Zobacz temat - [Range Rover 4.4 Petrol 2003 Vogue)] Problem z uruchomieniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Range Rover 4.4 Petrol 2003 Vogue)] Problem z uruchomieniem

Jolcia - Sob Cze 23, 2007 21:15
Temat postu: [Range Rover 4.4 Petrol 2003 Vogue)] Problem z uruchomieniem
Witam
Mam pewien problem, nie wiem, czy trafilam na odpowiednie forum. W zasadzie to rover i to rover( tylko ze ten nieco wiekszy). Mam prosbe, moze ktos jest zorientowany,czy mozna sie zarejestrowac na forum dot. range rovera, albo moze ktos z uzytkownikow ma informacje na temat czegos takiego. Otoz. STANAL i za cholere nie chce jechac. Pod Poznaniem. Potrzbuje dobrego fachowca (warsztatu,ale z komputerem do ustalenia usterki). Rowniez jakby ktos mial stronke forum na temat Range tez bym sie nie pogniewala. Oczywiscie Rave mile widziane.Tutaj sa sami fachowcy . Chyle czola dla wszystkich pomocnikow. Stoi w Servisie w Komornikach pod poznaniem i nie moga poradzic sobie z problemem.Po naprawie walu i mostu w jeninie pod gorzowem wlkp trzeba bylo zresetowac komp w celu ustalenia odpowoedniej wysokosci tylnej czesci auta ( czujniki wysokosci) W tym celu wskazano nam warsztat w baranowie, gdzie w drodze do warszawy tam sie udalam. Panowie fachowcy podpieli sie i niestety juz samochod nie ruszyl, Zamowilismy lawete, i odstawilismy do servisu autoryzowanego Land Rovera (21.06 czwartek)Dzieki bogu chlopaki do dzis walcza, rozebrali pol auta, pomimo ze sa napawde fachowcami, niestety nie moga sobie poradzic z problemem, jaki zrobili chlopcy z baranowa ( mial byc tylko reset kompa). Zatem, co teraz, co radzicie dalej??? Pisze w imieniu moifch przyjaciol, milosnikow rowniez Rovera, ale nieco wiekszego... pozdrawiam Jola

PHJOWI - Nie Cze 24, 2007 09:14

czy jakieś usterki pokazuje tester? a co dokładnie zrobili w baranowie.
Jolcia - Nie Cze 24, 2007 10:30

podpieli sie, nie bylo zadnej komunikacji, zaczeli cos grzebac i juz nie odpalil..

[ Dodano: Nie Cze 24, 2007 10:35 am ]
PHJOWI, zajmujecie sie tez range roverami?

PHJOWI - Nie Cze 24, 2007 13:17

mamy tylko w tej chwili diagnostykę elektroniki , mam testbook takiego jak w komornikach. Ja proponuję podmienić komputer sterujący i sprawdzić co się będzie działo , albo inaczej co mówią na ten problem chłopaki z komornik?
Jolcia - Nie Cze 24, 2007 13:38

w komornikach podmienili komputer, i jest dobry. i dalej nie mozna odpalic. Rozrusznik dobry, prady tez sprawdzali. na krotko podlaczali i jest ok.

[ Dodano: Nie Cze 24, 2007 1:40 pm ]
najprawdopodobniej nastapila elektroniczna blokada skrzyni biegow na 4 biegu (opinie z komornik) po ingerencji mechanika z komputerem w baranowie.