Zobacz temat - [MG TF] Dach w MG TF
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG TF] Dach w MG TF

MalyKRK - Pią Cze 22, 2007 22:49
Temat postu: [MG TF] Dach w MG TF
Witam.

Mam pytanie odnośnie dachów w MG TF. Jak jest z ich nieprzemakalnością i czym je ewentualnie konserwować/impregnować?

AndrewS: Popraw temat na zgodny z zasadami tego kacika

andyzpl - Nie Cze 24, 2007 21:05

jak w kazdym otwartym aucie
unikac automatycznymch myjni,
mozna impregnowac srodkami dostepnymi np. w sieci BMW (polecam paste do polerowania "szyby" z PVC" - efekt rewelacyjny !! ! )

Maciek - Wto Lis 01, 2011 09:14

Jak się ta pasta nazywa?
Kuba_MGF - Pią Lis 04, 2011 15:20

Nie ma nic lepszego jak impregnat sonaxu. Gorąco polecam!! Ja wykonuje taki zabieg trzy razy do roku. Żadnych przecieków i ładny czarny kolor
mg1989sos - Sro Gru 07, 2011 13:43

Kuba_MGF napisał/a:
Nie ma nic lepszego jak impregnat sonaxu. Gorąco polecam!! Ja wykonuje taki zabieg trzy razy do roku. Żadnych przecieków i ładny czarny kolor


potwierdzam .. nic nie przecieka .. i fajnie wyglądają krople deszczu na dachu :D

Madis - Pią Gru 09, 2011 18:50

Który dokładnie? Pytam bo znalazłem kilka rodzajów ;)
Xao - Nie Maj 06, 2012 21:27

Witam

Nie polecam impregnatów do namiotów i podobnych wynalazków z decatlona ;)
dobry impregnat jaki mam to firmy koch i jest zajebi***y 6 miesięcy woda dosłownie ucieka od materiału ale cena tylko trochę straszna... 85zł za puchę.

http://moto.allegro.pl/sr...2309895934.html


Pozdrawiam
Marcin

Michal73 - Pon Maj 21, 2012 20:48

a macie namiary na impregnat który przy okazji przyczerni dach bo mój chyba ktoś próbował polerować bo mam owalne ślady jak po szlifierce obrotowo oscylacyjnej
Xao - Pon Maj 21, 2012 21:00

hejka

z impregnatami uważaj :) ja sobie tym kohem narobiłem... za wiele nawaliłem w jednym miejscu i mam teraz takie błyszczące ;) nauczka na przyszłość.

co do poczernienia dachu to na razie nie wyczaiłem co dobrze działa. Mam nowy szmaciany dach i już po 2 sezonach widać że słoneczko robi swoje.

z tych impregnatów żaden nie poczernił mi dachu... :(

Pozdrawiam
Marcin