Zobacz temat - Warszawa - spot rodzinny?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - Warszawa - spot rodzinny?

kruszon - Pon Maj 14, 2007 15:35
Temat postu: Warszawa - spot rodzinny?
Witam wszystkich,

wczoraj udałem się na Bemowo i chyba po raz pierwszy od dawna nikogo nie było... fakt dotarłem dopiero koło 21-wszej. Szkoda.

Nie o tym jednak chciałem. Pomyślałem, że może ta późna pora sporo ludzi odstrasza. Może wartoby ją zmienić na nieco wcześniejszą, może nawet taką, która umożliwiałaby przyjechanie z młodszym towarzystwem (dzieciakami).

Miejsce też może dostosować, żeby z okazji tego, że jest nieco cieplej to zrobić.. hmm. grilla niedzielnego itp - da grasso jest OK w zimniejsze dni itp, bo zawsze można się schować i rozgrzać + spożyć :)

Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że w tej chwili sytuacja stolicy jeśli chodzi o spoty jest dość mizerna patrząc na inne miasta ;)

Ew. proponuję przedyskutować sprawę na najbliższym spocie, na którym mam nadzieje frekwencja będzie większa niż w tym tygodniu :)

Pozdrawiam

Kruchy - Pon Maj 14, 2007 15:49

kruszon napisał/a:
Wydaje mi się, że w tej chwili sytuacja stolicy jeśli chodzi o spoty jest dość mizerna patrząc na inne miasta


Masz racje, trzeba jezdzic do innych miast zeby sie spotkac z Roverkowiczami ;)

A tak na powaznie, to Macka akurat nie ma, ja wczoraj wieczorem wrocilem do Wawy dopiero, niektorzy zmeczeni praca byli...

emes - Pon Maj 14, 2007 16:06

Kruchy napisał/a:
Masz racje, trzeba jezdzic do innych miast zeby sie spotkac z Roverkowiczami ;)


Możecie przyjechać do Wrocławia :-)

kruszon - Pon Maj 14, 2007 16:19

Kruchy napisał/a:
Masz racje, trzeba jezdzic do innych miast zeby sie spotkac z Roverkowiczami ;)

A tak na powaznie, to Macka akurat nie ma, ja wczoraj wieczorem wrocilem do Wawy dopiero, niektorzy zmeczeni praca byli...


Ale wiesz, nie o to mi chodzi, że Was nie było, bo Ciebie się nie spodziewałem, bo wiedziałem, że jesteś w Poznaniu, a Maciek też coś wsponiał w zeszłym tyg. że go może nie być. Nie ma problemu.

btw. Kruchy ty zdrajco ;P Do Poznania się jeździ zamiast podtrzymywać wątłe frekwencyjnie stolicowe spoty :D

Chodzi mi tylko o rozpropagowanie spotów, żeby pojawiało się więcej ludzi, chociaż takie 3-4 osobowe spociki też są super :)

Pozdrawiam

Kruchy - Pon Maj 14, 2007 16:57

W niedziele przed poludniem bylem juz w drodze z Poznania do Wroclawia :mrgreen: Planowalem zrobic 2 ew 3 spoty w jeden weekend :mrgreen:
Niestety mialem po drodze mala przeszkode i zawrocilem do wawy :(

kruszon - Pon Maj 14, 2007 18:51

O! Coś się stało? Coś z R?
Brt - Pon Maj 14, 2007 19:43

Co się stało Kruchy?? :( Szkoda ze nie dotarłeś do Wcka ;) Zapraszamy na któryś z kolejnych spotkań ;)
MaReK - Pon Maj 14, 2007 20:23

Mnie tez nie bylo w sobote ale z innych powodow ;)
Bardzo bylbym za inna godzina i np. jakas taka wczesniejsza.
Moznaby nagrac jakis fajny filmik ;) Ale z tego co widze to taka zabawa podoba sie tylko mnie i Michalep'owi ;) Inni wola nocne spotkanie i zarcie pizzy :P

Chetnie tez by mi pasowal inny dzien niz niedziela. W niedziele czesto mam zorganizowany czas i trudno jest mi go przesunac.

Pozdrawiam,

Kruchy - Pon Maj 14, 2007 20:51

Ehh, chwila nieuwagi, za dlugo patrzylem sie w lewo czy nic nie jedzie :(
Ale nic strasznego, zderzak popekal na szpachli, sporo jej juz bylo, a przy okazji wymienie blotnik, bo tez nie byl w najlepszym stanie.

tomq - Pon Maj 14, 2007 20:57

MaReK napisał/a:
...Bardzo bylbym za inna godzina i np. jakas taka wczesniejsza.
Moznaby nagrac jakis fajny filmik ;) Ale z tego co widze to taka zabawa podoba sie tylko mnie i Michalep'owi ;) Inni wola nocne spotkanie i zarcie pizzy :P
Chetnie tez by mi pasowal inny dzien niz niedziela. W niedziele czesto mam zorganizowany czas i trudno jest mi go przesunac.


Ja popieram przedmówcę w całej rozciągłości :smile: .
U mnie niedziela wieczór prawie zawsze "mocno" zajęta. Gdyby chociaż to była wcześniejsza godzina i jeszcze sobota, to bym się chętnie przyturlał moim roverkiem.
Pozdrawiam,

Brt - Pon Maj 14, 2007 21:00

Kruchy napisał/a:
Ehh, chwila nieuwagi, za dlugo patrzylem sie w lewo czy nic nie jedzie

:| Dobrze, że nie mocno ;) A ten "drugi" mocno pokieraszowany??

Kruchy - Pon Maj 14, 2007 21:27

To co widac to juz po naprostowaniu, musialem oderwac zderzak z mocowan bo jedna sruba nie chciala puscic :cry: Ale i tak jest do wymiany. A jechac musialem.
Ten drugi prawie nie ucierpial, zgiete mocowanie zderzaka i delikatnie pas tylny.

kruszon - Wto Maj 15, 2007 10:15

Ja jak najbardziej się piszę na spoty mobilne, tylko coś mało o tym słychać. Chętnie bym się z Wami przejechał. Dajcie tylko znać (GG/ICQ w sygnaturce).

Może zróbmy tak. Spotkajmy się w niedzielę o zwykłej porze na Bemowie i się ustali co i jak. Będzie napewno wygodniej niż sru Forum :) Tylko żeby to miało sens, to fajnie gdyby tym razem pojawiło się więcej osób.

Pozdrawiam

MaReK - Wto Maj 15, 2007 19:20

Jaki jest problem umowic sie tu na forum i przyjechac na konkretna godzine ;D ?
ezy - Wto Maj 15, 2007 20:45

Brt napisał/a:
Co się stało Kruchy?? :( Szkoda ze nie dotarłeś do Wcka ;) Zapraszamy na któryś z kolejnych spotkań ;)

No jak dobrze pójdzie to w przedłużony weekend o boże ciało 600tka BRG na warszawskich numerach będzie śmigała tam u was w krainie 1001 mostów :))

Brt - Wto Maj 15, 2007 20:48

:D hmmm moze coś się skleci we Wcku z tej okazji ;)
emes - Sro Maj 16, 2007 09:28

Brt napisał/a:
moze coś się skleci we Wcku z tej okazji ;)


Oczywiście, że coś się zorganizuje :-)

kruszon - Sob Maj 19, 2007 12:04

Hej,

jeśli o mnie chodzi to okazało się niestety, że w tym tygodniu pora wcześniejsza niż 20-sta jest dla mnie nierealna... Więc może spocik "rodzinny" przełóżmy na przyszły tydzień - wtedy będę miał całą niedzielę do dyspozycji (rodzinka też). Możemy się tak umówić?

Czekam też na jakieś propozycje odnośnie lokalizacji. Czy zostajemy na Bemowie czy na przykład spotakmy się w innym bardziej zielonym i grillowo-sprzyjającym terenie np. Kampinos. Co do dokładnego terminu to proponuję 27.05 godzina 15-sta.

Pozdrawiam

MaReK - Sob Maj 19, 2007 19:41

A po 20 mozesz?
kruszon - Sob Maj 19, 2007 21:57

Jeśli mówisz o najbliższej niedzieli w sensie jutro to dojadę pewnie koło 21-wszej... jak zwykle, gdyż dziecię moje idzie spać w tychże okolicach :)
Tak czy inaczej będę. Zostawcie mi kawałek pizzy ;)

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 9:59 pm ]
MaReK weż może kamerkę. Jak już się posilimy to może wyruszymy na jakiś objazd miasta :)

Pozdrawiam

MaReK - Nie Maj 20, 2007 08:48

Wezmiemy aparat, kamere, statyw i ... nakrecimy taki przejazd przez miasto, ze sie filozofom nie snilo :)
Adolf - Nie Maj 20, 2007 11:47

MaReK napisał/a:
Wezmiemy aparat, kamere, statyw i ... nakrecimy taki przejazd przez miasto, ze sie filozofom nie snilo :)


no to trza wypucować auto.. :D

kruszon - Nie Maj 20, 2007 17:38

Kierunek myjnia w takim razie. Tylko poczekajcie na mnie! Jak pisałem wcześniej pewnie koło 21-wszej dopiero dotrę.

Jakby co to telefony mam do kogo trzeba ;)

Pozdrawiam

Adolf - Nie Maj 20, 2007 17:42

a gdzie parkujecie auta?.. może by od razu w jednym miejscu..?..
Kruchy - Nie Maj 20, 2007 17:57

Przed Da Grasso, w zaleznosci gdzie jest miejsce. Ale zazwyczaj wszystkie autka stoja obok siebie.
MaReK - Nie Maj 20, 2007 19:31

Chyba przyjade swoim i zdaze do 21 :)
Musicie pomoc mi zdiagnozowac jakies stukoty z dolu auta ;)
Slychac je zewszad... ze srodka auta, potem z tylu, z boku... kuzwa.

Adolf - Nie Maj 20, 2007 23:32

ja dziękuję za spotkanie.. było fajno.. :cool:
MaReK - Nie Maj 20, 2007 23:52

Adolf napisał/a:
ja dziękuję za spotkanie.. było fajno.. :cool:

E tam... nic nie nakrecilismy i ze zdjec nici... uciekles nam a mialem w planie opstrykac Twoja MG'ka ;)

Pozdro,

ps.
mnie tam jest zawsze fajnie :)

Adolf - Pon Maj 21, 2007 00:08

MaReK napisał/a:
Adolf napisał/a:
ja dziękuję za spotkanie.. było fajno.. :cool:

E tam... nic nie nakrecilismy i ze zdjec nici... uciekles nam a mialem w planie opstrykac Twoja MG'ka ;)
Pozdro,
ps.
mnie tam jest zawsze fajnie :)


no też żałuję, ale już musiałem uciekać.. co prawda był ładnie umyty.. hehe..
ale może następnym razem może się uda.. :)

mam nadzieję, że będę częściej miał okazję się integrowa.. ;)

MaReK - Pon Maj 21, 2007 00:09

No ja widzialem Cie po raz pierwszy, nie liczac tego przejazdu po Warszawie co Cie chwycilem kamera ;) Btw. z jakiego ty jestes obszaru miasta?
Adolf - Pon Maj 21, 2007 00:44

MaReK napisał/a:
No ja widzialem Cie po raz pierwszy, nie liczac tego przejazdu po Warszawie co Cie chwycilem kamera ;) Btw. z jakiego ty jestes obszaru miasta?


dlatego mam nadzieję, że klub nie odrzuci "nowego".. ;)

obecnie mieszkam w okolicach Raszyna..

Kruchy - Pon Maj 21, 2007 01:23

Ja rowniez dotarlem, dopiero :razz: troszke sie z Tomim i Mackiem zagadalismy :mrgreen:
maciej - Pon Maj 21, 2007 09:41

Jak zwykle. ;)
kruszon - Pon Maj 21, 2007 14:48

Marek,

czekamy na link do fotek :)

Pozdrawiam

MaReK - Wto Maj 22, 2007 07:25

Wczoraj spotkalismy sie Tomi, Michalep i ja przy wymianie filtra paliwa w SDi :)
Nasz mini spot trwal od 20:45 do 2:15 :)

Moze przenisiemy sie spod pizzerii na bemowie pod blok Tomiego i bedziemy tam dokonywac drobnych napraw :)

Pozdrawiam,

Brt - Wto Maj 22, 2007 07:31

AAaaaa to dlatego dostałem maila od Tomiego o 2.37 :D
Mam nadzieję, ze sama wymiana filtra trwała krócej :D :P

MaReK - Wto Maj 22, 2007 07:33

Trwala jakies 20 min jak tylko MichaelP udostepnil mi swoje macgywerowskie kombinerki ze scyzoryka :) Potem chwila na szukanie spinki, ktora spadla w ciemnosciach pod auto... i nowy filtr blyszczy. Nastepnie minutka stresu bo auto nie palilo, zapalilo ale zdechlo i juz nie palilo. Kilka pompniec gruszka i smiga, a i albo to wrazenie moje subiektywne, albo sie mniej mulowaty zrobil :)
Tomi - Nie Maj 27, 2007 12:19

Czy dziś (t.j. W niedzielę 27 maja) pojawi się ktoś o nierodzinnej porze?
MaReK - Nie Maj 27, 2007 17:35

Ja nie wiem... bo cos zdrowie mi nie dopisuje ;/
Ale jesli dam rade, to wpadniemy.
Pozdrawiam,