Zobacz temat - Podkaprackie - Kto sie wybiera na ZLOT?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Podkaprackie - Kto sie wybiera na ZLOT?

7Tomi - Czw Cze 14, 2007 21:19
Temat postu: Podkaprackie - Kto sie wybiera na ZLOT?
Cała Polska sie mobilizuje a podkarpackie spi :(
Czy jest ktoś kto sie wybiera z naszego pięknego województwa :mrgreen: :?:

Kozik - Pią Cze 15, 2007 08:25

Być może ja pojade ale tak na jeden dzień, nie zapisywałem się więc nie wiem czy się nocleg znajdzie. Prawdopodobnie mam gdzieś wtedy egzamin (studiuje w Kielcach więc mam jakies 220km). A Ty jedziesz?
7Tomi - Pią Cze 15, 2007 08:39

Kozik napisał/a:
Być może ja pojade ale tak na jeden dzień, nie zapisywałem się więc nie wiem czy się nocleg znajdzie. Prawdopodobnie mam gdzieś wtedy egzamin (studiuje w Kielcach więc mam jakies 220km). A Ty jedziesz?


No prosze co za zbieg okoliczności - ja też studiuje w Kielcach ale akurat nie mam wtedy zdjazu więc lece na cały ZLOT. Nie wiem jeszcze czym (114 czy 400) ale jade napewno :mrgreen: a do Kielc lece za ok godzine :D i zacznie sie Mortal Kombat :???: - ezgamin z Wstępu do litearuroznawstwa i Kultury angielskiego obszaru językowego :mrgreen:
Nie wiem co mnie napadło, że sie mi zachciało drugiego kierunku :mrgreen:

Kozik - Pią Cze 15, 2007 08:44

Ja jade do sanoka w sobote po roverka i bede w niedziele. Mieszkam na miasteczku AŚ w DS Odyseja jak będziesz mial czas to wpadnij. Studiuje dziennie
7Tomi - Pią Cze 15, 2007 08:51

Ja wracam w sobote późnym wieczorem. W niedziele albo odpoczywam albo zakuwam na poprawke :)
Kozik - Pią Cze 15, 2007 08:52

W niedziele będę przejeżdżał przez Pilzno :mrgreen:
7Tomi - Pią Cze 15, 2007 08:56

Kozik napisał/a:
W niedziele będę przejeżdżał przez Pilzno :mrgreen:


Domyślam sie :D
Zapraszam na kawe :wink:

Kozik - Pią Cze 15, 2007 09:02

Tomi_114 napisał/a:
Zapraszam na kawe

:mrgreen: czemu nie

Pawel_W - Pon Cze 18, 2007 20:40

Stalowa Wola pozdrawia Pilzno, bede na zlocie z tym ze na codzien stacjonuje w Wawie (studia itp) wiec wspolna trasa nie wchodzi w gre. Milo bedzie zobaczyc kogos z podkarpacia.
7Tomi - Pon Cze 18, 2007 22:41

Pawel_W napisał/a:
Stalowa Wola pozdrawia Pilzno, bede na zlocie z tym ze na codzien stacjonuje w Wawie (studia itp) wiec wspolna trasa nie wchodzi w gre. Milo bedzie zobaczyc kogos z podkarpacia.

Dzieki i równiez pozdrawiam. Wybierasz sie na cały zlot? Ja przed Zlotem jade do Wawy podpiąc sie pod kompa i doprogramować pilota.

Pawel_W - Wto Cze 19, 2007 19:15

Tomi_114 napisał/a:
Wybierasz sie na cały zlot? Ja przed Zlotem jade do Wawy podpiąc sie pod kompa i doprogramować pilota.


Bede tylko w sobote, niestety praca nie pozwala na wiecej.