Zobacz temat - Będę machał !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozdrowienia - Będę machał !

zibi-gliwice - Sro Maj 09, 2007 01:14
Temat postu: Będę machał !
Dzisiaj znowu będę śmigał z Gliwic do Bielska -Białej i oborotno . I znowu będę pozdrawiał napotkane Roverki po drodze -ale bez odzewu ,jak zwykle !Nawet jak celowo wjadę przed jakiegoś Roverka -i zwolnię -to i tak zero reakcji!Czy nikt nie widzi mojego znaczka i klubowych naklejek !?A może Nikt nie wie ,że są Czarne ,5-cio drzwiowe Roverki827? Jak tak to Wszem i każdego z osobna informuję : Jest Czarny ,5-cio drzwiowy Rover 827 z przyciemnionymi szybami bocznymi ( ale obecnie już Bez przednich ) i Tylnią !Pozdrawiam !
emes - Sro Maj 09, 2007 10:21

Ja też próbuję pozdrawiać i też bez reakcji :-) Znaczek klubowy po prostu jest niezauważany przez innych, nie wiem jak to działa :-)
String - Sro Maj 09, 2007 11:04

U mnie w zielonej takze nikt nie przejawia zaninteresowania. Ostatnio wyprzedzając czerwoną 200tke obok Uniwersytetu (2 pasy) zanim wyprzedziłem zrównałem się i próbowałem pomachać, usmiechnąć się - babka nie zareagowała :cry: potem stała za mną na światlach parę minut - wydaje mi sie że przeczytała naklejkę pod tablicą i też zero reakcji.
Raz mi się tylko wydawało, że kierowca czerwonej 600 chciał mizamachać ale za szybko mineliśmy się (bo jechaliśmy w przeciwnych kierunkach).
Ogólnie, to ludzie nie chcą się integrować lub krępują się.
A szkoda..

Rowan - Pon Maj 14, 2007 20:11

A ja co prawda nie mam żadnych nalepek ale stałem sobie moim R i podjechał na przeciwko na parking R416 no to ja mrugam, a tu nic :???: :shock:
Wyszedłem przed auto a tu dziadek w 416 i patrzy na mnie jak na głupka.

pawciu87 - Pon Maj 14, 2007 20:17

a ja wlasnie w swoim miescie jak pojawilem sie swoim R600, w nocy zauwazylem inna R600, i facet sie patrzy na moja tak zdziwiony... nie wiem czy z powodu moich felg czy z tego ze zobaczyl roverka, ale pozniej jeszcze przyjaciel mijal sie z nim i mrugnal mu swiatlami... i odpuscil to samo :grin:
szogu - Wto Maj 22, 2007 22:22

:razz: Noooooo, to ja mam lepsze wspomnienia. Raz w Krakowie na stacji BP obok ronda Kraka podszedł do mnie gość, właściciel srebrnej 400. Gadaliśmy chwile o tym i tamtym. A innym razem, jak jechałem w kierunku Zakopca to mijałem się - chyba z 600-tką - pomachalismy sobie :mrgreen:
Nie powiem, żeby zawsze było tak różowo. Czesto, gesto mijam jakies R i ich kierowcy w ogóle nie reagują...

UncleAllEvil - Wto Maj 22, 2007 23:03

Wiecie, Rovery to auta jak każde inne (no prawie :) ), trudno jednak wymagać żeby każdy machał ;)
Dzisiaj na rondzie w Lesznie widziałem R200 kanciaka (chyba, słabo rozróżniam 200/400 kanciaki), kierowca mnie na pewno też widział :)

MaReK - Sro Maj 23, 2007 10:16

Wczoraj bylem w WolaParku w Warszawie. Zaprakowalismy tuz obok Rovera 200 [WSC] z naklejkami klubowymi pod blachami. Napisalem karteczke i wlozylem za wycieraczke ;)
Wychodzac z CH zobaczylem, ze idzie para i zmierza ku Roverkowi... ruszylismy wiec razem z parkingu, potem chwile jechalem za ludzmi, w koncu ich ominalem, zrownalem sie i oczekiwalem reakcji, a tu nic... wiec albo kolejny zakup z klubowymi nalepkami z nieswiadomym niczego kierowca, albo slepota :)

Pozdrawiam,

Valander_wwa - Sro Maj 23, 2007 10:38

może bał się przyznać, jechał w końcu z płcią piękna ?? :)
MaReK - Sro Maj 23, 2007 10:43

Ja tez :P i sie nie balem ;)