Zobacz temat - [R ... fajny silniczek]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [R ... fajny silniczek]

Martini - Sob Maj 05, 2007 19:55
Temat postu: [R ... fajny silniczek]
Tak wrzycam może ktoś będzie zainteresowany :)
2.0 TURBO

Brt - Sob Maj 05, 2007 20:53

ja chcę ten "endżin" w swoim autku :( przeżyję spalanie ;)
Paul - Sob Maj 05, 2007 20:55

Brt napisał/a:
chcę ten "endżin" w swoim autku

Zdradzisz ciemną stronę :?: ;)
Za dużo kombinowania z przekładką. IMHO absolutnie nieopłacalne :(

Brt - Sob Maj 05, 2007 21:00

No właśnie podobno nie jest tak źle ;) Podejrzewam, że poszedłbym w ślady Docenta :D R200 w turbobenzynie dla siebie na dojazdy do pracy i coś większego w turboklekocie dla mam nadzieję jakiejś jędzy, która mnie zaciagnie przed O :P Gorzej, jak ona nie będzie chciała jeździc limousine w klekocie :P trzeba będzie ją co noc przekonywać :P :twisted:
Paul - Sob Maj 05, 2007 22:07

Brt napisał/a:
coś większego w turboklekocie dla mam nadzieję jakiejś jędzy, która mnie zaciagnie przed O Gorzej, jak ona nie będzie chciała jeździc limousine w klekocie trzeba będzie ją co noc przekonywać

Hehe, dobre, tylko jak już to jędzy się nie daj. Ale jakby jakaś sympatyczna się trafiła..... :P

Brt - Sob Maj 05, 2007 22:09

No właśnie: sympatyczna jedza poszukiwana :D :P Ups chociaż to chyba nie ten kącik :D :lol:
Przemek_Docent - Sro Cze 13, 2007 00:00

Jak nie ten - przeciez to kacik off-topic :)

[ Dodano: Sro Cze 13, 2007 12:02 am ]
Brt napisał/a:
No właśnie podobno nie jest tak źle ;) Podejrzewam, że poszedłbym w ślady Docenta :D R200 w turbobenzynie dla siebie na dojazdy do pracy i coś większego w turboklekocie dla mam nadzieję jakiejś jędzy, która mnie zaciagnie przed O :P Gorzej, jak ona nie będzie chciała jeździc limousine w klekocie :P trzeba będzie ją co noc przekonywać :P :twisted:

:D Szukaj takiej, która będzie chciała tym jeździć. Zdarzają sie takie ;)

Brt - Sro Cze 13, 2007 00:27

Przemek_Docent napisał/a:
Szukaj takiej, która będzie chciała tym jeździć. Zdarzają sie takie

I tu jest problem :P Bo bardziej mnie pociągają takie, które jeżdzą mniejszymi autami :P Czyli trzeba mieć 3 auta :D nie ma wyjścia :mrgreen:

Przemek_Docent - Sro Cze 13, 2007 10:10

No widzisz Brt – doszedłeś wreszcie do wniosku, do którego Tomi doszedł dużo wcześniej :D
AndrewS - Sro Cze 13, 2007 21:29

ja tam jak na razie mam poltora samochodu + motocykl :mrgreen:
walkie - Sro Cze 13, 2007 21:35

Brt napisał/a:
I tu jest problem :P Bo bardziej mnie pociągają takie, które jeżdzą mniejszymi autami :P Czyli trzeba mieć 3 auta :D nie ma wyjścia :mrgreen:


wracam do pimpka ;)

Brt - Sro Cze 13, 2007 22:34

walkie napisał/a:
wracam do pimpka


:mrgreen: heheheh