Zobacz temat - [R75] Pilnie potrzebny wsad pamięci
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Pilnie potrzebny wsad pamięci

jarema - Czw Cze 14, 2007 12:04
Temat postu: [R75] Pilnie potrzebny wsad pamięci
tak jak w temacie.potrzebuje pilnie wsad pamięci licznika 93s56 z modelu 75 silnik diesla bez kontroli trakcji, z komputerem pokładowym. jeśli ktoś posiada taki model auta to bez problemu można taki wsad odczytać po wyjęciu licznika w 30minut. jest to potrzebne do przeprogramowania licznika który pokazuje wartości w milach na kilometry. może ten problem w końcu zostanie rozwiązany. na innych forach elektronicznych są różne marki ale akurat rovera nie ma i może warto było by się tym zająć. przerabiam ten temat wspólnie z roadkingiem i jesteśmy juz niedaleko celu bo widać światełko w tunelu. jakby ktoś miał możliwość przesłania lub zczytania takiego wsadu to byłbym bardzo wdzięczny.
piter34 - Czw Cze 14, 2007 12:07

Spróbuj zapytać również na forum www.elektroda.pl oraz na http://obd2.pl
jarema - Czw Cze 14, 2007 12:16

no własnie są te wsady od innych aut ale akurat od rovera nie ma.
piter34 - Czw Cze 14, 2007 12:17

Pytałeś, zakładałeś wątek, prosiłeś kogoś o przysługę tam?
jarema - Czw Cze 14, 2007 12:39

no pytałem i prosiłem i nic ale może jeszcze poczekam. mam kontakt mailowy z gościem z forum viaken może on cos poradzi bo widzę że to przerabiał.
ARTURG14 - Sob Cze 23, 2007 23:37

Witam mam to co potrzebujesz
jarema - Pon Cze 25, 2007 12:33

no witam kolegę, spadłeś mi z nieba. jakbyś mógł mi to przesłać na maila to mógłbym ci się odwdzięczyć wsadem do benzyny.jesteśmy już na etapie końcowym przeprogramowywania eproma z anglika i w benzynie sie to udało a ja mam diesla i potrzebuję właśnie takiego wsadu. to może jeszcze raz sprecyzuję.
licznik z komputerem
diesel manual
bez kontroli trakcji.