Zobacz temat - [R600] Jak wymontować półeczkę znajdującą się pod radiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Jak wymontować półeczkę znajdującą się pod radiem

Arthurro - Sob Cze 16, 2007 09:48
Temat postu: [R600] Jak wymontować półeczkę znajdującą się pod radiem
Chciałbym wymontować pułeczkę która jest pod radiem, tylko nie wiem jak się do tego zabrać, chcem wsadzić tam CB radio, już raz próbowałem, ale strach robić coś na siłe jak się nie ma pojęcia jak do tego się zabrać, więc proszę o rady, co gdzie i jak wymontowywać.
Pozdrawiam

Brt: retusz tematu

Liso - Sob Cze 16, 2007 15:33

Krzyż na drogę..... Temat przerabiałem, jest dużo z tym pracy ale efekt końcowy jest nagrodą (poszukaj na forum mojego zdjęcia z zamontowanym cb).

Powiem krótko, musisz rozebrać całą konsolę, tunel, pokrętła itd... gdyż ten cholerny schowek przykręcony jest z boku dwiema śrubami, które dostępne są dopiero po wyjęciu czarnej ramki (osadzone są w niej, pokrętła nawiewu, radio i ten schowek).

Trzeba zacząć od zdjęcia maskownicy pod kierownicą (siedzi na wcisk) i po kolei odkręcać wszystkie możliwe śruby a potem wyciągnąć jeszcze z zatrzasków.

Zarezerwować musisz sobie cały dzień raczej. Może mam gdzieś fotki z rozbiórki, jak znajdę to podeślę.

Arthurro - Sob Cze 16, 2007 15:36

jak będziesz miał to podeślij
majnus - Sob Cze 16, 2007 17:33

u mnie z tylu tej polki sa dwie srubki za ktore mozna sie zabrac bez rozbierania niczego, wystarczy siegnac reka ze srubokretem
Arthurro - Sob Cze 16, 2007 18:30

Wykręcałeś ją? Czy tylko patrzyłeś ręką? Czy mogłeś do tych śrubek zabrać się bez robierania całej konsoli?

[ Dodano: Sob Cze 23, 2007 12:01 pm ]
Skończyłem, zrobiłem, efekt jest super.

[ Dodano: Sob Cze 23, 2007 8:29 pm ]
wreszcie znalazłem trochę czasu i zrobiłem tą operację. Zajeło mi to ok 6 godzin, ale efekt jest zaj..., warto było do tego się zabrać.