Zobacz temat - [R400] Drgająca dźwignia zmiany biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Drgająca dźwignia zmiany biegów

Kysior - Sro Maj 16, 2007 12:34
Temat postu: [R400] Drgająca dźwignia zmiany biegów
Podczas jazdy dość wyraźnie cały drążek sobie drga. Nawet przy stałej prędkości na gładkiej nawierzchni. Czym to może być spowodowane?
emes - Sro Maj 16, 2007 14:27

Poczytaj na stronie klubowej. Był o tym artykuł, co prawda dotyczy diesla, ale poczytaj.

Zobacz:

http://www.roverki.pl/article.php?sid=425

Kysior - Sro Maj 16, 2007 15:01

Widziałem artykuł na stronie, ale porzuciłem go ze względu na to, że mam benzynę - ale dzięki, przeczytam go uważnie.
Adrian355 - Sro Maj 16, 2007 15:24

Sprawdź czy drążek który dochodzi do skrzyni biegów ( ten od wajchy ) Jest dobrze dokręcony lub może masz coś ze skrzynią.
PTE - Sro Maj 16, 2007 15:44
Temat postu: Re: [R400 1,6 `97] - Drgająca dźwignia zmiany biegów
Kysior napisał/a:
Podczas jazdy dość wyraźnie cały drążek sobie drga. Nawet przy stałej prędkości na gładkiej nawierzchni. Czym to może być spowodowane?


U mnie drga od dnia zakupu podczas jazdy po nierównościach, ale póki co nie zgłębiałem tematu. Biegi wchodzą bez problemów.

tomke - Sro Maj 16, 2007 15:46
Temat postu: Re: [R400 1,6 `97] - Drgająca dźwignia zmiany biegów
Kysior napisał/a:
Podczas jazdy dość wyraźnie cały drążek sobie drga. Nawet przy stałej prędkości na gładkiej nawierzchni. Czym to może być spowodowane?


Mogę powiedzieć że mam to samo, chociaż jak przytrzymam ręką dźwignię to nie czuję na ręce drgań. Najbardziej widoczne jest to na 5 biegu. :sad:
Ale cóż, trzeba sie przyzwyczaić. Nie hałasuje więc olewam to. :)

:cool: Taki jestem .... hhehehe