007 23:01

Polecam tego allegrowicza: przemo285, solidny i bezproblemowy. Wysyła za pobraniem po wysłaniu smsa z adresem zwrotnym i nazwą towaru- poza allegro!!.
Poza tym chętnie dzieli sie swoją niemałą wiedzą na temat roverków.
Kupiłem u niego wysprzęglik do R75, cena o prawie połowę niższa niż w sklepie lub u dealera landrovera.

Polecam jeszcze raz tym bardziej, ze zakupiony nowy wysprzeglik padł po tygodniu. Po wyslaniu zdjęć przez internet, reklamacje załatwił pozytywnie niemal od ręki. Przypominam, ze transakcja była poza allegro a ja wyrzuciłem fakture po zamontowaniu.
Są jeszcze normalni ludzie... :)

ceremony - Pią Maj 11, 2007 00:00

Polecam ART-Bizar kuplem od niego ZRa i jest praktycznie jak nowy 19 tys przebieg :)
gosc sprzedaje czesci do Roverkow i MG

piter34 - Pią Maj 11, 2007 11:04

ceremony napisał/a:
Polecam ART-Bizar kuplem od niego ZRa i jest praktycznie jak nowy 19 tys przebieg :)
gosc sprzedaje czesci do Roverkow i MG

Wystaw im komentarz na naszej stronie klubowej. Tutaj

szmer - Sro Maj 16, 2007 15:39

String napisał/a:
dzisiaj doszła paczka z kompletem do wymiany rozrządu od allegrowicza szynawroc. Kontakt bardzo dobry, paczka wysłana szybko i sprawnie.
Tak jak na aukcji - wybrane paski GATES'a - są GATES'a. Jestem bardzo zadowolony - a że 419 złotych - to nie mały pieniądz, więc wpisuję allegrowicza tu, bo chyba warto premiować handlowców, którzy nie nabijają klientów w butelkę.
Acha link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/it...ver_2_0_td.html
a do użytkownika: http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3370145
Pozdrawiam serdecznie


Potwierdzam, i ja rowniez kupilem u nich rozrzad. Wszystko jak najbardziej OK

ENU - Czw Maj 17, 2007 00:20

Ja też Polecam allegrowicza: przemo285, solidny i bezproblemowy. Wysyła tylko za pobraniem,dostawa w 1-2 dni. Ja zakupiłem gniazdo do kolumny McPherson taniej niz u TomaTeam,nówka sztuka. Gosć posiada potrzebne czesci do Roverka a jak nie mam to sprowadza

Brt: czerwony dla administracji ;)

b_mol - Czw Maj 24, 2007 13:32

zubeer napisał/a:
Ja polecam uzytkownika mmk_2006 kupowalem u niego rzeczy nawet poza Allegro i wszystko bylo OK

równiez polecam użytkownika allegro mmk_2006! Kupowałem od niego czujnik ABS do R620Si. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.
saganiak - kupowałem kompletny rozrząd do R620Si - wszystko jak należy!

mzimny - Pią Maj 25, 2007 13:17

Polecam allegrowicza Marcinesko
Kupiłem u niego komplet amortyzatorów Kayaba Excel-G - wszystkie w cenie 720 zł. Towar oryginalny i oczywiście z gwarancją....
Transakcja poza allegro - wpłaciłem w ciemno na konto i na drugi dzień miałem już przesyłkę.

---------------
R416Si 1996

krzych1 - Nie Cze 03, 2007 06:27

Witam i dorzucam Allegrowicza naprawdę wartego polecenia: HARTMAN_TUNING, link do firmy jest też na stronie klubowej w technicznym FAQ (Czy można dokupić do mojego ROVERka okleiny drewnopodobne?): http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#82
Zamówiłem okleinę do swojego R, ale nie byłem pewny jaki ma być to kolor (są różne odcienie orzecha). W e-mailu zapytałem, czy będzie można zwrócić towar i wymienić na inny, jeżeli okaże się że nie pasuje kolor. Sprzedawca zaproponował mi wtedy przesłanie próbek, żeby nie narażać mnie na koszty odsyłania niewłaściwej okleiny. Na podstawie przesłanych błyskawicznie próbek zamówiłem okleinę. Czekałem na nią kilka dni gdyż okazało się, że pracownicy sprzedawcy przegapili moją wpłatę. Gdy szef wyłapał to niedopatrzenie to zadzwonił do mnie z przeprosinami za zwłokę w przesłaniu oklein (jaka tam zwłoka, kto kupuje na Allegro ten wie, że towar potrafi iść tygodniami). Po tym telefonie błyskawicznie otrzymałem okleiny i ku mojemu zaskoczeniu - wewnątrz krótki liścik z przeprosinami od szefa - Pana Jerzego Hartmana oraz niespodzianka: 20 zł, a więc ponad 10% ceny produktu, w ramach rekompensaty za zbyt długie - zdaniem sprzedawcy - oczekiwanie przeze mnie na wylicytowany towar :shock: Czy ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia, tzn. czy zwrócono mu część pieniędzy za zwłokę w dostarczeniu przesyłki?

Paul - Nie Cze 03, 2007 11:00

krzych1 napisał/a:
Czy ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia, tzn. czy zwrócono mu część pieniędzy za zwłokę w dostarczeniu przesyłki?

No co Ty? W cuda wierzysz? Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Tym bardziej chwała temu Panu za jego zachowanie :D

mzimny - Wto Cze 19, 2007 10:00

Witam!

Gorąco polecam osobę etimark. Jest to nick z niniejszej strony (czyli www.roverki.pl ). Na allegro użytkownik ten ma podobny nick, czyli etimark.....
Dane kontaktowe:
Tomasz Zawada
691508162
etimark@isar.pl
Lublin

---------------
R416Si 1996

Tacowski - Sro Lip 04, 2007 21:40

Polecam Pana Tomasza Zawadę. Zakupiłem u tego Pana poprzeczne wahacze łącznie z tulejami i wszystko jest ok.

e-mail: info@etimark.isar.pl

Pyzdra - Sro Lip 25, 2007 14:41

Tak to prawda Tomasz Zawada to pewny i uczciwy GOŚĆ
bialy114 - Sro Lip 25, 2007 15:53

Mogę i tutaj (w komentarzach Allegro już to zrobiłem) polecić użytkownika saganiak !
Kupiłem od niego komplet rorządu i pompę wody. Towar przyjechał w dwa dni toczka w toczkę taki, jak zamawiałem. Najlepsze jest to, że po wizycie u mechanika okazało się, że wcale nie potrzebuję tych części, bo poprzedni właściciel musiał robić to jakieś 15 kkm temu (widać po pasku, napinaczach i pompie). Skończyło się na oględzinach, a Sprzedawca saganiak bez najmniejszych problemów zgodził się na zwrot części.
Kasę mam już na swoim koncie.
Moim zdaniem profesjonalizm i ukłon w stronę klienta.

sTERYD - Pon Wrz 17, 2007 16:07

to i ja sie dołączę do pochwał użytkownika etimark :D
w sumie przez przypadek się zdecydowałem na zakup klamki i jestem bardzo zadowolony :D
Tak jak napisał najtaniej w całym układzie warszawskim ;) , a klamka jakby świeżo z fabryki :D

Pyzdra - Wto Wrz 18, 2007 21:10
Temat postu: Uczciwy sprzedawca
Bardzo polecam zakupy u Pana Pawła Kowalczyka z Wrocławia. Nick na Allegro kowalinjo
Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka części z Anglików. Muszę tu prywatnie dodać ,że wysłał mi drugi amortyzator nie biorąc ani grosza. Trudno to zrozumieć w czasach gdy naciągaczy na używane części jest cała masa . Dlatego bardzo POLECAM.

KRYS - Czw Paź 04, 2007 21:22

A ja polecam sklep audio

http://www.audiosklep.pl

Przesyłke otrzymałem po 24 h, obsługa i doradztwo fachowe, ceny bardzo dobre, paragon, gwarancja, długopis firmowy :mrgreen: , przesyłka solidnie zabezpieczona.
Można dokonać zwrotu towaru w przypadku niezadowolenia.

maciekwawa - Sro Paź 24, 2007 01:24

nick marek_rogulski również uczciwy.
dabu79 - Wto Paź 30, 2007 13:28

Polecam użytkownika Yagoo2001 z wrocławia.
Kupiłem od niego lampe tylną i antenę w bardzo dobrej cenie.
Solidna firma - poważne podejście do klienta. Możliwy odbiór osobisty.

maniaq - Nie Gru 16, 2007 23:47

polecam uzytkownika : JOG-EL

kupilem od niego przeplywomierz, dobry kontakt , szybka wysylka , sprzet dziala jak powinien :D

http://allegro.pl/show_user.php?search=jog-el

greg_szczytno - Pon Gru 17, 2007 11:18

Użytkownik Luxusowy
aukcja http://www.allegro.pl/ite...itu_drewno.html

Ale kupiłem u niego okleinę do Roverka 400 - pasuje jak ulał - nawet zakup poza alegro był udany i szybki. POLECAM jak ktoś chce trochę zmodyfikować wnętrze.

bonzo-ok - Wto Sty 08, 2008 23:03
Temat postu: Użytkownik nica_wawa
Polecam serdecznie, dziś pojechałem do niego po przegub lewy. Przy okazji ekspresowo zamontował i chodzi elegancko. Jak ktoś nie ma pojęcia o samochodach, lub nie ma miejsca w stolicy do dłubania w aucie (tak jak ja) to Pan Paweł nie dość, że ma tanio części japońskie to jeszcze szybciutko wymieni - też tanio. Polecam serdecznie - gość zajmuje się przegubami i półosiami 11 lat - trzeba do niego dzwonić bo ma dużo więcej części niż te na allegro.
sTERYD - Sro Sty 09, 2008 00:52

bonzo-ok, ale kogo tak polecasz??
bonzo-ok - Sro Sty 09, 2008 09:32

sTERYD napisał/a:
bonzo-ok, ale kogo tak polecasz??
Napisałem w opiecie postu użytkownika nica_wawa polecam: http://allegro.pl/show_us...php?uid=3458786
lukasz17 - Sro Sty 09, 2008 20:28

ja polecam tego pana http://www.allegro.pl/sho...pe=fb_recvd_all
bardzo uczciwy pan, szybka wysyłka, duży wybór cześci do Rovera, i bardzo tanie cześci w porównaniu do innych :wink:

Chester - Nie Sty 13, 2008 17:28

polecam użytkownika zibiz54 profesjonalnie podszedł do transakcji odpowiedział na wszystkie pytania

także użytkownik taobury szybko wysłał zakupiony towar

sokol8811 - Wto Lut 19, 2008 09:29

Polecam lucko. szybko i sprawnie.
Kupilem u niego Przegub zewnetrzny

zouza - Sro Lut 20, 2008 13:24

Bardzo mogę polecić art-bizar http://www.allegro.pl/sho...php?uid=2882241
Kupowałam przepustnicę ( nie była wystawiona na allegro), ale mają mnóstwo rzeczy nowych i używanych.
Pan bardzo miły zniósł moje 5 milionów telefonów i dziwnych pytań. A teraz najlepsze... zadzwoniłam, zrobiłam przelew, a następnego dnia rano :shock: był kurier z częścią. Pieknie zapakowane w pudełko folię i papier.
Przepustnica wygląda dobrze, działa dobrze... nie ma na co narzekać. Aha no i idzie się potargować i jest rabat dla klubowiczów. Myślę, że jakby nie była taka :dupa: to bym kupiła taniej :roll:

piter34 - Sro Lut 20, 2008 23:45

zouza, art-bizar są obecni na stronie klubowej w dziale "części i warsztaty". Tam im wystaw stosowna opinię.
zouza - Czw Lut 21, 2008 13:53

piter34 napisał/a:
zouza, art-bizar są obecni na stronie klubowej w dziale "części i warsztaty". Tam im wystaw stosowna opinię.


Wiem, wiem tam też napiszę, ale chwale ich gdzie się da, bo jestem zadowolona :mrgreen:

MarcinRad - Sro Kwi 16, 2008 21:47

POlecam Przemo 285 bardzo chętnie służy swoją wiedzą a zawracam mu dupe co chwilę. Zawsze pomoże. Kupowałem u niego przez allegro i poza i obsługa klienta nawyższa półka. Raz mi wysłał towar w piątek a w sobote go dostałem. Pewnie fart ale robi szybką wysyłke. Dodam że to był drugi zakup a zaufał mi i bez kasy na koncie posłał bez pobrania. To się ceni i jeśli tylko ma co potrrzebuje to najpierw uderzam do niego bo najbardziej cenie w życiu solidne podejście do tematu. Koniec słodzenia :)
Zukowaty - Czw Cze 05, 2008 17:47

Ja polecam Przemo 285. Kupuje u niego na miejscu w Poznaniu i człowiek naprawdę ma wiedzę na temat tego co robi.Ceny dobre a jak czegos nie ma na miejscu to szuka w zamiennikach albo sprowadza.
BetJar - Nie Cze 29, 2008 19:16

Witam.
Polecam firmę:

H.R. AUTOMOBIL
102A
98-311 OSTRÓWEK k WIELUNIA - ŁÓDZKIE
Tel:
+48 - 607 – 431-143
PONIEDZ-SOBOTA
8.00 - 20.00

hrautomobil@poczta.onet.pl
www.hrautomobil.pl

Kupiłem u nich nadkole i hamulec kompletny, części nie nowe w idealnym stanie,
przesyłka 3 dni (strajk pocztowców), sprzedają na allegro i otomoto.

tetryk - Nie Cze 29, 2008 20:27

Tak samo jak kolega polecam firmę HRautomobil-naprawdę o.k.
Zamawiałem przycisk od klimy i kier.-dotarło po tygodniu ,ale to nie wina firmy tylko poczty...
Ceny o.k.-razem zapłaciłem ok.50 pln :mrgreen: ,przesyłka solidnie zapakowana ,wszystko o.k.

piter34 - Pon Cze 30, 2008 12:06

BetJar i tetryk, wystawcie komentarze na stronie klubowej. Ta firma od dawna tam jest.
http://www.roverki.pl/gar...=Automobil_H.R.

ZBYCHO - Czw Sie 14, 2008 22:03

Chciałbym polecić firmę AutoLand z Wrocławia, wczoraj zakupiłem u nich lampę przednią europejską do mojego R45, wszystko odbyło się tak jak było uzgodnione, gorąco polecam, firma specjalizuje się w lampach
kerbi - Pon Gru 22, 2008 14:55

Na 100% ART-BIZAR kupiłem u nich komplet filtrów, zamek, termostat bardzo szybka dostawa (i jeszcze gratis po telefonie oring uszczelniający chłopaki przysłaki-na swój koszt) naprwdę polecam
roman2411 - Pon Mar 16, 2009 17:51

ja natomiast polecam użytkownika wojtekbus http://allegro.pl/show_user.php?uid=3349742

Kupiłem u niego wszystkie blachy na lewą stronę auta.Porządnie zapakowane, przyszło wprawdzie po tygodniu,ale z winy firmy kurierskiej.

luqar - Sob Mar 28, 2009 11:43

Polecam tego sprzedawce. Bardzo szybki, fachowy i miły kontakt.
Za poniższy komplet zapłaciłem 349zł. (transport gratis).
Mają dużo części do Rover-ków dostępnych od ręki po bardzo atrakcyjnych cenach.

pasek rozrządu DAYCO (DAY94371)
napinacz SKF (VKM17310)
pompa GRAF (GPA427)
uszczelniacz wałka rozrządy Corteco (19027628B)
uszczelniacz wału korbowego Corteco (15026220B)
pasek DAYCO (3PK755)
pasek DAYCO (5PK1150)

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6397852

SklepDusia
41-902 Bytom
ul. Jagiellońska 22
sklepdusia@wp.pl
Tel. 0-32 282-70-04

Himen - Wto Mar 31, 2009 16:36

Czy TomaTeam jest wiarygodny?? Bo zakupiłem wczoraj u niego na sklepie linki do ręcznego ale nie mogę się z nim w ogóle skontaktować... Myślicie że powinienem być spokojny??
Raptile - Wto Mar 31, 2009 17:24

Himen, powinieneś być spokojny :)
marcinmarcin - Wto Maj 19, 2009 21:17

Polecam gorąco sprzedawcę o nicku MASLOTM http://allegro.pl/show_us...php?uid=2038187 z okolic Namysłowa, tel. kont. 889077225. Ma do sprzedania na części lekko rozbitego, b.ładnego ZR 105 z 2005
Frika - Sro Cze 03, 2009 10:22
Temat postu: [Freelander 1.8]
Mechanizmy podnoszenia szyb, siłowniki - wszystkie typy aut.
Sprawdziłam osobiście ich profesjonalizm i uczciwość w podejściu do klienta.
Electric_Life
Łomianki
TEL.022/424 82 08
KOM.0 606 332 333

Fargo80 - Sro Lip 08, 2009 09:37

Wahacze do R200
polecam sprzedawcę przesyłka z dnia na dzień bez problemu

nick: monalisasklep

http://www.allegro.pl/sklep/10470290_mona_lisa

faecd - Nie Lip 12, 2009 13:26

Lustra, wklady podgrzewacze.

Na allegro nick: Firma_Adam, lusterka@neostrada.pl

Pelen profesjonalizm, szybka przesylka a w paczce instrukcja montazu, ulotka reklamowa. Ogolnie bylem pod wrazeniem gdy otworzylem paczke!!!!

Jugol - Sro Lip 15, 2009 06:31

Polecam sprzedawcę o nicku : siwes . Pełny profesjonalizm,wspaniały kontakt,praktycznie nowe części i co najważniejsze nie drogo :ok:

Komplet reflektorów europejskich -jak nówki sztuki do Rover 45- 400pln :ok:

...wczoraj otrzymałem od pana Roberta po raz drugi cześć do Kochanicy- wąż dolny filtra powietrza- stan igła.Polecam, konkretny gość, wspaniały kontakt, cena zawsze do dogadania, expres przesyłka i zawsze wspaniale zabezpieczona . Jeszcze raz przypomnę nick z allegro : siwes
:ok:
Polecam również pana o nicku: lukasz334cn , zajmującego się obszywaniem kierownic skórą- pełen profesjonalizm, godny polecenia :ok:

zuber84cool - Pon Lip 27, 2009 23:51

Polecam sprzedającego Kacper_duch kupiłem na jego aukcji kpl. filtrów co prawda do Hondy Accord CC7 ale to bliźniak R600 więc wszystko pasuje,profesjonalne podejście do aukcji(sprzedawca wymaga podania wszelkich danych potrzebnych do sklasyfikowania pojazdu celem potwierdzenia i doboru odpowiednich części)bardzo dobry kontakt,wysłane towary są w pełni zgodne z opisem ogólnie pozytywnie,sprzedawca posiada także inne markowe japońskie części Akebono,Ashika do Accorda CC7 które nie odbiegają jakością od innych markowych a z powodzeniem można je zastosować w R600(bliźniak) i za rozsądną cenę,Polecam :ok2:
greg-si - Czw Wrz 17, 2009 17:26

Po raz kolejny przeszedłem udaną transakcję z użytkownikiem naszego forum bear007. Adres jego strony internetowej: http://www.mdmauto.pl/
Polecam w całej rozciągłości. W zimę raz kupiłem dwie rzeczy (pas przedni i zamek bagażnika. Teraz znowu było mi potrzeba kilka gratów (joy od lusterek wraz z wtyczką, wtyczki do lusterek, guziki od podgrzewanych foteli) napisałem maila i wszystko się znalazło co chciałem w atrakcyjnych cenach.
Oby jak najwięcej takich ludzi.
Pozdrawiam

hertz25 - Pon Lis 16, 2009 08:17

Land Rover Texaco MTF94 MTF-94 olej skrzyni manual (numer 809682115) niewiem czy dobrze to umiescilem podobno ciezko jest dostac taki olej w 1l a gosc wlasnie sprzedaje :razz:
spontan - Sob Gru 19, 2009 18:33

Polecam użytkownika haker2008_2008 kupiłem od niego przepływomierz oryginalny BOSH do czterysetki za śmieszne pieniądze 79 PLN w stanie idealnym.
Chris83 - Czw Sty 21, 2010 08:05

Polecam wspominianą już firmę ART-BIZAR. Zamówiłem maskownicę głośnika bo nie było i pasy tylne bezp. bo się nie chciały rozwijać. W w sobotę złożyłem zapytanie, w niedzielę przesłałem im potwierdzenie przelewu, w poniedziałek nadano wysyłkę. Dobry kontakt i ceny nie wygórowane.
zouza - Czw Sty 21, 2010 17:45

Chris83 napisał/a:
Dobry kontakt i ceny nie wygórowane.


Szkoda, że się nie sprawdzili przysyłając mi zepsuty silnik, ale co tam tylko parę stów w plecy za kuriera i mechanika. Taaaa super firma :ok:

Chris83 - Czw Sty 21, 2010 20:42

No cóż powiedzieć... przykro mi z tego powodu. Z takimi pierdółkami jak moje nie ma takiego ryzyka. Pozostaje mieć nadzieję, że nie było to świadome :neutral:
zouza - Czw Sty 21, 2010 20:47

Chris83, sprawę gdzieś tam opisywałam na forum, rok minął nie chce mi się do tego wracać, podobno silnik był na 100% sprawdzony, odpalany itd. nie sądzę.... ale to zdecydowanie nie ten temat ;)
Chris83 - Czw Sty 21, 2010 21:04

No to klapa w takim razie. Ale jak już po fakcie to nie wracajmy, a niech to będzie przestrogą dla innych.
apples - Wto Lut 09, 2010 13:54

Użytkownik AAnd http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=18983.
Kupowałem wysprzęglik. Niecałe 24h i był w domu. Doradzi, nie ściemnia, nie naciąga. Tak że polecam.

Verneur - Sro Mar 17, 2010 12:59

Sprzedający(Allegro): HRAUTOMOBIL

Mimo iż na forum pojawiły się niepochlebne opinie o tym sprzedającym, ostatnio zakupiłem u niego mechanizm opuszczania szyby do Roverka 25 i przyznam szczerze, że nie mogę powiedzieć o całej transakcji złego słowa.Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Część zakupiona 11marca(koszt 110zł),opłacona tego samego dnia,15marca przesyłka dostarczona przez firmę kurierską,a w dniu dzisiejszym zamontowana - działa jak należy.

Tobi_lbn - Wto Maj 25, 2010 23:29

Ja bym polecił użytkownika allegro o nazwie " kubaf_". Zakupiłem u niego komplet oryginalnych felg do r200 wraz z oponami za bardzo atrakcyjną cenę. Kontakt idealny(dosłanie dokładnych zdjęć na maila). Felgi kupione poprzez allegro ze względu na to żeby mieć możliwość bezproblemowego odesłania jednak nie było takiej potrzeby. Możliwość zakupów także po za allegro. Wszystkie cztery koła bardzo profesjonalnie zapakowane do wysyłki. Jedna felga miała lekkie bić ale i tak jestem bardzo zadowolony. Tak więc polecam :wink:
driftdreamer - Czw Cze 10, 2010 22:12

http://allegro.pl/sklep/5935182_auto_swiat

KOL.WOLA PIASECKA 2
PRZY TRASIE LUBLIN-PIASKI

Kupilem od nich felgi, kapsle oryginalne za symboliczne 20zl oczywiscie jako dodatek do felg:) drzwi, nadkole, tlumik, poduszke silnika.. Ceny maja dobre:) wszystkie czesci do roverkow. A ze to jedyny szrocik w poblizu jade do nich po kazda czesc do mojego roverka. Polecam

thot83 - Nie Cze 13, 2010 00:44

Witam
To i ja się podzielę doświadczeniami w temacie
Otóż ja polecam nowego użytkownika na allegro jakim jest ts1976
A to link
http://www.allegro.pl/sho...hp?uid=13911977
Całą transakcję praktycznie przeprowadziłem przez mail nawet nie było wystawionej aukcji tylko przelew i przesyłka. Bez oszustw, bez ściemy szybki, sprawnie i tanio
Także polecam

driftdreamer - Nie Cze 13, 2010 10:02

użytkownik marcin682

http://allegro.pl/show_us...php?uid=1116756

i tu nastepny uzytkownik:) polecam kupilem od niego halogeny do r400
Wszystko sprawnie i szybko.

zuber84cool - Wto Paź 12, 2010 17:28

Witam, polecam użytkownika ksysio1966 http://allegro.pl/show_user.php?uid=16390499 bardzo dobry kontakt oraz dobre markowe części za rozsądne pieniądze, kupiłem u niego końcówki drążków SANKEI 555 Lewa/Prawa za 42 zł :) , podczas gdy np w IC są za 65zł SZT. , także polecam, poza tym polecam użytkownika konrys-czesci http://allegro.pl/show_user.php?uid=11070724 , świetny kontakt, szybka wysyłka kupiłem u nich przednie górne wahacze YAMATO po 135zł SZT. o rozstawie śrub mocujących 18cm, które właśnie ciężko znaleźć, gdyż wiadomo że są dwie wersje 18cm i 19cm, te same wahacze w IC ok 195zł , polecam również użytkownika waski1975_2006 http://allegro.pl/show_user.php?uid=5271930 szybka wysyłka, dobre części, kupiłem u nich drążki kierownicze SANKEI 555 za 39zł SZT. te same w IC 81zł SZT.
marcinmarcin - Sro Lut 09, 2011 23:26

extra_wydech - robiłem u niego na zamówienie tłumik do MG ZR 160.

Miał być w miarę cichy ale nisko i rasowo brzmiący przelot - i tak jest - dźwięk zgodny z moim opisem, auto ewidentnie mocniejsze na wysokich obrotach.

http://www.youtube.com/watch?v=LVj7LCX2xdM

sknerko - Czw Lut 10, 2011 10:59

FATEX bardzo fajna firma kupiłem wydech do Freelandera i na drugi dzień był u mnie. Okazało się jednak ze źle kliknąłem aukcje a gość w opisie nie doczytał że ja potrzebuje do starszego modelu i dostałem jeden z tłumików inny. Na nastepny dzień po telefonie obiecał wysłać prawidłowy tłumik a kurier ma odebrać ode mnie ten który mi nie pasuje. Super załatwione w pełni profesjonalnie. W komplecie oczywiście wszystkie śruby, wieszaki, i uszczelki. Mega profesjonalne podejście do klienta.
greg-si - Wto Lut 15, 2011 10:22

Co prawda nie allegro ale z czystym sumieniem polecam użytkownika forum Bartek24.
Zamówiłem zwrotnicę przednią, dostałem taką jak chciałem, dobra cena, wyśmienity kontakt. Nic tylko robić interesy z tym użytkownikiem :)

Rendikrendi - Sob Lip 16, 2011 00:47

Kupiłem tutaj olej:
http://allegro.pl/amsoil-...1714708664.html

Gadałem z gościem z 20 minut o olejach tak się rozgadał az na koniec wziąłem od niego jeszcze filtr MANNa ktore ma w cenie lepszej niz ja w zaznajomionym sklepiku.

sobrus - Sro Sie 17, 2011 13:14

Ja kupiłem olej tutaj
http://allegro.pl/show_user.php?uid=6486103
Kupione ok godz 12, następnego dnia o tej porze przesyłka była u mnie w domu :shock: .

Posiada olej Valvoline MaxLife 10W40 w niezłej cenie (100zł/5l wliczając przesyłkę kuierem).

polakpolak29 - Sob Sie 27, 2011 14:49

Nie allegro ale polecam sklep Muffler z tłumikami i akcesoriami do układu wydechowego.
Niskie ceny profesjonalna obsługa http://muffler.pl/

driftdreamer - Wto Sie 30, 2011 18:14

dzieki kolego za linka, zamowilem u nich w sobote kompletny wydech a dzis juz dostalem paczke, jestem zadowolony a cena najnizsza na rynku. Polecam http://muffler.pl/
leporello - Sro Wrz 07, 2011 11:44

Ja na początku trochę obawiałem się zakupów na allegro, ale w końcu syn mnie przekonał. Przyłączając się do dyskusji na allegro mogę polecić sprzedawcę Adamke72 (http://allegro.pl/show_user.php?uid=2026017). Koleś prowadzi sklep internetowy z olejami Liqui Moly. Ceny ma niższe niż u oficjalnego dystrybutora (na 4l butli można zaoszczędzić nawet 40 zł). Na allegro ma same pozytywne komentarze, więc można być pewnym, że nie robi ludzi w konia.
driftdreamer - Sro Wrz 07, 2011 16:34

http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=2026017

leporello, tak łatwiej :mrgreen:

marcinmarcin - Sro Wrz 07, 2011 23:33

leporello napisał/a:
Ceny ma niższe niż u oficjalnego dystrybutora (na 4l butli można zaoszczędzić nawet 40 zł).
Faktycznie oszczędność że hoho... szczerze mówiąc bałbym się kupować olej z allegro... asortyment sprzedającego również nie wzbudza zaufania... :mrgreen:
leporello - Czw Wrz 08, 2011 11:34

To, że gość handluje na allegro innym towarem, niż oleje wcale go nie przekreśla. Wystarczy spojrzeć na komentarze i opinie o sprzedawcy Adamke72. Jak widać same pozytywy, a to o czymś świadczy. Kupowałem u niego olej LM w jego sklepie na oliwiarka.pl, dopiero później dowiedziałem się, że prowadzi działalność na allegro. A co do oszczędności, 4 dychy piechotą też nie chodzi.
marcinmarcin - Czw Wrz 08, 2011 12:17

Pewnie że nie przekreśla... ale te perfumy dają do myślenia...
leporello - Wto Wrz 13, 2011 11:52

Oj marcin, czepiasz się :) Żyjemy w ciężkich czasach i każdy orze jak może. Dla mnie liczy się to, że ten Adamke72 to uczciwy sprzedawca i sprzedaje oryginalny olej, a nie jakiś podrabiany szajs.
Wejdź sobie na oliwiarka.pl i tam zobacz jaki ma asortyment ;]

marcinmarcin - Wto Wrz 13, 2011 15:20

Nie czepiam się - po prostu "markowe" perfumy królują na wszelakich bazarach itp...

Chcąc mieć pewny olej zadzwoniłem po prostu do dystrybutora na PL i zamówiłem bezpośrednio od przedstawiciela (minus że od razu musiałem łyknąć 4 bańki, ale z 2 autem robię tak samo, przynajmniej śpię spokojnie).

leporello - Czw Wrz 15, 2011 14:58

Jak napisałem parę postów wcześniej - sam początkowo nie byłem przekonany do zakupów w internecie, ale gdyby wszyscy sprzedawcy byli tacy jak koleś z oliwiarki, to świat byłby przyjaźniejszy, a ludzie spaliby spokojniej:P:D
A tak poważnie, to, ze facet wrzuci na alle jakieś perfumy, dla mnie wcale go nie przekreśla. Liczą się opinie kupujących. W sklepie internetowym ma oryginalny olej LM i ja od siebie za całokształt daje mu 5 gwiazdek.
Szajs od oryginału można odróżnić na odległość. Obojętne, czy to perfumy czy olej silnikowy:P:D

GrojecR-75 - Pon Wrz 19, 2011 12:26

krzych1 napisał/a:
Witam i dorzucam Allegrowicza naprawdę wartego polecenia: HARTMAN_TUNING, link do firmy jest też na stronie klubowej w technicznym FAQ (Czy można dokupić do mojego ROVERka okleiny drewnopodobne?): http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#82
Zamówiłem okleinę do swojego R, ale nie byłem pewny jaki ma być to kolor (są różne odcienie orzecha). W e-mailu zapytałem, czy będzie można zwrócić towar i wymienić na inny, jeżeli okaże się że nie pasuje kolor. Sprzedawca zaproponował mi wtedy przesłanie próbek, żeby nie narażać mnie na koszty odsyłania niewłaściwej okleiny. Na podstawie przesłanych błyskawicznie próbek zamówiłem okleinę. Czekałem na nią kilka dni gdyż okazało się, że pracownicy sprzedawcy przegapili moją wpłatę. Gdy szef wyłapał to niedopatrzenie to zadzwonił do mnie z przeprosinami za zwłokę w przesłaniu oklein (jaka tam zwłoka, kto kupuje na Allegro ten wie, że towar potrafi iść tygodniami). Po tym telefonie błyskawicznie otrzymałem okleiny i ku mojemu zaskoczeniu - wewnątrz krótki liścik z przeprosinami od szefa - Pana Jerzego Hartmana oraz niespodzianka: 20 zł, a więc ponad 10% ceny produktu, w ramach rekompensaty za zbyt długie - zdaniem sprzedawcy - oczekiwanie przeze mnie na wylicytowany towar :shock: Czy ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia, tzn. czy zwrócono mu część pieniędzy za zwłokę w dostarczeniu przesyłki?




Witam,mialem calkiem niedawno podobna sytuacje...kupowalem komplet filtrow do Accorda 1992,gosc pomylil filtr powietrza i paliwa,po telefonie poprosil by odeslac pomylone przedmioty...za dwa dni dotarły własciwe + pieniadze za moj koszt przesylki +dodatkowy darmowy filtr oleju!!!tak wiec cuda sie jeszcze zdarzaja

tupack997 - Pon Wrz 19, 2011 17:23
Temat postu: godny polecenia okolice warszawy
witam

polecam tego sprzedawcę za ceny i słowność w jakości części

kupiłem u niego do mojej Roverkli 75 CDT
alternator za 80 zł
turbine za 280
mc persony z sprężynami po 110 za szt
czeka mnie jeszcze pompa paliwa hyh za 80 zł

adi2711 odebrać mozna części w Warszawie lub Zakroczym po wczesniejszym kontakcie telefonicznym
Tel.881-686-688

adres e-mail:asterix621@wp.pl

pozdrawiam Krzychu


vanbodzio - Wto Paź 25, 2011 23:46
Temat postu: Re: godny polecenia okolice warszawy
tupack997 napisał/a:
polecam tego sprzedawcę za ceny i słowność w jakości części
adi2711


również polecam tego sprzedawcę adi2711 !! !
- bardzo dobry kontakt e-mail i telefoniczny
- szybka przesyłka za pobraniem
- towar (z anglika) dobrej jakości
- rozsądne ceny do uzgodnienia
- zorientowany w temacie Rover

kupiłem:
kompletne nadkole i kilka duperelek z przesyłką - dwie stówki z małym hakiem

andrew0503 - Nie Lis 06, 2011 21:24

Jeśli ktoś poszukuje elementów układu wydechowego, to z czystym sumieniem mogę polecić
Dariusza Ogrodzińskiego (www. tlumiki.eu), wystawiającego towar na allegro jak i w sklepie internetowym.
Zamawiałem tłumik końcowy, uszczelkę i wieszaki.
Błyskawiczny kontakt, miła i fachowa obsługa, niskie ceny, zdjęcia faktycznie zamawianego towaru do wglądu, dostawa z dnia na dzień.
Nie wszystkie detale są wystawione, ale wystarczy mail(jak w moim przypadku) i po bardzo szybkiej odpowiedzi zamówienie jest kompletne.
W razie jakichkolwiek problemów z wydechem można się poradzić
http://www.tlumiki.eu/forum/
Dziękuję za uwagę :wink:

flapjck1 - Nie Lis 06, 2011 21:54

tez sie pod tym podpisze, nie zawsze jest najtaniej ale jesli cos gdzies cos produkuje to u niego mozna to kupic :)
szoso - Pią Lis 25, 2011 09:58

polecam zakupy u kolegi z forum borek88, zero problemów
rami1000 - Wto Lis 29, 2011 16:17

Polecam
Marek Malik
Łaska 12, 95-200 Pabianice
Tel.: (42) 215-44-02

Wszystkie części do japońców, czasem nawet nie dostepne w ASO. Jedyna wada to czas, aby towar dotarł szyko czasem trzeba się przypomnieć za to ceny konkurencyjne.

tronsek - Wto Lis 29, 2011 16:53

szoso napisał/a:
polecam zakupy u kolegi z forum borek88, zero problemów
Ja również polecam :ok:
Alexi - Sob Gru 03, 2011 14:16

Sprzedawca Cin-pol z allegro. Pójdzie, sprawdzi, doradzi, z częściami nie ma żadnego problemu. A no i ceny ma bardzo dobre!!
witgut - Czw Sty 19, 2012 10:01

Polecam sprzedawcę autoczesci-szulc z allegro http://allegro.pl/listing...t&us_id=3818879
kupowałem części wyposażenia wnętrza z mg zt europa.
Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku.

Alexi - Czw Sty 19, 2012 13:56

Polecam sklep Fmic.pl oraz współpracującego z nim sprzedawcę z allegro RaceSpec. Nie mieli na stanie części którą akurat chciałem i żeby nie przedłużać wysyłki wysłali mi droższy odpowiednik.
barney79 - Sob Sty 21, 2012 14:32

Polecam użytkownika
james-1985
Kupiłem komplet używanych opon zimowych z felgami.Polecam sprzedawcę.

GaDo - Nie Sty 22, 2012 11:14

Polecam Pana Adama z Zakroczymia koło W-WY.
Kupiłem u niego bardzo dużo częśc do R75 ,b.dobra cena w porównaniu do innch sprzedających.
Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty.
Jestem bardzo zadowolony.

______________

numer tel. 668-299-588.


______________

pazdzi0h - Wto Sty 24, 2012 22:06

Polecam sprzedawce allegro o nicku : Argoczesci
Zakupilem u niego wahacz dolny SRL do R75

Zalety :

- najnizsza cena

- bardzo ale to bardzo szybki czas realizacji (zakupilem w nocy z niedzieli na poniedzialek, w poniedzialek o 9 rano sprzedawca juz zlecil wysylke do UPS, we wtorek wahacz byl u mnie)

Wady :

- BRAK !

Podaje dane szczegolowe firmy :

Grzegorz Szwagrzyk

FH ARGO Grzegorz Szwagrzyk

spóldzielcza 11/35

05-825 Grodzisk Mazowiecki

REGON: 010116166

NIP: 529-000-24-57


Polecam, naprawde warto.

Harry - Sro Lut 22, 2012 15:40

MOże nie na Allego, ale na forum :wink:
Polecam Darpaj firma Durano.pl
dobry kontakt , szybko, tanio i solidnie wykonane naklejki :wink:

luk474 - Czw Mar 15, 2012 19:17

polecam
MAZPOL z Częstochowy

były serwis Roverków, (obecnie serwis BMW)

profesjonalna obsługa, bezpośrednio sprowadzają oryginalne części z UK,

Jedyny profesjonalny sprzedawca internetowy, na jakiego do tej pory trafiłem

asad - Pią Kwi 27, 2012 20:13

Witam i dorzucam Allegrowicza naprawdę wartego polecenia: rafal_GA (Tarcze i klocki hamulcowe)


Ponadto mogę polecić zakład
PPHU Techmax
Turystyczna 9, 20-001 Lublin
tel: 880 108 099 ‎
techmaxtuning.pl

dojazd
dla lublina i okolic.

Oskar - Wto Maj 08, 2012 19:46

Bardzo mocno polecam : mg-roverczesci Najniższe ceny na allegro towar 100% zgodny z opisem bardzo dobra jakość towaru! Świetny kontakt cy niedziela czy święto pisałem maile po 5-20 minutach już miałem odpowiedz. REWELACJA.

link do ich sklepu:
http://allegro.pl/sklep/2...czesci-mg-rover

dane:

ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868

Ja osobiście załatwiałem wszystko z panem Adamem.

MaReK - Wto Maj 08, 2012 21:05

Oskar napisał/a:
Świetny kontakt cy niedziela czy święto pisałem maile po 5-20 minutach już miałem odpowiedz. REWELACJA.

Potwierdzam ;)
Muszę dodać go na stronę www.
Naprawdę porządny sprzedawca. Szkoda, że generalnie same R75 :)

Oskar - Wto Maj 08, 2012 21:14

MaReK, mi to nie przeszkadza, że same R75 :P
yoonior - Pią Maj 11, 2012 12:11

Chciałem polecić sprzedającego RS Parts z Allegro w temacie padających pompek od sprzęgła w R75/ZT
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15037745

Miałem wielkiego pecha (ale zarazem szczęście), tuż przed długim weekendem padła mi regenerowana pompka sprzęgła :( (od niejakiego Rafała Kapselkiewicza - nie polecam jego pompki, mimo 2-letniej "gwarancji" pompka padła po 2 miesiącach jazdy i 5000 km, w ocenie mechanika zalana była jakimś syfem i nawet nie była czyszczona).

Kolega Boncky z forum nie mógł mi pomóc bo nie miał już żadnych zapasowych i sam wyjeżdżał na urlop.

Otóż Pan z RS Parts zaraz po moim telefonie zamówił jeszcze późnym popoludniem w piątek kuriera, a paczka doszła do mechanika w sobotę przed południem, po południu w sobotę mogłem już odebrać auto!!!

Wszystko było załatwiane "na gębę" na zasadzie zaufania, bo normalnie trzeba im najpierw wysłać popsutą pompkę.

Generalnie WIELKI PLUS dla RS Parts.

Link do ich pompki, gdyby ktoś potrzebował
http://allegro.pl/rover-7...2305588968.html

jacek_akord - Sob Cze 23, 2012 14:53

Chciałby z czystym sumieniem polecić sprzedawcę landroverowy_pl z Allegro. Kupuję u chłopaków wszystko do mojego Freelandera i w/g mnie ceny mają rewelacyjne. Czasem zdarza mi się odwiedzać ich osobiście ( z Katowic do Myszkowa mam blisko) i przy okazji na miejscu dokonać naprawy ( za małe pieniądze). Natomiast kurierem części przychodzą na drugi dzień.
witgut - Nie Lip 22, 2012 09:37

Polecam:
Oskar napisał/a:
ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868

Dwukrotnie robiłem zakupy, terminy, części i cena- wszystko przemawia na duży plus :mrgreen:

sobierw - Nie Wrz 09, 2012 09:18

Ja polecam Allegrowicza "mg-roverczesci" części pochodzą od aut z Anglii ale są w doskonałym stanie, przechowywane wręcz w idealnych warunkach. Z Adamem ?Sebastianem jest super kontakt. Ogromna wiedza, więc mnóstwo praktycznych i niezbędnych porad. Bardzo szybka realizacja zamówień oczywiście na warunkach z regulaminu. Istnieje możliwość odwiedzenia kolegi w Zakroczymiu lub umówienie się na odbiór w Warszawie. Kolega Tomik z TomaTeam może to potwierdzić. Tytuł super sprzedawcy należał się "mg-roverczesci" :smile:

[ Dodano: Nie Wrz 09, 2012 09:18 ]
Oczywiście nie mogę tu zapomnieć o moim przyjacielu Tomiku z TomaTeam - jego towar (asortyment) do naszych roverków jest nowy i doskonałej jakości / oryginał. Dla naszych aut wszystko co najlepsze. Na allegro.pl Tomek występuje jako "_-TOMATEAM-_" jego już pewnie znacie ze strony www.roverki.pl - baner reklamowy.
Wyjaśnienie dlaczego TomaTeam jest drugim moim wpisem - bo On wie, że zawsze w temacie ROVER-ów dla mnie jest TOP ONE :grin: :grin:

fantasta - Pon Paź 01, 2012 22:37

MaReK napisał/a:
Oskar napisał/a:
Świetny kontakt cy niedziela czy święto pisałem maile po 5-20 minutach już miałem odpowiedz. REWELACJA.

Potwierdzam ;)
Muszę dodać go na stronę www.
Naprawdę porządny sprzedawca. Szkoda, że generalnie same R75 :)


O, to dobrze, że tak piszecie, bo właśnie zastanawiałem się nad zakupami tam :) Czyli wiem, że nie ma się co bać :)

pazdzi0h - Pon Paź 01, 2012 23:42

ja tam kupilem drzwi do auta i klapke wlewu i naprawde nie moge narzekac:)
sknerko - Wto Paź 02, 2012 08:23
Temat postu: Pro-komplex
Polecam firmę http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=15426074 PRO-KOMPLEX całe zakupy na naprawę Freelandera zrobione u nich, bardzo dobry kontakt, chęc pomocy w razie problemów z częściami. Wytargowałem dobrą cenę i do tego przysłali elementy blacharskie w stanie igła choć mówił ze rewelacji nie mam się spodziewać, zapakowane tak ze nie ma bata na uszkodzenia. Nie no po prostu jestem pełen podziwu, że są jeszcze takie firmy albo może coś sie zmieniać w kraju zaczyna że takie firmy sie zaczyna spotykać.
Markzo - Pią Lis 23, 2012 15:32

Szczerze polecam firmę LANDROVEROWY.PL

Kupowałem u nich ostatnio troche gratów, bardzo miły i fachowy kontakt, 100% rzetelnych informacji o czasie realizacji, bardzo konkurencyjne ceny. Np wczoraj po 15 zadzowniłem i zamówiłem część, dziś do mnie dojechała :) POLECAM!

greg-si - Pią Lis 23, 2012 23:08

Cytat:
Szczerze polecam firmę LANDROVEROWY.PL

To i ja dołączam do zadowolonych klientów.
Bardzo dobre podejście bez ściemy z fajnymi cenami :)
POLECAM LANDROVEROWY.PL

pazdzi0h - Sro Gru 12, 2012 13:33

greg-si napisał/a:
Cytat:
Szczerze polecam firmę LANDROVEROWY.PL

To i ja dołączam do zadowolonych klientów.
Bardzo dobre podejście bez ściemy z fajnymi cenami :)
POLECAM LANDROVEROWY.PL


POLECAM również!!!!!!!!!!

Wczoraj po godzinie 17-stej zamówiłem telefonicznie sprzęgło i wysprzęglik do R75

Obsługa bardzo miła

Udało mi się nawet utargować parę zł :)

A teraz UWAGA najważniejsze!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj przed godz 11.00 kurier dostarczył mi już zamówione części :)

Naprawde POLECAM zakupu w landroverowy.pl !! !!!!!!!!

Alexi - Czw Sty 10, 2013 14:59

Nie Alledrogo ale Camaro17 jest godzien polecenia. WSZYSTKO CACY!
adamsky - Wto Sty 29, 2013 10:29

Również dołączam do grona zadowolonych klientów landroverowy.pl
Kupowałem termo + rurkę olejową do fredka, ceny mają wporządku, realizacja na drugi dzień roboczy. Jednym słowem wszytko tak jak powinno być. Polecam ! :)

kasjopea - Wto Lut 26, 2013 12:52

Polecam AAnd - Landroverowy.pl - szybko, łatwo i przyjemnie, a na dodatek niedrogo :) .
andrew0503 - Wto Lut 26, 2013 18:14

Polecam HRAUTOMOBIL. Kupowałem tam już parę razy i zawsze towar był zgodny z opisem, części w pełni sprawne, ceny do przyjęcia, szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka.
haszczyc - Wto Lut 26, 2013 18:19

Polecam użytkownika z allegro pinki4 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=414564 ma dużo części do R75, kontakt telefoniczny bardzo dobry, szybka wysyłka kurierem, już parę razy zamawiałem u niego części i zawsze byłem zadowolony
Markzo - Czw Mar 14, 2013 18:15

Kolejna udana transakcja z firmą TomaTeam oraz ART-BIZAR. Obie firmy mogę polecić, wszystko szybko, elegancko i profesjonalnie :ok:
RAKU_44 - Czw Mar 14, 2013 22:31

Oskar napisał/a:
Bardzo mocno polecam : mg-roverczesci Najniższe ceny na allegro towar 100% zgodny z opisem bardzo dobra jakość towaru! Świetny kontakt cy niedziela czy święto pisałem maile po 5-20 minutach już miałem odpowiedz. REWELACJA.


Również polecam ten sklep, zamawiałem kilka części i wszystko jak najbardziej na PLUS.

Berg - Pon Kwi 01, 2013 22:56

Czy komuś wiadomo coś o użytkowniku BRITCARPARTS na allegro?
SyntaX - Wto Kwi 02, 2013 10:25

Odradzam.
3 lata temu kupiłem tam pompę sprzęgła do Freelandera.
Pompa miała przeciek.
Odesłałem im ją reklamacją.
Mam potwierdzenie nadania.
Twierdzili ze niby nic nie dotarło a na stronie Poczty Polskiej jest jak byk że paczka odebrana- też mam potwierdzenie.
Napisałem kolejną reklamację i też cisza.
Potem wezwanie przed-sądowe - cisza.
Mogę wstawić tutaj skany nadania bo nie wyrzuciłem papierków.
Efekt to 680zł w plecy :o
Oszuści i drogie ceny tyle w temacie, odradzam.
Zamówiłem też tam zderzak do Freelandera po lifcie.
Miał być bez ryski, owszem był ale zaczepy osłony silnika pourywane.

Berg - Wto Kwi 02, 2013 19:05

ok, dzięki, ostudziłeś mój zapał :) miałem kupić amorka na tył ale skoro takie przeboje miałeś...
MaReK - Wto Kwi 02, 2013 19:14

W tym temacie polecamy. Jest osobny temat dla niepolecanych. Modowie ;)
Berg - Wto Kwi 02, 2013 19:25

Nie wiedziałem gdzie zapytać :mrgreen:
apples - Sro Kwi 24, 2013 11:01

AAND landroverowy.pl

Po raz kolejny wielki plus ... nawet części zamówione z Anglii dotarły w ustalonym terminie. Fachowa podejście do klienta.

apples - Sro Kwi 24, 2013 11:02

GT PARTS / Tomateam


Firma chyba zaczyna zmieniać podejście do klienta. Oby tak dalej. Kupiłem wahacze (jeden w sierpniu, drugi w październiku tamtego roku) i oba rozsypały się do kwietnia czyli po niecałym roku. Złożyłem reklamację i została rozpatrzona pozytywnie. Dostałem nowe wahacze, a stare odesłałem po założeniu nowych.

MaReK - Sro Kwi 24, 2013 19:46

Polecam sklep GT Parts / TomaTeam. Odebrałem dzisiaj moją długo wyczekiwaną stację multimedialną 2DIN ;-) Został także wykonany montaż. Wszystko działa jak należy.
Opinie o samej stacji będę mógł wydać, jak trochę jej poużywam :D

Markzo - Pon Maj 06, 2013 18:29

GT PARTS / Tomateam

Po raz kolejny udana transakcja, szybko i w dobrej kasie, choć części trudno dostępne i specyficzne (do tego całość ok 1100zł wartości) ;) Duży plus i podziękowanie za pomoc i ogarnięcie sprawy ;)

kirk50 - Nie Maj 12, 2013 18:33
Temat postu: Odnawianie lakieru
Podaję link do firmy która się zajmuje pielęgnacją lakierów w samochodach również renowacją i wszystkim co powoduje że wszystkim szczęka opada... ...mają również sklep ze wszytkimi środkami do pielęgnacji auta...Robiłem już u nich 3 swoje samochody i efekt jest taki że samochody wyjeżdżające z salonu wyglądają już na używane ...naprawdę polecam...fachowcy jakich mało....moje zadowolenie jest w skali 1-10 na 100 Tu jest link...firma z warszawy i chyba gdzieś w Polsce mają jakieś oddziały ale ja robię tylko u nich bo efekt zależy moim zdaniem od ludzi którzy to robią...a w nich wierzę najbardziej..

http://www.ochronalakieru.pl/

HarryVip - Czw Maj 16, 2013 23:46

Zdecydowanie polecam sprzedawcę z Allegro Navipremium_pl. Car audio i szeroko pojęta elektronika. Zadzwoniłem w sobotę, tak profilaktycznie bo to łikend. Telefon wyłączony. Jednak po jakiejś godzinie człowiek oddzwonił do mnie (w sumie nawet nie wiedział w jakiej sprawie dzwoniłem) i odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. W poniedziałek rano potwierdziłem chęć zakupu stacji 2-DIN do BMW E46 (do R75 i MG ZT pasuje idealnie opisana tu ), a we wtorek już miałem sprzęt w domu. Przesyłka pobraniowa (2.100 PLN) nie stanowiła żadnego problemu. Dodatkowo wsparcie techniczne (CAN-BUS, sterowanie z kierownicy, soft w kwestii zmiany tapet, logo itp.) telefoniczne praktycznie bez ograniczeń i w miarę możliwości na bieżąco. Profesjonalny sprzedawca znający towar którym handluje. No i rewelacyjne podejście do klienta. Po moich doświadczeniach z GT PARTS zwątpiłem, że tacy sprzedawcy jeszcze istnieją. ZDECYDOWANIE POLECAM.
P.S.
Sprzęt też pierwsza klasa.

falar - Sob Maj 18, 2013 18:28

ADMAR-CAR
Firma mieści się przy ul. Peonii w Warszawie, sprzedaje części do różnych aut, mają dużo części do Roverów, wszystkie pochodzą z aut sprowadzanych z Francji.
Właściciel jest przyjaźnie nastawiony do klienta, można się z nim dogadać bez problemu.

Login na alledrogo dokładnie taki jak nazwa firmy.
Polecam :)

maciej - Nie Maj 19, 2013 09:40

Oskar napisał/a:
ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868

Również bardzo polecam - skrzynia do 416 hula aż miło, czas realizacji zgodnie z ustaleniami, a cena niższa, niż gdzie indziej.

GT Parts/Tomateam:
Kolejnych kilka zakupów - nie tylko do Roverka - obsługa i odbiór na czas, duża chęć pomocy.

witgut - Sro Maj 22, 2013 18:14

Części zamówione w poniedziałek dotarły we wtorek, cena i stan części w jak najlepszym porządku. Poszukiwania części kończę na jednym telefonie i wysłaniu potwierdzenia zamówienia. Polecam
ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868

walkie - Sro Maj 22, 2013 18:53

Gt Parts, kilka udanych transakcji ostatnimi czasy, z resztą jak zwykle. Zamawiałam lusterko, pompę sprzęgła, piloty i klocki hamulcowe. Szybko, tanio i miło :) Dziękuję :-)
pelson91 - Sro Maj 22, 2013 19:09

witgut napisał/a:
ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868

Również polecam tego sprzedawcę, części na czas, szeroki asortyment, przystępne ceny!

greg-si - Wto Sie 13, 2013 09:05

Kolejne zakupy w Landroverowy.pl i znowu bardzo pozytywnie.
Szybko, bez zbędnego czekania i towar w dobrej cenie.
POLECAM!

andrew0503 - Czw Sie 22, 2013 12:49

Nie na Allegro, ale na naszym forum Marcin1642, wyśmienity kontakt, błyskawiczna wysyłka, a część używana jak"nówka". Polecam :ok:
juraz - Sro Wrz 04, 2013 14:05

Orientuje sie ktos moze z podkarpackiego albo malopolski czy F.U. DELTA z czesciami uzywanymi do rvera i MG jeszcze istnieje bo proboje dodzwonic sie na numer z wizytowki i nie moge sie dodzwonic bo caly czas jest ze wybrany numer jest nie dostepny ,moze gosc zmienil numer jezeli ktos cos wie na ten temat bede wdzieczny.Pozdro
Markzo - Sro Wrz 04, 2013 14:19

Nie ma i to już od dłuższego czasu.
czort - Sro Wrz 04, 2013 14:54

Może już ktoś polecał,
Ale jestem zadowolony z

Tomasz Wargacki
"WARTOM"
ul. Tarnobrzeska 16
36-110 Majdan Królewski

Kupiłem kolektor ssący do R75
Wszystko zgodne z opisem i tanio.

i również godny uwagi, kupiłem zamek drzwi R75

MARCIN MAJDA
H.R.AUTOMOBIL
OSTRÓWEK 102a
98-311 OSTRÓWEK


Czasami jest tak, że jedna osoba będzie zadowolona zakupem, a komuś coś nie wyjdzie i zacznie narzekać...

leszczu - Nie Wrz 08, 2013 12:04

GT PARTS / Tomateam

Drugie zakupy i znowu szybko i profesjonalnie. POLECAM !!

Ziom - Nie Gru 08, 2013 14:53

Ja również ze swojej strony mogę polecić sklep TomaTeam / GT PARTS. Raz kupowałem u nich czarny korek zbiorniczka płynu chłodniczego, a raz stację multimedialną 2-din. Szczególnie w tym drugim przypadku Sprzedawca wykazał się dużą chęcią pomocy.
rafi-bydgoszcz - Sob Sty 25, 2014 11:02

ja mogę polecić tomateam pełne zaangażowanie w to co robi sympatyczny gość doradzi o co tylko zapytasz? widać że tym żyje. gnałem do niego na wszystkich trzech biegach czyli 1,3 oraz 5 z bydzi do wawy - po udanym zakupie części szukałem wysokiego krawężnika gdzie linke biegów wymieniłem w czasie palenia papierosa plus 5min na powrót plastików i akumulatora
pelson91 - Pią Lut 14, 2014 11:29

ostatnio zmieniłem swoją opinię o TomaTeam, na dobrą :)

Już jakiś czas temu Gosia faktycznie bardzo szybko dowiozła sprzęgło do British Cars gdzie na podnośniku wisiał rozebrany mój strucel, niedawno kupowałem u nich łączniki stabilizatora, końcówki drążków kierowniczych i same drążki i wszystko bardzo szybko i bezproblemowo. Do tego dzisiaj ku mojej uciesze Gosia przywiozła niemal w ostatniej chwili poliuretanowe tuleje do wahaczy i mam już PRAWIE całe przednie zawieszenie gotowe ;) Nie ukrywam, nie spodziewałem się dzisiejszego spotkania, ale zostalem miło zaskoczony i wygląda na to że trochę zbyt surowo ich oceniałem wcześniej :)

No i faktycznie wiedzę trzeba docenić, z pamięci znają ceny i dostępność towaru, i fajnie że chcą doradzić i wybrać najlepszą opcję. Pozdrawiam Gonię i Tomiego, dzięki i do następnych zakupów ;) (amorkiiiiiiiiiii)

irek98 - Pią Mar 07, 2014 22:37


Pawkaz - Pon Mar 24, 2014 18:21

Może nie na allegro, ale zakupiłem troszke ponad miesiąc temu rozrusznik u użytkownika rovek
Telefonicznie dogadaliśmy się na formę wysyłki ( płatne przy odbiorze ), paczuszka szybko dotarła.Ogólnie :ok:

andrew0503 - Wto Kwi 08, 2014 21:19

To ja polecam, też może nie bezpośrednio z allegro(ale działa w standardach allegro-logując się do sklepu podajemy dane z allegro) e-filtry. net. Olej plus filtry w przyzwoitej cenie, kupuję od 2 lat, a obecnie zakupiłem filtry Mann taniej od Filtrona a i olej nie jest podrabiany. Polecam.
MatiNitro - Wto Kwi 08, 2014 21:26

Ja polecam serdecznie ADI-CZESCI http://allegro.pl/listing...?us_id=24437797 , dwa razy zamawiałem, dwa razy na telefon, wszystko kurierem wysłane od razu i dostawa następnego dnia.
oxo - Czw Maj 29, 2014 23:17

Ja polecam ADI-CZESCI jak mój poprzednik także nie miałam żadnych problemów :)

--------

oktawia - Nie Cze 22, 2014 01:45

Verneur napisał/a:
Sprzedający(Allegro): HRAUTOMOBIL

Mimo iż na forum pojawiły się niepochlebne opinie o tym sprzedającym, ostatnio zakupiłem u niego mechanizm opuszczania szyby do Roverka 25 i przyznam szczerze, że nie mogę powiedzieć o całej transakcji złego słowa.Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Część zakupiona 11marca(koszt 110zł),opłacona tego samego dnia,15marca przesyłka dostarczona przez firmę kurierską,a w dniu dzisiejszym zamontowana - działa jak należy.

komoss - Pią Sie 22, 2014 23:38

Chcialbym polecić może nie z allegro ale sklep...Jeżeli ktoś mieszka blisko Żor (woj.Śląskie) polecam sklep u Kulety na ul.Boryńskiej...Goście obeznani w wszystkim doradzą bardzo profesjonalnie...zawsze u nich kupuje...części fakt na zamówienie a nastepnego dnia do odbioru...ceny niskie
dokos9 - Pią Wrz 19, 2014 13:45

dobry dział, bo kurcze już kilka razy tak się przejechałem na tych sprzedawcach że szkoda gadać, a z drugiej strony niektórych części nie mogę dostać u siebie w sklepach motoryzacyjnych więc internet to jedyne wyjście ;p posłucham Waszych rad co do uczciwości tych użytkowników bo szykują mi się zakupy :D
tuners - Pią Wrz 19, 2014 18:59

Adi- części serdecznie polecam 2 zakupy po awarii nowego nabytku i poratowanie relatywnie tanimi częściami i błyskawiczną wysyłką
krakers2207 - Sob Paź 25, 2014 12:27

allegro użytkownik: kinia888888 naprawdę polecam części za grosze w super stanie z gwarancją rozruchową, do każdej paczki paragon oraz błyskawiczna wysyłka. Prosząc o zdjęcia dostajemy ich mnóstwo praktycznie z każdej strony. Bardzo gorąco polecam :D

landroverowy.plCzęści bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Zwroty bezproblemowe. Polecam w 100%.

zuber84cool - Sro Paź 29, 2014 18:28

Polecam sklep z olejami http://galonoleje.pl/sklep/ oryginalne i świeże oleje w atrakcyjnych cenach, szybka wysyłka.

Wcześniej sprzedawali na allegro http://allegro.pl/listing...?us_id=25719661 , ale zmuszeni wysokim prowizjami założyli własny sklep.

gustav.pl - Wto Lis 04, 2014 19:57

Cytat:
ADI AUTO CZĘŚCI-SERWIS
Sebastian Ostrowski
Ul. Duchowizna 22
05-170 Zakroczym
Tel. 530-068-868


Wiem, że to się może robić nudne, ale by sprawiedliwości stała się zadość i ja chętnie dopiszę się do listy zadowolonych z tej firmy :wink:
Mimo tylu pochlebnych postów, mojego zadowolenia z dwóch drobnych zakupów onegdaj i rozmowy telefonicznej, po części blacharskie udałem się osobiście, na Duchowiznę - w myśl zasady, że strzeżonego P.Bóg strzeże. I "niestety", to co usłyszałem przez telefon, w 100% sprawdziło się w realu. A i ceny mają atrakcyjne. Więc jeszcze raz duży plus :smile:

AdaskoC - Wto Gru 16, 2014 20:03
Temat postu: [Opinie] - AdaskoC
Cześć. Jako że trochę tu jakiś drobnych części sprzedaję forumowiczom, to prosił bym o opinie na mój temat ;) Dużo osób się boi zakupów w nieznanych miejscach, takich jak np forum, gdzie nie mamy za wiele informacji na temat osoby sprzedającej.
Ja też jestem ostrożny w zakupach internetowych ;) Proszę o takie bardzo szczere opinie, nie obrażę się za złe :)

Pozdrawiam, Adam

Temat został scalony z właściwym mu wątkiem.

greg-si - Wto Gru 16, 2014 20:12

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15354&start=140
Masz tutaj na to miejsce...

Stanislaw - Wto Gru 16, 2014 20:24
Temat postu: Zakupy
Odpowiem tutaj jako pierwszy chociaz powinienem zrobic to juz 3 miesiace temu i zanim temat zostanie przeniesiony.
Szczerze polecam zakupy u kolegi z Forum AdaskoC Zamawialem kilka czesci z kilku miesiecznym wyprzedzeniem poniewaz mieszkam za granica i zakupy robie w czasie pobytu w Polsce,kolega nie tylko ze zatrzymal zamowione dla mnie czesci ,sprzedal je po bardzo przystepnej cenie,czesci byly w stanie perfekt,to jeszcze w ramach zamowienia postaral sie o kilka drobiazgow-spinki-sruby- bardzo poszukiwanych za symboliczna oplata.
Polecam zakupy u kolegi aktualnie jestem w trakcie zamowienia i bede je odbieral dopiero w styczniu.Jest to uczciwy i rzetelny sprzedawca w przeciwienstwie do niektorych z pierwszych stron Forum.
Pozdrawiam
Stanislaw

Punx - Wto Gru 16, 2014 22:39

Cześć,

Qpowalem od AdaskoC już kilkakrotnie, wszystko w jak najlepszym porządku. Świetny kontakt na PW, ceny o wiele lepsze niż u konkurencji.

Na pewno u kolegi zrobię jeszcze nie jeden zaqp do 75 a może w przyszłości i do pejtona ;)

pelson91 - Sro Gru 17, 2014 06:42

AdaskoC, ciekawi mnie motywacja do podjęcia takiego tematu o sobie samym :D

No ale dobra, żeby dowartościować Cię ( :P ) napiszę, że jestem bardzo zadowolony z Twoich usług, dobry kontakt, dobra cena, dobre części, spora wiedza, na pewno coś tam od Ciebie kupię, jeśli nadal będziesz rozbierał 75tki ;)

Vigoslaw - Sro Gru 17, 2014 08:37

Również kupuje u Ciebie części do R75

Najważniejsze, że zawsze przesyłasz dokumentację części i opis przedmiotu zgadza się z przysłanym.
Poza tym masz dobre ceny i jesteś elastyczny w negocjacjach czasu i miejsca dostawy.

Brakuje mi tylko części do R25 :P

Fajnie mieć takiego "dostawcę" na forum. :mrgreen:

Pozdrawiam,

V.

borsuk88 - Sro Gru 17, 2014 17:16

Również gorąco polecam AdaskoC- części u niego są zgodne z opisem i zawsze można się z nim dogadać! Nie raz kupowałem i na pewno nie raz jeszcze skorzystam - dobrze , że jest bo nie każdy jest taki uczciwy ! ogólnie złego słowa o koledze AdaskoC nie powiem ! Polecam!
sobierw - Sro Gru 17, 2014 23:59
Temat postu: Polecam ADI-CZESCI
I znów pełna profeska oraz szybkie działanie - kierownica dla Kasi do R45 oraz zamek i lampa tylna do R75 - świątek piątek czy niedziela na Adasia i jego pracowników z ADI-CZESCI można liczyć.

[ Dodano: Sro Gru 17, 2014 23:59 ]
Stary jak świat dostawca części i wiedzy do Roverków, Tomek z Gosią stanęli na wysokości zadania i w 20 godzin części (drążek kierowniczy i przegub) do naprawy zawieszenia i uk. napędowego były w Koninie.
Polecam za szybką obsługę.

Dziękuję również za nowy europejski zamek drzwi kierowcy do mojego R75 - szybko i tanio.

Polecam :)

rafalmis1 - Czw Gru 18, 2014 00:21

Jak dla mnie tylko AdaskoC
sobierw - Sob Gru 20, 2014 01:46

:neutral: być może - nie wiem bo u AdaskoC nie robiłem jeszcze zakupów ale jeżeli możesz Rafalmis to podeślij na pryw. jakiś link do aukcji / oferty w/w :smile:
rafalmis1 - Sob Gru 20, 2014 03:38

sobierw, dzwonisz i masz, albo piszesz PW. Nawet targować szkoda, bo nie ma z czego już :mrgreen:
pelson91 - Pon Sty 26, 2015 15:23

Chciałbym polecić sklep internetowy s-part.pl. Już drugi raz stanęli na wysokości zadania, świetny kontakt, konkurencyjna cena i ekspresowa wysyłka. Jedyne co mnie zaniepokoiło to zupełny brak reakcji na hasło "roverki.pl"...
macher - Sro Kwi 01, 2015 22:08

Paul napisał/a:
String napisał/a:
Potwierdzam - kupowałem od chłopaków

No to i ja potwierdzę :D
Z zaskoczenia w sobotę po południu do nich zajechałem. Wyjechali po mnie, żebym nie błądził :) , sympatycznie i miło a co najważniejsze - dobre ceny :!:

Również kupowałem i również polecam :) Solidna firma :)

Dominoz - Sob Wrz 19, 2015 22:41

rafalmis1 napisał/a:
Jak dla mnie tylko AdaskoC

Zgadzam się!
Dogadaliśmy się na forum co do wysyłki części, wysłałem przelew i dwa dni później wszystko miałem u siebie :)

Sajkel - Sob Paź 10, 2015 02:49

Może nie z allegro, ale czy ktoś ma jakieś doświadczenia:
https://www.youtube.com/watch?v=iOhbrKmZAGw
Bo widzę coraz częściej się przewijają na portalach i forach...

SyntaX - Sob Paź 10, 2015 08:13

Zamawiałem i ogólnie OK
Trzeba zwracać uwagę na ceny bo niektóre są z kosmosu.
Ja biorę z www.edpol.pl

Sajkel - Czw Lis 05, 2015 04:41

Ok, dzięki za info. Co do cen to chyba kwestia producenta, bo widzę, że między producentami potrafią być duże rozbieżności jeśli idzie o tę samą część.
Dabver - Pon Paź 15, 2018 09:50

+1 dla AdaskoC
Pełna profeska, wszystko jak w opisie i na zdjęciu plus do tego wysyłka ekspres .

vipergt2 - Sob Sty 18, 2020 21:41

Potrzebuje ktoś sprawną skrzynię automatyczną CVT do swojego Rovera? Jeździ wogole jeszcze ktoś Roverem z tą skrzynia?
Dorka - Czw Cze 11, 2020 08:23

Moje pytanie ART BIZAR jest na liści nie polecanych i polecanych sprzedawców, czy to błąd czy zasada, jak kupisz to będziesz wiedział
MaReK - Czw Cze 11, 2020 09:47

Dorka napisał/a:
Moje pytanie ART BIZAR jest na liści nie polecanych i polecanych sprzedawców, czy to błąd czy zasada, jak kupisz to będziesz wiedział

Ale nie poleca i poleca ta sama osoba czy opinie pochodzą z różnych kont?

Dorka - Czw Cze 11, 2020 12:55

Wejdź, na temat czarna lista sprzedawców i polecana. Podejrzewam, że wystąpił błąd lub pomyłka. Nie chcę robić jakiegoś zamieszania, ale trzeba to skorygować
MaReK - Pon Cze 15, 2020 09:06

Odpowiedz na moje pytanie, ew. podaj linki do postów, które wzbudzają Twoje podejrzenia.
Dorka - Pon Cze 15, 2020 15:07

Temat: Czarna lista sprzedawców, kwiecień 28.2012r godz. 17.28 post napisał Kasjopea
Temat: Polecani sprzedawcy, luty 25.2013 godz 19.07 post napisał Kasjopea. Czy to wystarczy

bigemaj - Czw Cze 18, 2020 10:09

fajny wątek! przyda się :smile:
MaReK - Sob Cze 27, 2020 12:13

Dorka napisał/a:
Temat: Czarna lista sprzedawców, kwiecień 28.2012r godz. 17.28 post napisał Kasjopea
Temat: Polecani sprzedawcy, luty 25.2013 godz 19.07 post napisał Kasjopea. Czy to wystarczy

Prosiłem o linki, a nie kopiowanie wyrwanej z kontekstu frazy :)

0L0 - Czw Maj 19, 2022 13:15

Jeżeli zastanawiacie się nad obszyciem kierownicy to z całego serca polecam tego tapicera z Gliwic:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/obszycie-kierownicy-skora-alcantara-4ji

Realizacja w 4-5 dni.

Efekt końcowy:


dawidd - Czw Maj 19, 2022 15:50

0L0, a cena?
0L0 - Czw Maj 19, 2022 15:57

280zł z wysyłką zwrotną (pobranie DPD).