Zobacz temat - [R620] Nie uzbraja mi się auto-alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Nie uzbraja mi się auto-alarm

andrzej76 - Pon Cze 04, 2007 09:01
Temat postu: [R620] Nie uzbraja mi się auto-alarm
Od jakiegoś czasu przestał się uzbrajać alarm,nie wiem co mu jest,ale jeśli to zepsuty moduł alarmu to gdzie go szukać.Alarm jest fabrycznie montowany.jak ktoś ma inne sugestie będe wdzięczny,z góry dziękuje.

AndrewS: poprawilem temat watku, dodalem nawiasy, uzupelnij dane samochodu w nawiasach kwadratowych, poczytaj zasady umieszcza tematow na forum

AndrewS - Pon Cze 04, 2007 09:32

ja bym na razie zostawil centralke w spokoju ,a przyjzal sie wszystkim czujnikom drzwiowym i w klapach, alarm pewnie nie uzbroi sie jesli ktores drzwi beda "otwarte"
andrzej76 - Pon Cze 04, 2007 16:28

AndrewS, to na pewno nie drzwi,ani klapa,zdarza się że zamknęi się nie uzbraja,a jk wrucę po godzinie to jest uzbrojony

[ Dodano: Pon Cze 04, 2007 4:28 pm ]
AndrewS, dzięki za wskzaówki

ossa - Nie Lip 01, 2007 18:34

ja miewam podobne problemy. Czasami mi sie alarm nie uzbraja a nawet czasami auto sie samo otwiera :) Co do czujników w drzwiach to warto je co jakiś czas przeczyścić (nie jest to trudne - wykręcić i zdjąć plastikową obudowe). Jezeli to czujniki to objawy byłyby takie, że po zamknięciu drzwi światło by nie gasło (jezeli jest w położeniu chyba środkowym - jak sie otwiera drzwi to sie zapala). Mozesz zawsze sprobowac odlaczyc w ogole czujniki i zobaczyc, czy wtedy alarm sie załącza, bo wtedy chyba jest tak jakby drzwi byly zamkniete.
andrzej76 - Wto Lip 10, 2007 16:28

ossa napisał/a:
Mozesz zawsze sprobowac odlaczyc w ogole czujniki i zobaczyc, czy wtedy alarm sie załącza, bo wtedy chyba jest tak jakby drzwi byly zamkniete

czy oby napewno tak jest

sTERYD: poprawiłem cycat ;)

sTERYD - Wto Lip 10, 2007 17:20

Cytat:
czy oby napewno tak jest

tak napewno :)
wyjątkiem jest czujnik maski i chyba klapy, jak są odłączone to alarm myśli że otwarte (trzeba zewrzeć przewody w kostce ;))

markos620SDi - Sro Lip 11, 2007 21:48

Miałem identyczny problem, po odłączeniu czujnika w drzwiach alarm traktuje drzwi jako zamknięte
andrzej76 - Pią Lip 27, 2007 18:55

Panowie nie wiem już co mam sprawdzać, ale jak narazie nic nie pomogło, chyba spasuje.
Dzięki za wszelaką pomoc.

Pozdrawiam Andrzej .