Zobacz temat - [R all] Olej MTF 94
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R all] Olej MTF 94

tiruces - Pią Cze 15, 2007 10:04
Temat postu: [R all] Olej MTF 94
Witam wszytkich

Czy jest ktoś chętny do zakupu oleju TEXACO MTF 94, chcę kupić 20 litrów po 20 zł za litr (na 100% oryginalny), szukam osób z okolic wrocławia, dowiadywałem się w firmie RAYO Land Rover, tam chcą 28 za litr, do serwisu Hondy nawet nie dzwoniłem, ale gdzieś słyszałem, że kosztuje około 40 zł. Ja chciałbym 3 litry, więc zostaje 17 litrów, chyba że będzie więcej osób chętnych to mogę zalatwić więcej.


---------------------
ROVER 620 SDI

Brt - Pią Cze 15, 2007 10:11

Ja jestem chętny na 2 litry i o ile wiem, to Przemek Docent tez kupi przynajmniej 2 (jak nie 4) litry.
thef - Pią Cze 15, 2007 13:17

Ja też chętnie wziąłbym 3 litry. Z okolic Wrocławia nie jestem, ale poprosiłbym najwyżej kogoś, żeby to od Ciebie odebrał a kaskę wpłaciłbym przelewem internetowym.
tomcy - Pią Cze 15, 2007 14:21

no ja bym wzial 2 litry - odnosnie jak to sie dogadamy :) :wink:
Przemek_Docent - Pią Cze 15, 2007 14:25

Tak, tak!
Pisze sie na 3 litry...

tiruces - Pią Cze 15, 2007 14:38

Widze, że jest zainteresowanie na ten specyfik :grin:
tzn mogę już śmiało zamówić, powinno być na przyszły tydzień

Brt - Pią Cze 15, 2007 14:39

tiruces, Myślę, że spokojnie mozesz załatwiać :D Chyba jeszcze jedną osobę znajdę w Głogowie chętną na odbiór 2 litrów ;)
tiruces - Pią Cze 15, 2007 14:52

Zamówione, powinno być we wtorek w przyszłym tygodniu. Zapraszam do odbioru we wrocławiu od pon-pt, lub na weekend w brzegu dolnym, a tak przy okazji jak przebiega wymiana, ja raczej nie posiadam wiedzy, oraz zdolności mechanicznych :mrgreen: i się zastanawiam czy mam to zrobić sam, czy lepiej oddać do warsztatu???
Brt - Pią Cze 15, 2007 14:57

Znaczy masz na myśli najblizszy wtorek?? Jeśli tak, to może przygotowałbyś za jakąś drobna opłatą paczkę z oleum dla mnie i Docenta i ktoś z Wrocka by ją zabrał na Zlot ;) Odpadłby problem transportu ;) A jeśli ekipa w innch okolic kraju też by mogła odebrac na Zlocie paczkę od Ciebie to pewnie by była szczęśliwa;) Hmmm problem tylko z opakowaniami :| ale moze coś wymyślę ;) Co Ty na to??
tiruces - Pią Cze 15, 2007 15:31

Ja odleje sobie trzy litry i mogę komuś beczkę zostawić
jurkac - Pią Cze 15, 2007 16:03

Jesli dobrze podliczylem to jescze zrodlo nie zostalo oproznione. Zapisuje sie na dwa litry; to sie ladnie zmiesci w PET-butelke. Ha, tylko znalezc okazje do W-wy. Przemku, gdybys organizowal transport - prosze o pamiec, dokladam sie.
UncleAllEvil - Pią Cze 15, 2007 16:03

Do czego ten olej?
Paul - Pią Cze 15, 2007 16:05

UncleAllEvil napisał/a:
Do czego ten olej?

Do frytek :?: ;)

Do skrzyni PG1 na pewno, a do innych to nie wiem :D

Brt - Pią Cze 15, 2007 16:06

do skrzyni biegów PG1 :mrgreen:
UncleAllEvil - Pią Cze 15, 2007 16:09

A jak sprawdzić jaką mam skrzynie? I ile litrów jest potrzebne?
Paul - Pią Cze 15, 2007 16:12

Jak znam Roverki (trochę) to powinieneś mieć taką właśnie. 2 l powinny styknąć, ale niech się Brt wypowie jeszcze :D
piter34 - Pią Cze 15, 2007 16:46

Masz PG1. Reszta info tutaj:
http://www.roverki.pl/article.php?sid=86

UncleAllEvil - Pią Cze 15, 2007 17:54

Oki, to jeśli jeszcze można to ja wezmę chętnie 2L :)
js - Pią Cze 15, 2007 18:59

Czy istnieje szansa na wysyłkę oleju do Katowic?

Był bym bardziej niż zainteresowany!!

Brt - Pią Cze 15, 2007 19:56

Masz skrzynię PG1 i potrzebujesz 2 litry w przypadku wymiany i 2,2 litra jeśli zalewasz suchą skrzynię ;)
tomcy - Pią Cze 15, 2007 20:26

trzeba zaznaczyc ze sucha - to taka jaka wyjmiesz i oczyscisz - a tak normlanie to powinno wystarczyc 1,8 l

ps tiruces - s czy bedzie mozliwosc wlania tego w jakas butelke po napoju 2 l (najlepiej czysta :)) i przeslania do krakowa :?: wszystko oplace - i na piwo zostanie :grin:

Brt - Pią Cze 15, 2007 20:42

Jeśli któraś z osób jadących z Wrocławia na Zlot byłaby tak uprzejma i odebrała oleum od kolegi tiruces'a, to mogę go rozdysponować między chętnych.
tiruces - Sob Cze 16, 2007 11:49

Trochę nie chce mi się bawić z wysyłaniem, dlatego szukałem osób z okolic Wrocławia, już prawie 20 litrów się uzbierało, dajcie mi jeszcze znać jak to odbierzecie, czy mam to rozlewać po butelkach, czy ktoś to odbierze w beczce i rozdzieli między chłopaków
Tomi - Sob Cze 16, 2007 15:37

Witam,
Jeśli jeszcze trochę zostało i istnieje szansa odbioru na zlocie, to również piszę się na 3 literki.

Skiba - Sob Cze 16, 2007 15:53

Brt napisał/a:
tiruces, Myślę, że spokojnie mozesz załatwiać :D Chyba jeszcze jedną osobę znajdę w Głogowie chętną na odbiór 2 litrów ;)


Ciekawe kogo ? :wink:

Brt - Sob Cze 16, 2007 16:10

tiruces, rozmiawiałem z Emes'em i mówił, że nie będzie problemu z odebraniem od Ciebie karnistra z olejem. A co do rozliczenia finansowego, to wyślę Ci wieczorem PW w tej sprawie ;)
tiruces - Nie Cze 17, 2007 12:06

OK 20 litrów już uzbieraliśmy wygląda to tak wg postów
tiruces 3
Brt 2
thef 3
tomcy 2
Przemek_Docent 3
jurkac 2
UncleAllEvil 2
Tomi 3

acha przed Tomim był JS, jak się zdecydujesz na odbiór osobisty (bo nie bawię się w wysyłkę) lub jakoś to sobie tam zalatwisz :grin: to wpiszę cie zamiast Tomiego.

Na tym kończymy listę, chyba, że jeszcze się znajdzie trochę osób na następne 20l to oczywiście mogę załatwić, ale odbiór tylko całej 20 żebym się nie bawił w rozlewanie, więc... :grin:

js - Nie Cze 17, 2007 12:27

Czy ktoś, kto odbiera osobiście, mógł by mi to wysłać?
UncleAllEvil - Nie Cze 17, 2007 18:08

Qrde, ja też nie będę na zlocie ani nie będę w stanie w najbliższym czasie udać się do wrocławia :(
Jest szansa, że ktoś pomoże?

Paul - Nie Cze 17, 2007 20:44

UncleAllEvil napisał/a:
Qrde, ja też nie będę na zlocie ani nie będę w stanie w najbliższym czasie udać się do wrocławia
Jest szansa, że ktoś pomoże?

Jak się ładnie uśmiechniesz, to Brt Ci do Leszna podrzuci w piątek rano, jak na zlot polecimy :D Będziesz mógł odebrać?

Brt - Nie Cze 17, 2007 20:54

Czyli wyglada, że jeszcze jedna 20stka sie rozejdzie w tym tempie ;) bo mam 2 chętnych po 2 literki z Głogowa :D
UncleAllEvil - Nie Cze 17, 2007 22:08

Paul napisał/a:
UncleAllEvil napisał/a:
Qrde, ja też nie będę na zlocie ani nie będę w stanie w najbliższym czasie udać się do wrocławia
Jest szansa, że ktoś pomoże?

Jak się ładnie uśmiechniesz, to Brt Ci do Leszna podrzuci w piątek rano, jak na zlot polecimy :D Będziesz mógł odebrać?

Zależy, która godzina to rano ;) Ogólnie to z odbiorem w Lesznie problemów nie będzie, na 90% od 10.00 będę już w pracy bo mam tyle roboty, że chyba cały tydzień będę siedział od 10-22 :/ Ale nawet jeśli nie, to: a) mogę przyjechać b) mama pracuje w KRUS Leszno (od 7:30) a ojciec też od tej godziny w LAWie urzęduje :)

Brt - Nie Cze 17, 2007 22:13

Jeśli już ,to raczej w drodze powrotnej Paul, bo ja olej dostanę w Piotrkowie dopiero ;)
Paul - Nie Cze 17, 2007 22:14

Zagadaj na PW do Brt, to się dogadacie :D Ale myślę, że przed 10 da radę ;)
UncleAllEvil - Nie Cze 17, 2007 22:48

Ale 10> to nie problem :) Ja to pisałem w tym sensie, że o tej godzinie na 90% będę już w Lesznie ze względu na pracę :) Nie pracuję na hali, mogę wyjść kiedy chcę :)
W drodze powrotnej też może być :P Pewnie jak będziecie wracać to ja wciąż będę w biurze :P

Brt - Nie Cze 17, 2007 23:04

hmmm w niedzielę popołudniu?? :mrgreen:
UncleAllEvil - Nie Cze 17, 2007 23:28

ŁOŁ :D
W niedzielę to już odrobinkę gorzej, może się bowiem zdarzyć, że w niedziele po południu może mnie nie być w domu ani nawet w okolicy ale to będę wiedział na pewno do piątku. Ostatecznie, jeśli Paul się zgodzi to odebrałbym od niego.

Paul - Pon Cze 18, 2007 00:00

UncleAllEvil napisał/a:
Ostatecznie, jeśli Paul się zgodzi to odebrałbym od niego.

Napiszesz podenie, życiorys, nakleisz odpowiednie znaczki, przyniesiesz zaświadczenie od proboszcza i świadectwo zdrowia i - et voila :D :twisted:

UncleAllEvil - Pon Cze 18, 2007 00:07

Ok, dam rade :mrgreen:
sTERYD - Pon Cze 18, 2007 00:44

tak się zastanawiam... jeśli tiruces, by podzielił się swoim źródełkiem to możeTomi, by mógł dodać do oferty swojego sklepu :???:
taka luźna uwaga (choć może kiedyś bym chciał skorzystać :mrgreen: )
PozdROVienia :)

Paul - Pon Cze 18, 2007 09:01

sTERYD napisał/a:
jeśli tiruces, by podzielił się swoim źródełkiem

Jest takie ogłoszenie w Giełdzie :D

benio_bicos - Pon Cze 18, 2007 11:34

Witam
Jeżeli cos zostało tego oleju a ktoś może zabrać na zlot to ja chętnie zakupię 2 literki.

Brt - Pon Cze 18, 2007 22:46

Wiec obecnie lista wygląda następujaco:

tricues 3
Brt 2
thef 3
tomcy 2
Przemek_Docent 3
jurkac 2
UncleAllEvil 2
js 2
Tomi 3
Skiba 2
Walters 2
bicos 2

Kolejność wg czasu zgłoszenia.
Propozycja moja jest taka: Osoby z listy oprócz js, Brt, Skiby, Waltersa otrzymają zamówioną ilosć na Zlocie (odbiór osobisty lub przez kogoś). Reszta osób dostanie olej z drugiej tury ;) Do kolegi js zostanie wysłana paczka, a pozostałe chętne osoby są z Głogowa wiec nie bedzie problemu z odbiorem ;)
Następne zamówienia mogę zrealizować wysyłkowo, lub jeśli będzie ktoś z okolic wrocławia głogowa zielonki itp. to będzie mozliwość załatwienia transportu. Zaznaczam, że może zajsć potrzeba doliczenia niewielkiej kwoty za opakowanie - nie wiem jeszcze czy uda sie dostać darmowe butelki.
Jednocześnie proszę wszytkich zamawiających o przywiezienie na Zlot opakowań na olej ;) Jak ktoś ma w namiarze to się nie zmarnują :mrgreen:
To chyba tyle ;)

Paul - Pon Cze 18, 2007 22:51

Jak umiem liczyć, to jest 28l :shock: Dolejesz rzepakowego :?: ;)
Brt - Pon Cze 18, 2007 22:56

Paul :D czytamy ze zrozumieniem :P
" Reszta osób dostanie olej z drugiej tury " :mrgreen:

Paul - Pon Cze 18, 2007 23:05

Dla mnie ta lista to pierwsza tura, ale OK, niech będzie na Twoje :D
Brt - Pon Cze 18, 2007 23:13

Może i trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem ;) w każdym razie jakieś 12 litrów z drugiej dostawy zostanie jeszcze dla chętnych ;)
jurkac - Sro Cze 20, 2007 14:23

Z korespondencji zorientowalem sie, ze Brt jest gestorem mtf94. Ja, jurkac, szczesliwy nabywca 2l, zjawie sie z butla w Jachrance w niedziele. Czy wystarczy niedziela czy tez naleznosc juz komus przekazac, czy ktos kredytuje? Pzdrw,jurkac





Cytat:
Jeśli któraś z osób jadących z Wrocławia na Zlot byłaby tak uprzejma i odebrała oleum od kolegi tiruces'a, to mogę go rozdysponować między chętnych.
_________________
Pozdrawiam
Brt

Brt - Sro Cze 20, 2007 15:48

jurkac napisał/a:
Brt jest gestorem mtf94

To coś pozytywnego prawda?? :mrgreen:

wystarczy jak w niedzielę przywiexiesz kasę i opakowanie ;)

thef - Sro Cze 20, 2007 16:00

Brt, czyli mam rozumieć, że kasa za olej ma być na zlocie do Twoich rąk? Jeżeli tak, to dla mnie bierze moje 3 litry Walkie, a ja Jej już wpłacę 60 PLN.
Brt - Sro Cze 20, 2007 16:10

Ci co odbierają olej na Zlocie to mi zapłacą, a Ci co dostają przez kogoś to kasę wpłacą do mnie.
narazie cały czas czekamy na olej i to jest priorytet :D Kasa na drugim miejscu :P Nie zając nie ucieknie ;)
każdy kto nie wpłaci gotówki dostanie PW z numerem konta i kwotą do zapłaty ;)

thef - Sro Cze 20, 2007 16:29

O'kay Brt. Zatem jak już bedzie olej to czekam na prv od Ciebie z danymi i wpłacę Ci kaskę na konto, a olej na zlocie odbierze Walkie.
Przemek_Docent - Pią Cze 22, 2007 12:10

Informacja z ostatniej chwili od Brt – oleum jeszcze nie dotarło, zatem na Zlocie go nie będzie :(
Dalsze info na początku przyszłego tygodnia.

Brt - Wto Lip 03, 2007 22:40

Odgrzewam temat :)

Sytuacja wyglada następująco:
17 litrów oleju jest juz u mnie i czeka na chwilę wolnego czasu na rozlanie ;) Druga beczka w drodze.
Wiadomość złą jest taka, że cena jest odrobinę wyższa niż pierwotnie zamierzono i wynosi po małym zaokrągleniu 23 PLN/litr.

Lista chętnych wg kolejności zgłoszeń wygląda następujaco:
tricues 3
Brt 2
thef 3
tomcy 2
Przemek_Docent 3
jurkac 2
UncleAllEvil 2
js 2
Tomi 3
Skiba 2
Walters 2
bicos 2

Jako, że niestety nie będzie transportu do Zatora z Głogowa proponuję skorzystanie z usług Poczty Polskiej dla osób spoza Wawy i Głogowa ;) (czyli: js, tomcy, thef). Osoby z Wawy jeśli zgodzą sie poczekać to będą miały przesyłkę do odbioru pod koniec lipca u Docenta, MaRkA lub moze na jakimś spocie w Wawie). Kolega UncelAllEvil jesli również poczeka do końca lipca, to będzie miał przesyłkę do odbioru w Lesznie. Głogów bezpośrednio u mnie.
Koszt przesyłki paczki o wadze 2 - 5 kg kosztuje 9,50PLN zwykły i 11,00 PLN za priorytet.
Jeśli komuś z Wawy zależy na szybkiej dostawie to nie ma problemu z wysyłką również.
Jutro wielkie rozlewanie :P wiec jeśli ktoś rezygnuje to please o wiadomość ;) Jutro również wyślę PW do chetnych z numerem swojego konta i należnoscią do przelania. Osoby z Wawy mogą zapłacić gotówką przy odbiorze ;)
To chyba tyle informacji technicznych.
Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to również proszę o info i dopiszemy do listy ;)

thef - Wto Lip 03, 2007 22:56

Świetnie Brt, a już się bałem, że sprawa upadła. Ja się piszę oczywiście na zamówione trzy litry i czekam na priv z nr konta. Mam nadzieję, że nie sprawi Ci kłopotu to, że przelewu dokonam dopiero 10 lipca? Małe problemy finansowe mnie dopadły i niestety muszę sie wstrzymać do wypłaty z wszelkimi zakupami.
UncleAllEvil - Wto Lip 03, 2007 23:07

W zasadzie czas mnie nie goni z tą wymianą oleju, ale ze względu na moje godziny pracy i dodatkowo zajęte łikendy chyba lepiej będzie jak olej do mnie dotrze pocztą bo nie wiem kiedy bym go odebrał :P
Brt - Wto Lip 03, 2007 23:24

W takim razie też bedzie przesyłka ;)
tomcy - Sro Lip 04, 2007 08:45

ja tez czekam na priv z numerem konta
pozdrawiam

leon77 - Czw Lip 05, 2007 10:17

Chciałbym też kupić 2 litry oleju , dało by rade ?
Brt - Czw Lip 05, 2007 10:33

Dałoby :) . Wciągnę Cię popołudniu na listę i dostaniesz PW z numerem konta i informacjami o wysyłce itp itd.
leon77 - Czw Lip 05, 2007 13:03

dzięki
js - Sob Sie 18, 2007 18:22

Panowie, może jeszcze jedna taka akcja?

Potrzebuję jeszcze 2 litry MTF94. Czy ktoś jeszcze jest potrzebujący?

Czy ma ktoś dostęp, żeby kupić kolejną beczkę?

Brt - Sob Sie 18, 2007 18:32

Myslę, że z zakupem beczki nie będzie problemów, problem raczej z osobnikiem, który sie podejmie rozlewania i wysyłki ;) Ja jak narazie odpadam głównie z braków czasowych. Może jakaś osoba z Wrocka podejmie się tego "wyzwania" :P