Zobacz temat - R 45 w Łodzi :) Drooid?:)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozdrowienia - R 45 w Łodzi :) Drooid?:)

jerzu - Wto Maj 22, 2007 19:18
Temat postu: R 45 w Łodzi :) Drooid?:)
Pozdrowienia dla Drooida. Chyba :) Dziś ok 17 przy stadionie Widzewa :)
drooid - Wto Maj 22, 2007 19:33

Jerzu to Ty poginałeś czarnym 200 w stronę centralu??? :grin:
Widziałem, że już miałeś chęć pomachać.... :mrgreen:

jerzu - Wto Maj 22, 2007 19:34

No dokładnie ja :P A kawałek dalej za Tobą pojawił się jeszcze jeden Roverek :) Srebrna 200. Jest ich coraz więcej w Łodzi :)
drooid - Wto Maj 22, 2007 19:36

No..no... :smile: I jak ładnie się prezentują :wink:
giewu - Wto Maj 22, 2007 22:26

qrde ... czyli widzę, że tylko ja macham tym, którzy tutaj w ogóle nie zaglądają :evil:
gdzie Was można spotkać na mieście chłopaki ? pomachałbym do kogoś znajomego ;)

drooid - Wto Maj 22, 2007 22:34

Jakoś tak się składa, że z Roverkowców widziałem 2-3 leśnych dziadków wlepionych przed siebie z miną jakby chcieli zjeść wszystkich kierowców wkoło, jedną leśną babcię w podobnym klimacie, jedną ładniutką panienkę w Zgierzu w zielonym 400 :) , ale zakutą w ciemne okulary, więc nawet nie wiadomo na co się patrzy :( , rodzinkę z Tomaszowa obłożoną po sufit mapami Łodzi :) tak nimi zajętą, że już chyba na drogę nawet uwagi nie zwracali. I jak tyu machać w takich warunkach??
jerzu - Wto Maj 22, 2007 22:54

Ale dzisiaj widzialeś 200 kierowca której zagląda na forum :D Więc nie jest tak źle :)
Doleslaw - Pią Maj 25, 2007 16:29

giewu napisał/a:
gdzie Was można spotkać na mieście chłopaki ?

R45 Steel Blue Mica można spotkać wszędzie... :wink: Choćby dziś rano w warsztacie na Starorudzkiej... :wink: Czy dobrze widziałem? :grin:

drooid - Sob Maj 26, 2007 21:32

Miałem lekki zjazd do boxu :mrgreen: Autko stało tam cały dzień i jakie wjechało takie wyjechało :(
reed - Pon Maj 28, 2007 16:23

Hehhh, to ja nie wiem wy jeździcie po tej Łodzi i ja jakoś was nie widzę :) To znaczy widzę ale nie macham bo trzymam ręce na kierownicy :P

A tak BTW to niedługo zrobię sobie nalklejeczke dla naszej 45 ;) To mnie poznacie... jeżdżę (albo tata) Midnight Blue :D