Zobacz temat - Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00

jerzu - Pon Maj 14, 2007 22:14
Temat postu: Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00
Co sądzicie o tym samochodziku? Czy zamienilibyście R na Civica?
Ant - Pon Maj 14, 2007 22:23
Temat postu: Re: Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00
jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku? Czy zamienilibyście R na Civica?

honda spoko, ale twojego bym chyba nie zamienił, poza tym 200-ka to naprawdę samochód z duszą, gdyby jeszcze tak te plastiki nie trzeszczały...

emes - Pon Maj 14, 2007 22:25

jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku? Czy zamienilibyście R na Civica?


Nie zamieniłbym, moje doświadczenia wskazują na to, że R jest wykonany z większą starannością. Zresztą oglądałem elementy blacharskie, konkretnie to tyłeczki, zarówno R jak i Hondy, bez problemów dało się zauważyć znacznie lepsze wykonanie w przypadku R. Ale idąc tym tropem, obejrzałem też stan błotników R oraz Hondy z tych samych roczników. W Hondzie korozja była widoczna, w R nic takiego nie było. Żeby nie oceniać zbyt szybko (wiadomo, kwestia ekspoloatacji samochodu), obejrzałem kilka takich elementów i w każdym przypadku było podobnie.

jerzu - Pon Maj 14, 2007 22:29

No mi Roverek bardzo sie podoba, ale Honda kusi silniczkiem :) Jeżeli autko przetrwa wakacje(moja mama będzie go użytkować) to zostaje u mnie na dłuuugo :) Dostanie nowy lakier i jakieś fajne zabawki i będzie. Ale jeżeli coś sie stanie to muszę mieć alternatywę dlatego pytam o opinię Hondzie.
MaReK - Pon Maj 14, 2007 22:31

Wloz sobie silnik od Landka do swojego.
Bedziesz zadowolony.

marcel_n - Pon Maj 14, 2007 22:44

jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku?


Mam w poprzedniej budzie i jest naprawdę fajna :mrgreen:

UncleAllEvil - Pon Maj 14, 2007 23:05

Hondą jeżdże jedynie służbową, Civic 1,5Vtec, rocznik 98-99 (nie wiem dokładnie). Zawiesznie i silnik ok, wnętrze podobne do Rovera 400 ale tylko podobne, ogólnie prostsze, mniej eleganckie. Jakość wydaje mi się zbliżona, ale wnętrze rovera robi wrażenie znacznie wyższej klasy. Zewnętrznie Rover dużo ładniejszy.
BubuZR - Pon Maj 14, 2007 23:16
Temat postu: Re: Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00
jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku? Czy zamienilibyście R na Civica?


Bez wahania, pod warunkiem, że na zadbany egzemplarz i w kolorze czerwonym albo championship white :)

Owsik - Wto Maj 15, 2007 01:36
Temat postu: Re: Opinię o Hondzie Civic VTI od 96-00
BubuZR napisał/a:
jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku? Czy zamienilibyście R na Civica?


Bez wahania, pod warunkiem, że na zadbany egzemplarz i w kolorze czerwonym albo championship white :)


Podpisuję się pod tym obiema kończynami :cool:

piter34 - Wto Maj 15, 2007 11:46

marcel_n napisał/a:
jerzu napisał/a:
Co sądzicie o tym samochodziku?


Mam w poprzedniej budzie i

...ale nie VTi :mrgreen:

marcel_n - Wto Maj 15, 2007 12:15

piter34 napisał/a:
...ale nie VTi


tyz prowda :mrgreen:

Valander_wwa - Pią Maj 25, 2007 18:43

miałem to przez pewniien okres na testach... silnik imponuje, zawieszenie wręcz odwrotnie

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2782839 - tutaj ładnie zrobiona, opisywana w GT. Inną sprawą jest powód jego sprzedaży :)