Zobacz temat - [r214 Si] Reflektory
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214 Si] Reflektory

Tigernp - Sob Maj 12, 2007 12:34
Temat postu: [r214 Si] Reflektory
Witam! zamierzam wybrac sie latem do Anglii i interesuje mnie to jaką część lampy należy zakleić by jeździć po drogach Anglii. Bo slyszałem że taki manewr trzeba wykonać
Tomaszi - Sob Maj 12, 2007 12:42

Nie słyszałem o czymś takim, kożesz zapodać jakimiś konkretami z kąd takie info :???:
Jak uda mi się z kontaktować ze znajomkiem, który tam się osiedlił to coś popytam.

thef - Sob Maj 12, 2007 12:52

Tomaszi napisał/a:
Nie słyszałem o czymś takim, kożesz zapodać jakimiś konkretami z kąd takie info :???:
Jak uda mi się z kontaktować ze znajomkiem, który tam się osiedlił to coś popytam.


Nie wiem czy jest to wymagane przepisami (choć bardzo prawdopodobne), ale na pewno konieczne by nie oślepiać kierowców jadących z przeciwka. Nawet wczoraj oglądałem taki brytyjski programik na Discovery, "Wheeler Dealers" ("Fani 4 kółek"), tam gość miał autko z kierownicą po lewej stronie i zaklejoną lewą lampę paskiem taśmy izolacyjnej (na oko 2 cm szerokości) umiejscowionym mniej więcej na środku reflektora w pionie i klejonym od środka lampy do zewnątrz (poziomo). Jeździł oczywiście w Anglii. Ale problem rozwiązali montując angielską wersję reflektorów, która ma inne odbłyśniki.


Poczytaj, może tu się czegoś dowiesz więcej:
http://www.a4-klub.pl/for...c.php?=&p=90654

Tomaszi - Sob Maj 12, 2007 13:05

a już załapałem :!: przecież u nas prawy oświetla mocno prawą strone - pobocze. Ustaw wieczorkiem światła na jakąś ściane z dalszej odległości i zró sobie szablonik do naklejenia :grin: