Zobacz temat - [R400. 2.0TDI97] Problem z kontrąlką od poduszki SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R400. 2.0TDI97] Problem z kontrąlką od poduszki SRS

danielp - Czw Cze 21, 2007 21:44
Temat postu: [R400. 2.0TDI97] Problem z kontrąlką od poduszki SRS
Mam takowy problem, kontrola do srs-u mygala mie z rok czasu. Któregos dnia stał samochód w te upały na słońcu i zrobilo sie tak ze przestała mygac, po przekreceniu kluczyka zpalała sie na 3 sek i gasla. A dzis od nowa zaczela mygac co może byc nie tak na stykach gdzieś nie łączy czy coś ?? ?
snake0908 - Czw Cze 21, 2007 21:50

danielp napisał/a:
Mam takowy problem, kontrola do srs-u mygala mie z rok czasu. Któregos dnia stał samochód w te upały na słońcu i zrobilo sie tak ze przestała mygac, po przekreceniu kluczyka zpalała sie na 3 sek i gasla. A dzis od nowa zaczela mygac co może byc nie tak na stykach gdzieś nie łączy czy coś ?? ?


Poruszaj wiązkami elektrycznymi które znajdują sie pod przednimi siedzeniami, przeważnie pomaga :)

[R 445 1.8 00r]

7Tomi - Pią Cze 22, 2007 07:46
Temat postu: Re: [R400. 2.0TDI97] Problem z kontrąlką od poduszki SRS
danielp napisał/a:
A dzis od nowa zaczela mygac co może byc nie tak na stykach gdzieś nie łączy czy coś ?? ?

W moim przypadku to była taśma pod kierownicą :wink:

Kozik - Pią Cze 22, 2007 14:53

U mnie tydzien temu zapalila sie kontrolka od SRS (też był upał) ale po przejechaniu 5km i ponownym odpaleniu zgasła. Czyli na razie się nie przejmuję.
A jak kontrolka świeci to jaśki są wyłączone czy w stanie - zaraz wybuchnę? Bo nie wiem czy się przejmować tym. Pozdrawiam

snake0908 - Pią Cze 22, 2007 14:55

Kozik napisał/a:
A jak kontrolka świeci to jaśki są wyłączone czy w stanie - zaraz wybuchnę? Bo nie wiem czy się przejmować tym. Pozdrawiam


Wtedy poduszki nie sa aktywne.

[R 45 1.8 00r]

danielp - Sob Cze 23, 2007 11:26

Ale patrzyłem pod przednimi siedzeniami nie ma wiązki przewodów. A jezeli to ta tasma pod kierownicą to droga taka impreza ??