Zobacz temat - Wyjazd na zlot ogólnopolski - Wrocław oraz woj. dolnośląskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Wyjazd na zlot ogólnopolski - Wrocław oraz woj. dolnośląskie

emes - Pon Maj 07, 2007 13:30
Temat postu: Wyjazd na zlot ogólnopolski - Wrocław oraz woj. dolnośląskie
Witam,

Kto z Wrocławia oraz pozostałych miast, miejscowości, regionów woj. dolnośląskiego, oprócz stałych bywalców spotów we Wrocławiu, wybiera się na zlot ogólnopolski?

Z tego co wiem, to póki co jedzie: emes, walkie, orson, Brt, Agata, Tommyyogi oraz Vit0.

Planujemy wybrać się razem, może uda się połączyć z innymi grupami?

walkie - Pon Maj 07, 2007 13:44

do Modlina?
emes - Pon Maj 07, 2007 13:59

walkie napisał/a:
do Modlina?


Na zlot ogólnopolski :-)

walkie - Pon Maj 07, 2007 14:08

a to nie Zgierz?
Paul - Pon Maj 07, 2007 14:09

Hej :D
Spotkanie w Ostrowie Wlkp. albo Kaliszu z grupą Głogowsko-Leszczyńską ?
Inne propozycje?

[ Dodano: 07-05-2007, 14:10 ]
walkie napisał/a:
a to nie Zgierz?

Zalew Zegrzyński, to niekoniecznie Zgierz, Walkie ;) :D

Brt - Pon Maj 07, 2007 14:13

Będę jechał z Paulem i może Stringiem + inni chętni z okolic Zielonej G., Głogowa, Leszna itp.. Sądze, że trase tak zaplanujemy, żeby się od z Wami spotkać gdzieś po drodze. Wstępnie wypada na Kalisz lub Ostrów Wlkp. Myśle, że szczegóły omówimy na lokal spocie we Wcku ;) W ta niedzielę raczej ciężko siebedzie spotkac (ZTCW), więc proponuje lokal-spot-Wcek na niedzielę 20.05. Ale to ogłosimy we właciwym miejscu na forum ;) Wyjazd oczywiście w piątek 22.06 w godzinach ranno-południowych !! ! (do ustalenia), więc planowac urlopy lub L4 :D ;)
walkie - Pon Maj 07, 2007 14:27

Paul napisał/a:
Zalew Zegrzyński, to niekoniecznie Zgierz, Walkie ;) :D


taaaaaaaaaaaak? :(

emes - Czw Cze 14, 2007 16:33

Po konsultacjach, ustaliliśmy, że z Wrocławia jedziemy trasą: Wieluń, Ladzice, Piotrków Trybunalski, Warszawa, Jachranka.

Będziemy omijali Warszawę, żeby nie jechać przez miasto.

Paul - Czw Cze 14, 2007 16:49

No nieeeeeeeeeeee :(
Emes, przez Kalisz jest bliżej, a też Wawkę ominiemy.
A co najważniejsze - możemy się JUŻ w Kaliszu spotkać, a nie w jakimś PT, na ostatnie 100km :)

Tempest - Czw Cze 14, 2007 16:51

emes napisał/a:
Będziemy omijali Warszawę, żeby nie jechać przez miasto.

aż poczułem się urażony tym zdaniem :neutral:
zabrzmiało tak, jakby wawa była jakaś odpychająca albo cuś

Paul - Czw Cze 14, 2007 16:53

Tempest napisał/a:
zabrzmiało tak, jakby wawa była jakaś odpychająca albo cuś

Odpychająca to nie, ale opóźniająca na pewno ;) :twisted:

emes - Czw Cze 14, 2007 17:00

Paul napisał/a:
No nieeeeeeeeeeee :(


Decyzja zapadła wspólnie :-)

Paul napisał/a:
Emes, przez Kalisz jest bliżej


Sprawdzaliśmy też drogę przez Kalisz i odległość wychodzi ta sama. Poza tym nie opłaca się jechać przez A2, bo będziemy stali w korkach w Strykowie. Ponadto, ten zjazd jest tam szczególnie niebezpieczny.

Tempest napisał/a:
aż poczułem się urażony tym zdaniem :neutral:
zabrzmiało tak, jakby wawa była jakaś odpychająca albo cuś


Ale ja nikogo nie chciałem urazić :-) Chodzi o to, że będą tam korki, kiedy będziemy przejeżdżali przez Warszawę.

Tempest - Czw Cze 14, 2007 17:41

widzę, że brak emota z uśmieszkiem na końcu zdania zmienia całkowicie jego odbiór hehe
wiem, że nie miałeś niczego złego na myśli (bo jakbyś miał to już byśmy sobie pogadali na zlocie....przy grillu :razz: )

Brt - Czw Cze 14, 2007 19:16

Emes, Walkie, Orson i reszta Wrocławiaków jedźcie przez Kalisz, skoro taka sama odległośc to w czym problem. Drogę znasz, a nawet jak nie to "jadźka" poprowadzi. Drogi tak samo kiepskie są w obu przypadkach. Na A2 nie ma co się pchać, ale pozostałymi drogami można spokojnie jechać. Na czas nie jedziemy, a nawet jak gdzieś pobłądzimy to przecież trgedii nie będzie. Wyjeżdzamy rano i możemy sobie spokojnie jechać. Zatrzymać sie gdzieś po drodze na obiad, odetchnąć, zapalić :P i pojechać dalej ;)
Bo już nie wiem jak Was przekonać. :sad:
Policzę jeszcze raz km po obiedzie :P i napiszę ile wyszło dla obu dróg.

Paul - Czw Cze 14, 2007 19:59

Brt napisał/a:
Emes, Walkie, Orson i reszta Wrocławiaków jedźcie przez Kalisz

Oni chyba jakoweś interesa mają w tym PT, że ich tak tam ciągnie ;) :twisted:

walkie - Czw Cze 14, 2007 20:51

emes napisał/a:
Po konsultacjach, ustaliliśmy, że z Wrocławia jedziemy trasą: Wieluń, Ladzice, Piotrków Trybunalski, Warszawa, Jachranka.


Jakie Ladzicie do ciężkiej cholery? Po jakiego grzyba zjeżdżać na dół jak można sukcesywnie w górę jechać? Przez Ladzice się jedzie jak suniesz A4 a potem A1.
Wrocław - Oleśnica - Syców - Kępno - Wieluń - Bełchatów - Piotrków - Warszawa
Przypominam też, że do Piotrkowa się nie wjeżdża tylko objeżdża z boku autostradą A1 i wylatuje się na Gierkówkę.

Paul napisał/a:
Emes, przez Kalisz jest bliżej, a też Wawkę ominiemy.


Nie jest bliżej, a co do spotkania, to jak każdy będzie w swoim aucie to średnia integra ;)
Natomiast na Gierkówce jest kilka fajnych knajp z żarciem więc się tam spotkamy. :)

Brt napisał/a:
Drogę znasz, a nawet jak nie to "jadźka" poprowadzi.


Nigdy nie wierz kobiecie ;) Powiem szczerze, że nie wiem jak się pomyka tamtymi drogami, ale ta trasa którą przedstawiłam jest mi znana, nie upieram się ale nie wiem czy jest sens. Jak to muszę zobaczyć na mapie, a mapa w aucie więc może ktoś rozrysuje :)

Paul - Czw Cze 14, 2007 22:15

walkie napisał/a:
Jak to muszę zobaczyć na mapie, a mapa w aucie więc może ktoś rozrysuje

www.map24.interia.pl
zumi.pl
:D :twisted:

walkie - Czw Cze 14, 2007 22:25

czarna magia na tej map24 a zumi to tandeta :P
Brt - Czw Cze 14, 2007 22:44

będziesz szła na psiacer, to se przynieś mapę :P
walkie - Czw Cze 14, 2007 22:54

Pies jest 300 km ode mnie :D
Brt - Czw Cze 14, 2007 22:58

to idź na mapcer :P
walkie - Czw Cze 14, 2007 23:31

ide na lozkospacer :P
Brt - Pią Cze 15, 2007 00:48

Walkie especially for You :P zrzuty proponowanych tras:
Wg mnie najkorzystniejszy jest dla obu ekip wariant przez kalisz, turek, łęczycę, łowicz
Koszt jest wyliczony dla diesla przy załozeniu spalania 6 litrów i koszcie ropy 3,60. Jak podacie spalanie i koszt dla benzyny, to jutro dorzucę ;)

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 12:53 am ]
PS. do czasu jazdy przyjęto prędkosci: autostrady 130, drogi główne 100, drogi lokalne 80, miasto 30. Sądzę, że można doliczyć 1 - 1,5 h licząc z postojami.
Kilometry dla Głogowa = kilometry dla Leszna + 50.

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 12:55 am ]
I jeszcze jeden pomysł: żeby wilk był syty i owca cała to mozemy w jedną strone jechać np. przez Piotrków a powrót zrobić przez Kalisz :P dobra idę spać :mrgreen:

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 1:00 am ]
PS2. Dla trasy Wr-Ptr-Jach koszt dla benzyny wyszedł 125PLN (7,5 litra/100km po 4,40PLN/litr)

walkie - Pią Cze 15, 2007 07:59

No to możemy wracać przez ten Turek :)
Brt - Pią Cze 15, 2007 09:17

Paul, Emes i Reszta czy przyklepujecie taką wersję?? :D Tam przez Piotrków, powrót przez Turek?? A z resztą co ja sie pytam :P Wkońcu jestem Dżunior :mrgreen: Zostało postanowione koniec, kropka i HOWGH :mrgreen:
emes - Pią Cze 15, 2007 09:59

Brt napisał/a:
Paul, Emes i Reszta czy przyklepujecie taką wersję?? :D Tam przez Piotrków, powrót przez Turek?? A z resztą co ja sie pytam :P Wkońcu jestem Dżunior :mrgreen:


Moim zdaniem taka wersja tras wygląda całkiem fajnie :-)

W drodze powrotnej zaproszę Was na kawę w Turku, bo pochodzę z tego miasta :-) Co o tym myślicie?

walkie - Pią Cze 15, 2007 10:05

i na syr?
Paul - Pią Cze 15, 2007 10:10

walkie napisał/a:
i na syr?

I na mlyko od wściekniętek krasuli, hodowanej na salonach ;) :D

emes - Pią Cze 15, 2007 10:10

Tempest napisał/a:
widzę, że brak emota z uśmieszkiem na końcu zdania zmienia całkowicie jego odbiór hehe
wiem, że nie miałeś niczego złego na myśli (bo jakbyś miał to już byśmy sobie pogadali na zlocie....przy grillu :razz: )


Poprawiłem już tego posta :-) Masz rację, to może mieć wpływ na odbiór :-)

Oczywiście nie chciałem nikogo urazić, ale w tej sytuacji chyba też możemy porozmawiać przy grillu? :-)

walkie napisał/a:
i na syr?


Może być też na ser :-)

Paul napisał/a:
I na mlyko od wściekniętek krasuli, hodowanej na salonach ;) :D


Oczywiście, że tak :-) Mogę Wam nawet pokazać, gdzie takie są :-)

Brt - Pią Cze 15, 2007 10:17

Ciesze sie, że sprawa została załatwiona. Czyli spotykamy się w okolicach Piotrkowa. Walkie ile czasu zajmie Wam dojazd z Wcka do Piotrkowa?? Myślę, że mozemy sie mniej wiecej na 13- 14 tam umówić. Może, skoro znasz tą trasę, zaproponujesz jakieś miejsce spotkania w tej okolicy?? ;)
emes - Pią Cze 15, 2007 10:19

Brt napisał/a:
Może, skoro znasz tą trasę, zaproponujesz jakieś miejsce spotkania w tej okolicy?? ;)


Proponuję stację benzynową w widocznym i łatwo osiągalnym miejscu. Ale najlepsze miejsce zaproponuje walkie, chyba z nas wszystkich zna najlepiej tą trasę :-)

Paul - Pią Cze 15, 2007 10:20

Brt, a my o której startujemy?
Tak se myślem, że pewnie Wrocławiaki mogą być wcześniej, żeby na ostatnią chwilę nie lecieć potem :D

walkie - Pią Cze 15, 2007 10:22

No jest, w Mszczonowie zajefajna knajpka. Ja nie wiem jak koledzy chca jechac ale do Piotrkowa to ja liczylabym ze 2-2,5 h.
llygas - Pią Cze 15, 2007 11:40

a o której planujecie byc w Piotrkowie?

ja tez bede tamtedy leciał i chetnie przyłącze sie do konwoju :mrgreen:

walkie - Pią Cze 15, 2007 11:42

o 1:30 PM ustalilismy z Bercikiem.
llygas - Pią Cze 15, 2007 11:52

o 13:30 w piątek to dla mnie niestety za wcześnie :(

ja dopiero koło 14 opuszcze KRK :(

walkie - Pią Cze 15, 2007 11:55

:(
Tempest - Pią Cze 15, 2007 13:56

emes napisał/a:
Tempest napisał/a:
widzę, że brak emota z uśmieszkiem na końcu zdania zmienia całkowicie jego odbiór hehe
wiem, że nie miałeś niczego złego na myśli (bo jakbyś miał to już byśmy sobie pogadali na zlocie....przy grillu :razz: )

Poprawiłem już tego posta Masz rację, to może mieć wpływ na odbiór

Oczywiście nie chciałem nikogo urazić, ale w tej sytuacji chyba też możemy porozmawiać przy grillu?

prawdę mówiąc to z tym emotem miałem na myśli swój post, ale może pozostać jak jest :mrgreen:

Paul - Pią Cze 15, 2007 14:01

Walkie, jest pomysł ;)
Może jakiś niewielki 'plakacik do wydrukowania i do naklejenia za szybę(y) samochodów jadących na Zlot?
Zawsze to reklama klubu i jakiś znak rozpoznawczy dla nas :D

Brt - Pią Cze 15, 2007 14:10

Miejsce spotkania w Piotrkowie:
Stacja Shell, ok. 2km za zjazdem z odcinka autostrady A1 na gierkówkę. Umawiamy sie na godz. 1.30 pm ;) Lokalizacja w załączniku ;)

Paul myślę, że gdzieś około 10.00 trzeba będzie się od Ciebie wybierać. Ja wyjadę po 9 żeby na 10 sie u Ciebie zameldować ;)

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 2:11 pm ]
PS. Walkie niezłe jest to Zuuuu Miiiiiii :mrgreen: ;)

walkie - Pią Cze 15, 2007 14:11

Paul, pomysle :)
Paul - Pią Cze 15, 2007 14:11

Brt napisał/a:
Paul myślę, że gdzieś około 10.00 trzeba będzie się od Ciebie wybierać. Ja wyjadę po 9 żeby na 10 sie u Ciebie zameldować

Załatwione, start z Leszna ok. 10 AM.

PS. Co Ty na mój pomysł powyżej?

[ Dodano: 15-06-2007, 14:13 ]
walkie napisał/a:
Paul, pomysle

:* z góry dzięki :D
Każdy by sobie druknął i już z domu można oklejonym startować :D

Brt - Pią Cze 15, 2007 14:14

OK :D tylko nie wiem, czy Ci których bedziemy wyprzedzać zdąża przeczytać :P
walkie - Pią Cze 15, 2007 14:38

trzasne czcionke A1 ;)
emes - Pią Cze 15, 2007 15:37

walkie napisał/a:
trzasne czcionke A1 ;)


Dokładnie, będzie widać, kiedy będziemy się szybko oddalali :-)