Zobacz temat - Podziękowania pozlotowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Podziękowania pozlotowe

Przemek_Docent - Nie Cze 24, 2007 18:09
Temat postu: Podziękowania pozlotowe
Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy, ale za to, w czym uczestniczyłem na lotnisku w Modlinie, bardzo bardzo dziękuję Organizatorom :) Było bosko!
Dziękuję także wszystkim "Roversom", tworzącym przemiłą atmosferę. Miło było się z wami wszystkimi spotkać w realu :)

AndrewS - Nie Cze 24, 2007 18:39

Przemek_Docent napisał/a:
Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy,


mocno nad tym ubolewam

dolaczam sie do gratulacji, impreza super,
ten kto nie byl ma czego zalowac !!
troche gumy na lotnisku zostawilismy :) , czesc z niej zamienila sie w gaz :mrgreen:

Gratulacje dla organizatorow, ekipy ktora pilnowala pozadku na torze i wymyslila te proby,
sam nie jechalem w rajdzie, ale slyszalem bardzo liczne pozytywne opinie

Tempest - Nie Cze 24, 2007 18:40

mnie też się bardzo podobało
rajd był ciekawy i momentami zabawny
próby na lotnisku też fajnie zrobione (muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )

Przemek_Docent - Nie Cze 24, 2007 18:51

Tempest napisał/a:
(...)muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )
:D Pracuj :) Będzie mi bardzo miło stanąć z tobą na kresce ponownie :)
7Tomi - Nie Cze 24, 2007 18:56

Przemek_Docent napisał/a:
Tempest napisał/a:
(...)muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )
:D Pracuj :)

A tym czasem ja poszukam jakiejś turbinki do 114 :) żeby choć troche pogonić za Wami :mrgreen:

Tomi - Nie Cze 24, 2007 19:06
Temat postu: Re: Podziękowania pozlotowe
Przemek_Docent napisał/a:
Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy, ale za to, w czym uczestniczyłem na lotnisku w Modlinie, bardzo bardzo dziękuję Organizatorom :) Było bosko!
Dziękuję także wszystkim "Roversom", tworzącym przemiłą atmosferę. Miło było się z wami wszystkimi spotkać w realu :)

Ja również chciałem bardzo podziękować organizatorom. Szczególne podziekowania należą się grupie o nazwie "Stado Baranów", która zajęła się organizacją rajdu. Szkoda tylko, że pogoda nie dostosowała się do imprezy :) .
Szczere gratulacje dla wszystkich organizatorów.

7Tomi - Nie Cze 24, 2007 19:18
Temat postu: Re: Podziękowania pozlotowe
Tomi napisał/a:
Szczególne podziekowania należą się grupie o nazwie "Stado Baranów", która zajęła się organizacją rajdu.
Szczere gratulacje dla wszystkich organizatorów.

Przylanczam sie do tych słów. Naprawde rajd i próby na lotnisku przygotowanie naprawde super.
Ze swojej strony serdecznie Organizatorom dziękuje.

Pawel_W - Nie Cze 24, 2007 20:01

Ode mnie też wielkie podzięki na ręce organizatorów za genialnie przygotowaną imprezę i moc wrażeń na torze:).

Bardzo miło było mi poznać całą roverkową brać:)

pozdrawiam

Paweł

sTERYD - Nie Cze 24, 2007 20:48

Również chciałbym się dołączyć.
Wielkie dzięki za wspaniałą zabawę :)
Wprawdzie byłem chyba jedynym, który będzie miał uraz do "kwiatków", ale muszę przyznać, że było bosko :mrgreen:
teraz tylko muszę odpocząć ;)

MaReK - Nie Cze 24, 2007 20:52

Przylaczam sie do podziekowan. Z mojej strony wielki szacunek dla ludzi, ktorzy perfekcyjnie poprowadzili caly zlot. Swietnie zorganizowany rajd, proby sportowe na lotnisku i pobyt w osrodku PKP. Moze troche nie wyszlo zintegrowanie wszystkich na poczatku i czesc ludzi z piatku na sobote musiala nocowac pare minut drogi od osrodka.

Serdeczne pozdro i czekamy na zlot jesienny ;)

walkie - Nie Cze 24, 2007 20:55

Ja tez dziekuje za wspanialy weekend :) Bylo bosko, w koncu troche osob moglam poznac w realu, naprawde super. Docentowi dziekuje za przejazdzke, szkoda ze pas sie tak szybko skonczyl :(
Do nastepnego!

Vit0 - Nie Cze 24, 2007 21:14

Hej :)

Ja rowniez bardzo dziekuje za swietny weekend.
To byla ogromna przyjemnosc poznac Was wszystkich.

Dzieki za organizacje, rajd, lotnisko i za wszystkie detale, ktorych nie bylo widac, a ktore trzeba bylo zalatwic, zeby zlot sie odbyl. Szacunek Wam za to !! !

pozdro
PS. Niedlugo dam linka do fotek :)

Michaelp - Nie Cze 24, 2007 21:32

Ja również dziękuję wszystkim tym, którzy byli odpowiedzialni za zorganizowanie imprezy, jak i tym którzy przybyli na zlot.
Czułem sie jak na wielkim spotkaniu rodzinnym :smile:
Wspaniała atmosfera i moc atrakcji na torze, to jest coś czego długo nie zapomne.

tommyyogi - Nie Cze 24, 2007 21:32

Nio i ja takze skladam serdeczne podziekowania za tegoroczny zlot. Poprostu bylo rewelacyjnie.

Az zal mi bylo wyjezdzac z Jachnanki. Pozdrawiam takze wszystkich nowo poznanych ROVERkowiczow , jestescie super ;)

Nio i oczywiscie do zobaczenia na kolejnym ogolnoposlkim zlocie na dolnymslasku.

3majcie sie.
;*

IInvit - Nie Cze 24, 2007 22:55

ja również uważam że należą się wielkie ukłony w stronę organizatorów złotu :) jak również jego uczestnikom i mimo iż moje uczestnictwo w zlocie ograniczyło się tylko do bardzo krótkiego piątkowego pobytu (nad czym strasznie ubolewam :( ), uważam że jesteście fantastyczną grupą ludzi :)
mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie okazją by móc Was wszystkich poznać :)

Pozdrawiam

Paul - Nie Cze 24, 2007 22:55

Dołączam się do podziękowań dla Organizatorów i dla wszystkich RoVerowiczów za wspaniałą atmosferę.
Następnej okazji nie odpuszczę :!: :D

tomba - Nie Cze 24, 2007 22:57
Temat postu: Podziękowania pozlotowe
Dzięki wszystkim za wspaniały dzień jaki z Wami spędziliśmy. Oby więcej takich dni i jak naiprędzej.
Pzdr.
tomba@familia

marcel_n - Nie Cze 24, 2007 23:00

Wiedziałem, że takiej imprezy nie można opuścić. Bawiliśmy się świetnie w bardzo miłym gronie. Dziękuję wszystkim i ukłony dla organizatorów. Zabawa była przednia. Dziękuję Klubowiczom i Sympatykom za niespodziankę, którą dla mnie przygotowaliście. Jest mi baaaaaaaaaaaardzo miło. Jeżeli nawet miałbym jechać 5tys. km. wiem, że warto.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kolejnych spotach mniejszych i większych.

zibi-gliwice - Nie Cze 24, 2007 23:04

Zgadzam się z Wszystkimi przedmówcami + moje i Córki podziękowania Wszystkim organizatorom-za trud i Efekt , a uczestnikom za wspaniałą atmosferę.może następny Zlocik we Wrześniu ?Z jakimiś Instruktorami???Pozdrowienia dla Wszystkich! Hej !
emes - Nie Cze 24, 2007 23:18

Ja również chciałbym podziękować wszystkim, szczególnie organizatorom, za przygotowanie zlotu, po raz pierwszy jechałem w takim rajdzie, świetna zabawa, świetnie przygotowane próby w Modlinie. Chciałbym też podziękować wszystkim Roverkowiczom, którzy przyjechali na zlot, tak naprawdę to my, uczestnicy zlotu, stworzyliśmy atmosferę, której nie da się opisać, po prostu na zlocie trzeba być :-) Cieszę się, że mogłem poznać tak wielu nowych Roverkowiczów, aż tylu, że chyba na kolejnym spocie będziemy musieli się sobie przypomnieć :-) Pobyt na zlocie był po prostu niesamowity, co potwierdza fakt, że już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu ogólnopolskiego, zresztą podobnie jak pozostali Roverkowicze :-)
wwozn - Nie Cze 24, 2007 23:20

Ja również przyłączam się do przedpiszców. Dzięki wielkie za świetną organizację imprezy, fajne pomysły np. kto komu i kiedy czy 5,50 ;)
Miło było się też pościgać. Czy ktoś może wrzucić czasy z prób gdzieś na forum lub do arta?
pozdro
Wiktor

Brt - Nie Cze 24, 2007 23:22

Co tu dużo gadać :) Było suuper i wieeeeelkie dzięki :) Mam madzieję, że nowy zarząd sie sprawi :mrgreen: i jeszcze w tym roku będzie okazja się spotkać, bo jakoś tak strasznie szybko ten weekend minął ;)
marcia - Nie Cze 24, 2007 23:35

Ale było fajnie! :) Jak zawsze. Dzieki za dobrą zabawę i miłe spotkanie w gronie znajomych i tak licznych nieznajomych.
ps. pomysl z rajdem byl świetny, bo było to wyzwanie rowniez dla "niekierowców".
ps. II mam cichą nadzieje ze jednak powrocimy do R i bedę odpowiednio zmotoryzowana na nastepnym zlocie. Wrzesien? Wrocław?

Tedi_K - Nie Cze 24, 2007 23:41

Co prawda, to prawda - weekend minął BŁYSKAWICZNIE!
Było wspaniale.
Organizatorzy ustawili poprzeczkę baaardzo wyyysokoooo.... Trzeba będzie wiele wysiłku aby im dorównać.

Wielkie Dzięki!

Now Zarząd faktycznie będzie musiał dać z siebie wszystko!
Spróbujemy - tu mówię za siebie, ale mam nadzieję, że emes, walkie tomaszi paweł i brt mają podobne zdanie.
:mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich roverkowiczów 'ostrzących' sobie apetyty na następną wspólną imprezę!
:lol:

Tomi - Nie Cze 24, 2007 23:49

wwozn napisał/a:
fajne pomysły np. kto komu i kiedy czy 5,50

Dodałbym również Mieszka 1 :)
Bardzo fajna formuła rajdu, która podczas jazdy daje zajęcie nawet 3 osobom w aucie :) I wszyscy się przym bawili...

emes - Nie Cze 24, 2007 23:53

Tedi_K napisał/a:
Now Zarząd faktycznie będzie musiał dać z siebie wszystko!


To prawda i myślę, że da z siebie wszystko, co pewnie potwiedzą też pozostali członkowie nowego zarządu klubu.

Tedi_K napisał/a:
Spróbujemy - tu mówię za siebie, ale mam nadzieję, że emes, walkie tomaszi paweł i brt mają podobne zdanie


Potwierdzam, mam takie samo zdanie :-)

orson - Pon Cze 25, 2007 08:35

Rowniez przylaczam sie do podziekowan organizatorom za zorganizowany zlot. Bylo naprawde super.
Senn - Pon Cze 25, 2007 09:35

Kolej na mnie :) Serdecznie dziekuje za wspaniala atmosfere zlotowa. Pomimo ze reprezentowalem inna marke :) zostalem cieplo przyjety. Ciesze sie ze poznalem rozrosnieta roverkowa brac. Widac, ze klub sie rozrosl od czasu zlotow na ktorych mialem juz okazje byc. Podziekowania dla organizatorow za bezpieczne i profesjonalne przeprowadzenie konkurencji sprawnosciowych.

Dolaczam sie do prosby o umieszczenie czasow z prob.

Przemek_Docent - Pon Cze 25, 2007 09:52

Senn napisał/a:
Kolej na mnie :) Serdecznie dziekuje za wspaniala atmosfere zlotowa. Pomimo ze reprezentowalem inna marke :) zostalem cieplo przyjety.
Przynajmniej silnik masz prawidłowy ;) PoldoRover wyglądał bosko startując z kreski :) Wstydu nie było :D
Miło mi było poznać Cię osobiście :)

Vit0 - Pon Cze 25, 2007 10:41

Przemek_Docent napisał/a:
PoldoRover wyglądał bosko startując z kreski :)


ja bylem pod ogromnym wrazeniem - nie bede ukrywal...

piter34 - Pon Cze 25, 2007 11:45

Ja również dołączam się do podziękowań.
Organizacja jak zawsze na najwyższym poziomie. :)
Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę (ach ten rajd :mrgreen: )!

Odliczam dni do kolejnego zlotu (oby ich było jak najmniej). :lol:

wwozn napisał/a:
Czy ktoś może wrzucić czasy z prób gdzieś na forum lub do arta?

Wyniki mają przyjść do mnie od organizatorów. Jak będą to na pewno zostaną gdzieś opublikowane.

Tomaszi - Pon Cze 25, 2007 12:15

wielki szacuneczek dla organizatorów XI Zlotu Roverki.pl
Nawet nie mam już za co dziękować, gdyż wszyscy moi przedpiszcy wyrazili więcej i lepiej niż sam mógłbym napisać.
W szczególności bardzo się cieszę, że mogłem pierwszy raz uczyestniczyć w pierwszym oficjalnym rajdzie Roverków.
W świetnym towarzystwie zabawa i uciekający czas jest wprost proporcjonalna do znikającego Tomcata... :grin:

Tempest - Pon Cze 25, 2007 13:38

piter34 napisał/a:
Odliczam dni do kolejnego zlotu (oby ich było jak najmniej). :lol:

zabrzmiało jakby dotyczyło to zlotów (a może miało tak zabrzmieć )

pawel - Pon Cze 25, 2007 14:12

Ja również dołączam się do podziękowań - dla organizatorów za świetną organizację Zlotu i pomysł z rajdem, a dla wszystkich uczestników za super atmosferę! :mrgreen:

Tedi_K napisał/a:

Now Zarząd faktycznie będzie musiał dać z siebie wszystko!
Spróbujemy - tu mówię za siebie, ale mam nadzieję, że emes, walkie tomaszi paweł i brt mają podobne zdanie.
:mrgreen:

To oczywiste :smile: Inaczej być nie może :smile:

Irek - Pon Cze 25, 2007 14:30

przyłączam się do podziękowań i uważam, że nie ma co utyskiwać na pogodę - akurat lało jak jechaliśmy trasę rajdu. A na lotnisku to tylko czasem skropiło płytę, żeby się nie kurzyło ;)

pozdr i czekamy na jesienną akcje dolnośląską ;)

irek

Tomi - Pon Cze 25, 2007 15:44

Irek napisał/a:
przyłączam się do podziękowań i uważam, że nie ma co utyskiwać na pogodę - akurat lało jak jechaliśmy trasę rajdu. A na lotnisku to tylko czasem skropiło płytę, żeby się nie kurzyło ;)

Pewnie myślałbym podobnie, gdybym nie musiał 3-krotnie zakładać i zdejmować dach i zdjąć osłonkę złożonego dachu, bez której 200 Cabrio wygląda trochę jak dorożka :)

LASOTA - Pon Cze 25, 2007 19:16

Byłem na zlocie pierwszy raz, ale załuje,że tylko jeden dzień. Nie spodziewałem się, że mój Roverek będzie tak dzielnie i młodo czuł się na próbach sportowych - co i dla mnie się udzieliło. Organizacja super. Myślę, że to Stado Baranów przydało by się zabierać ze sobą na każdy zlot. To są profesjonaliści. Myślę, że trzeba też podziękować ustępującemu zarządowi, który ustawił wysoko poprzeczkę dla swoich następców. Wielkie dzięki też wszystkim za miłą atmosferę.
Vit0 - Pon Cze 25, 2007 21:02

Mysle, ze Wroclaw z pewnoscia skontaktuje sie ze Stadem Baranow aby pomogli przy organizacji drugiego rajdu. Organizacja i plan rajdu byly na tak wysokim poziomie i tak swietnie dopracowane pod wzgledem technicznym i jesli chodzi o stopien urozmaicenia dla kierowcy i nawigatora, ze nie sposob teraz myslec o rajdzie bez ich pomocy :)
tomq - Pon Cze 25, 2007 22:02

LASOTA napisał/a:
Myślę, że to Stado Baranów przydało by się zabierać ze sobą na każdy zlot. To są profesjonaliści.


Popieram :) i też gratuluję organizatorom. Stado Baranów było klasą samą dla siebie :twisted:

Pozdrawiam, tomq

Brt - Pon Cze 25, 2007 22:07

hehe :) Przed rajdem stałem w holu ośrodka (nie mając jeszcze zgłoszenia na rajd) i słyszę: "Ci organizatorzy to stado baranów". I se myslę &^%$%^ już coś sie komuś nie podoba :evil: Ale jak zobaczyłem regulamin to było :shock: :lol: :lol: :lol:
Irek - Pon Cze 25, 2007 22:50

Vit0 napisał/a:
Mysle, ze Wroclaw z pewnoscia skontaktuje sie ze Stadem Baranow aby pomogli przy organizacji drugiego rajdu.


to moze za rok na lotnisku w Piotrkowie?
http://www.azp.maxfly.pl/

ponoc wynajecie pasa to 100 pln/godz, wiec zdecydowanie taniej niz modlin. A obok jest jakas infrastruktura turystyczno-noclegowa... Tak zeznawal Loper

pozdr
irek

walkie - Pon Cze 25, 2007 22:51

Why not, :)
Na razie myslimy nad jesienia :)

Brt - Pon Cze 25, 2007 23:12

Irek napisał/a:
Tak zeznawal Loper


Słyszałem słyszałem ;) miejsce OK :) zobaczymy pomyślimy ;)

emes - Pon Cze 25, 2007 23:28

Oczywiście odbędzie się kolejny ogólnopolski zlot z równie interesującymi atrakcjami. Osobiście liczę na jeszcze większą frekwencję :-) Póki co myślimy o zlocie jesiennym :-)
Irek - Wto Cze 26, 2007 00:07

emes napisał/a:
Póki co myślimy o zlocie jesiennym :-)


czekamy, czekamy...
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;) i moze nieco bardziej kameralna zas letnie spotkanie na full-wypas :)

pozdr
irek

walkie - Wto Cze 26, 2007 00:11

Irek napisał/a:
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;) i moze nieco bardziej kameralna zas letnie spotkanie na full-wypas :)


ja myslalam o czyms integracyjnym choc licze ze frekwencja bedzie spora :)

Ant - Wto Cze 26, 2007 00:27

walkie napisał/a:
Irek napisał/a:
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;) i moze nieco bardziej kameralna zas letnie spotkanie na full-wypas :)


ja myslalam o czyms integracyjnym choc licze ze frekwencja bedzie spora :)


jak was czytam to mi gula skacze i łzy się cisną do oczu że mnie ominęło ale jak zrobicie coś we wrześniu to stane na rzęsach (chyba że mi budowa wywinie jakiś numer) żeby się zjawić...
a na razie pozostaje żal i smutek ...

Tomaszi - Wto Cze 26, 2007 00:46

Ant gula raczej powinna skakać -a tak po zatym za to wakacje napewno masz super :mrgreen:
W Zatorze chyba bedziesz :P Nie ukrywam że również liczę na frekfencję
BĘDZIEMY PROMOWAĆ MARKĘ ROVER i REPREZENTOWAĆ KMS ROVER i MG
Zapraszamy wszystkich chętnych i nie chętnych na ŚWIĘTO KARPIA w Zatorze.

Przemek_Docent - Wto Cze 26, 2007 08:20

Irek napisał/a:
to moze za rok na lotnisku w Piotrkowie?
:) Katowiczankę moje podwozie powinno przetrzymać :) Podoba mi się ten pomysł :)
Vit0 - Wto Cze 26, 2007 08:27

Przemek_Docent napisał/a:
Katowiczankę moje podwozie powinno przetrzymać


a jak nie to laweta
male prywatne samoloty wlasnie w ten sposob sie transportuje :P

Przemek_Docent - Wto Cze 26, 2007 09:22

Vit0 napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
Katowiczankę moje podwozie powinno przetrzymać
a jak nie to laweta
male prywatne samoloty wlasnie w ten sposob sie transportuje :P
Dobre! :D Trzeba będzie pomyśleć.
Tomi - Wto Cze 26, 2007 09:54

walkie napisał/a:
Irek napisał/a:
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;) i moze nieco bardziej kameralna zas letnie spotkanie na full-wypas :)


ja myslalam o czyms integracyjnym choc licze ze frekwencja bedzie spora :)


Dokładnie. Impreza dość stacjonarna, aby nie było problemu, że ktoś po piątkowej integracji wstanie zbyt późno :)

Bez konkurencji sportowo sprawnościowych, czy wyboru pięknisia... ot po prostu aby sie spotkać, poznać i poprzebywać w miłym gronie.

walkie - Wto Cze 26, 2007 09:57

o to to to, bo w tym zlocie malo czasu bylo na odpoczynek, taki w biegu byl :)
piter34 - Wto Cze 26, 2007 10:17

Irek napisał/a:
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;) i moze nieco bardziej kameralna zas letnie spotkanie na full-wypas :)

Zdecydowanie popieram.

emes - Wto Cze 26, 2007 10:56

Irek napisał/a:
osobiscie chetnie widzialbym jesienna impreze jeszcze bardziej integrujaca ;)


Myślę że jest to najlepsze rozwiązanie. Po wakacjach, każdy z nas będzie już chyba na tyle wyciszony i wypoczęty, że będziemy mogli się skupić głownie na integracji :-) Jenak niczego nie można wykluczyć :-) Może znajdziemy też odpowiedni czas i miejsce na chociaż chwilę szaleństwa :-)

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 11:09

emes napisał/a:
Może znajdziemy też odpowiedni czas i miejsce na chociaż chwilę szaleństwa


To moze pogadac z Dutkiewiczem i zorganizowac oficjalny przejazd przez Wroclaw calego sznurka Roverkow (tak po czerwonych swiatlach) ? :D

Paul - Wto Cze 26, 2007 13:11

Vit0 napisał/a:
To moze pogadac z Dutkiewiczem i zorganizowac oficjalny przejazd przez Wroclaw calego sznurka Roverkow (tak po czerwonych swiatlach) ?


WOW, pomysł coool, jestem za :D

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 14:52

znajoma Ani pracuje w Urzedzie Miasta i jest bezposrednim pomocnikiem Dutkiewicza od spraw jakichs tam... wiec moge zapytac gdyby bylo zainteresowanie pomyslem :P
walkie - Wto Cze 26, 2007 15:00

No ale tu Dutkiewicz to tak nie bardzo chyba. Predzej Urzad Miasta, jakas komorka i ZDiK
Vit0 - Wto Cze 26, 2007 15:01

mozna sprobowac
co Wy na to?

walkie - Wto Cze 26, 2007 15:12

Na razie proponuje ustalic date zlotu i jego miejsce a potem atrakcje :)
Czyli wszystko po kolei. :)
Jak zrobimy zlot gdzies nad jeziorami to gnac 100 km zeby pojezdzic sobie po Wrocku nie jest szczesliwym pomyslem,

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 15:18

spox
dostosuje sie do zarzadu :P

walkie - Wto Cze 26, 2007 15:23

To nie chodzi o to czy zarzad czy nie, sek żeby zrobić wszystko z głową i po bozemu :)
Jesli bedzie zlot gdzies blisko wrocka to czemu nie? :) Pomysl jest fajny, choc troche zalatuje mi dublem z Zatora :)

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 15:28

walkie napisał/a:
zrobić wszystko z głową i po bozemu


no ofkoz, ze z glowa :)

walkie napisał/a:
zalatuje mi dublem z Zatora


moze ciut... wczesniej cos czytalem o tym Zatorze i moze tak przez przypadek cos mi ostalo w glowie :P

Proponuje ktoregos dnia usiasc na tiramisu ( :mrgreen: ) i zrobic burze muzguff :)

walkie - Wto Cze 26, 2007 15:30

Vit0 napisał/a:
Proponuje ktoregos dnia usiasc na tiramisu ( :mrgreen: ) i zrobic burze muzguff


Nie ma sprawy, coś fajnego napewno wymyslimy,

Viniu - Wto Cze 26, 2007 15:43

To ja może nie tyle z podziękowaniami (nad czym niezmiernie ubolewam a serce me krwawi widząc fotki ze zlotu, na którym nie bylo mi dane być) ale z gratulacjami dla nowego zarządu :) Emes i spółka: serdeczne gratulacje. A kiedyś może powiem po udanym zlocie, w którym wezmę udział: Panie prezesie.. melduje wykonanie zadania :)
walkie - Wto Cze 26, 2007 15:47

Dzięki Viniu. Kiedy wpadniesz do nas na tiramisu? :)
emes - Wto Cze 26, 2007 15:49

Vit0 napisał/a:
co Wy na to?


Póki co mogę obiecać, że Zarząd również rozważy ten pomysł :-) Chciałbym poprosić o nieco więcej szczegółów dotyczących takiego przejazdu, co rozumiesz przez taki przejazd, czy miałby to być przejazd tylko po ulicach miasta? Czy chodzi o przejazd konkretnie na czerwonych światłach? :-)

W przypadku ewentualnej organizacji takiego przejazdu, czy też innej formy aktywności uczestników zlotu we Wrocławiu, można wykorzystać oficjalną drogę, we Wrocławiu jest specjalna grupa ludzi odpowiadająca za właśnie takie atrakcje. W końcu nie bez powodu Wrocław jest określany jako miasto spotkań, również w reklamach promujących miasto, pojawia się hasło, że Wrocław to miasto spotkań. Tutaj też mogę pomóc, mój szef zna osobiście Rafała Dutkiewicza, co może być przydatne :-)

Viniu napisał/a:
Emes i spółka: serdeczne gratulacje


Dziękuję w imieniu całego nowego Zarządu :-)

Viniu napisał/a:
może powiem po udanym zlocie, w którym wezmę udział: Panie prezesie.. melduje wykonanie zadania


To może na kolejnym zlocie ogólnopolskim? Myślę, że tym razem nie będziemy musieli Cię namawiać i przyjedziesz :-)

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 15:58

emes napisał/a:
co rozumiesz przez taki przejazd


wystartowac np. spod albo Grunwaldu i przejechac kolumna przez miasto (Galeria Dominikanska, Galeria Arkady itp) dojezdzajac i WJEZDZAJAC na rynek tak, zeby obstawic go wokol Roverkami i zrobic zdjecia z kosciola garnizonowego :)

zablokowac drogi i jechac na czerwonych swiatlach :D
przy okazji rozrzucac proporczyki i dzieciom dawac baloniki przekonujac, ze jak beda duzi tez moga jezdzic "rowerem" i moze byc fajnie :P

sorki.. chyba jestem przemeczony :D

Viniu - Wto Cze 26, 2007 16:36

walkie napisał/a:
Kiedy wpadniesz do nas na tiramisu?
Jeśli tylko zarysuje się choćby nikła szansa na wyjazd do Wrocławia, dam znać... takiej okazji nie przepuszczę :)
emes napisał/a:
To może na kolejnym zlocie ogólnopolskim? Myślę, że tym razem nie będziemy musieli Cię namawiać i przyjedziesz
Mnie namiawiać ?? :) W tym roku odpadłem bo małżonka w stanie "błogosławionym" :mrgreen: więć nie mogłem jej zostawić, a autem dłuższe dystanse również odpadają... Ale w przyszłym roku ?? Zawiatmy z najmłodszym roverowiczem (albo roverowiczką - jeszcze nie wiadomo ;) ) na 100%
Vit0 - Wto Cze 26, 2007 16:37

Viniu napisał/a:
W tym roku odpadłem bo małżonka w stanie "błogosławionym" :mrgreen:


jestes w 101% usprawiedliwiony :)
trzymamy kciuki za potomka. Kiedy rozwiazanie?

Viniu - Wto Cze 26, 2007 16:42

Planowo na 17 grudnia.. :) Ale może zrobić niespodziewajkę na same święta.. To by dopiero był prezent :)
AndrewS - Wto Cze 26, 2007 17:00

mialem okazje dwa razy jechac w takiej kolumnie, pilotowanej przez policje,
bylo to na zlotach FSO w Tomaszowie Mazowieckim, wrazenia super, ale sie ludzie gapili :shock:
najlepszy jest przejazd na czerwonym :-)
na swiatlach policja, a my sobie lecimy na czerwonym

Vit0 - Wto Cze 26, 2007 18:12

Viniu napisał/a:
Planowo na 17 grudnia.. :) Ale może zrobić niespodziewajkę na same święta.. To by dopiero był prezent :)


No prezent niesamowity. W sumie kazda data jest chyba niesamowitym prezentem :) Ja sie jeszcze zdarze przekonac :)

AndrewS napisał/a:
na swiatlach policja, a my sobie lecimy na czerwonym


wlasnie ..... :) dokladnie o to mi chodzi ;)

Ant - Wto Cze 26, 2007 20:01

Tomaszi napisał/a:
Ant gula raczej powinna skakać -a tak po zatym za to wakacje napewno masz super :mrgreen:
W Zatorze chyba bedziesz :P Nie ukrywam że również liczę na frekfencję
BĘDZIEMY PROMOWAĆ MARKĘ ROVER i REPREZENTOWAĆ KMS ROVER i MG
Zapraszamy wszystkich chętnych i nie chętnych na ŚWIĘTO KARPIA w Zatorze.

no wczasy były krótkie ale fajne (oczywiście na ile wczasy z dzicmi takie mogą być:-) )
a co do Dni Zatora to będzie jeszcze przynajmniej jeden sympatyk a może jeszcze dwóch
czekamy na wiecej i zapraszamy nawet postronne osoby !! !
pozdrawiam