Zobacz temat - [Forum] Wirusiki na forum??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [Forum] Wirusiki na forum??

String - Wto Cze 05, 2007 08:45
Temat postu: [Forum] Wirusiki na forum??
Właśnie przed chwilą wrzuciłem na forum szukanie. Hasło: "woda w bagażniku".
Kaspersky w tym momencie wyrzucił mi alert, że na stronie jest wirus
"wykryto: Koń trojański Trojan.JS.WindowBomb.a Adres: http://www.roverki.pl/for...s//search"

Wy też tak macie??

Szymon - Wto Cze 05, 2007 08:49

NOD32 niczego nie wykrył...
Kozik - Wto Cze 05, 2007 08:50

Mój avast niczego nie wykrywa
String - Wto Cze 05, 2007 08:56

no u mnie kaspersky blokuje wyszukiwanie. SUX! Dodam, że mam najnowszego kasperskiego (bo to na firmowym lapie). Hmmm...... ręcznie mi się nie chce przeglądać.
walkie - Wto Cze 05, 2007 10:28

U mnie też takie coś wyskoczyło w niedziele. I to jak kliknelismy na zobacz posty neprzeczytane.
AndrewS - Wto Cze 05, 2007 15:25

a u mnie tam nic nie wyskakuje, w sumie sie nie dziwie, bo nie mam antywira :twisted:
moze to falszywe alarmy, kurde nie sadze zeby byl na forum wirus

giewu - Wto Cze 05, 2007 18:27

AndrewS napisał/a:
a u mnie tam nic nie wyskakuje, w sumie sie nie dziwie, bo nie mam antywira :twisted:

to tak jak i u mnie ... brak programu antywirusowego i ile od razu mniej zmartwień, nieprawdaż :twisted: ?

MaReK - Wto Cze 05, 2007 19:08

Moze kod obrazka wystwieltanego, albo jakas sekwencja znakow powoduje ze KAV sie burzy. Ja bym olal... chyba ze ktos mi pokaze takiego posta przy ktorym to sie dzieje zawsze.

A moze poprostu jakis syf siedzi na kompach i niektorym to wyskakuje ;)
Lista procesow do przejezenia...

[ Dodano: Wto Cze 05, 2007 7:22 pm ]
Okazuje sie, ze to jednak problem znany :)
Dotyczy KAV'a i forum.
Problem to plik i proces na kompie, ktory po nacisnieciu "szukaj" "wyslij" itp. uruchamia sie i wtedy antyvirus nie mogac sobie poradzic z nim alarmuje ofiare.

http://www.bitdefender.com/scan8/ - to podobno potrafi usunac babola.

pozdrawiam,

AndrewS - Wto Cze 05, 2007 21:06

giewu napisał/a:
to tak jak i u mnie ... brak programu antywirusowego i ile od razu mniej zmartwień, nieprawdaż


a Tobie to sie dziwie, bo widze ze masz Winshit, a Winshit bez programu to dlugo nie pociagnie :twisted:

giewu - Wto Cze 05, 2007 21:16

AndrewS napisał/a:
a Tobie to sie dziwie, bo widze ze masz Winshit, a Winshit bez programu to dlugo nie pociagnie :twisted:
co jakiś czas zalecane jest format robić ;) ... jakby co to nie pękam, wprawę mam :mrgreen:
kruszon - Pią Sie 17, 2007 15:02

giewu napisał/a:
co jakiś czas zalecane jest format robić ;) ... jakby co to nie pękam, wprawę mam :mrgreen:


:D Może czasami warto sprawdzić jakieś alternatywy. Mój system mam na trzecim kompie z rzędu - 0 reinstalek i jak na razie nie wygląda na to, żebym się musiał tym przejmować... Chyba, że pad dysku, ale to insza wyższość :) A tak coraz więcej widać mordek pingwinkowych na forum co mnie cieszy...

Pozdrawiam

giewu - Pią Sie 17, 2007 17:42

AndrewS napisał/a:
a Winshit bez programu to dlugo nie pociagnie :twisted:
qrde ... prorok jakiś czy co :shock: ?
ale jak wspomniałem ... wprawę w formatowaniu mam i znów (po małych zawirusowaniach) mogę u Was na forum gościć :mrgreen: