Zobacz temat - [MG ZR 160 MK I] Tajemnicza kratka...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 160 MK I] Tajemnicza kratka...

BubuZR - Czw Cze 28, 2007 02:18
Temat postu: [MG ZR 160 MK I] Tajemnicza kratka...
Mam problem otóż do bagażnika przedostaje mi się woda. Początkowo myślałem, że to któraś z lamp, ale lampy są szczelne. Mój blacharz powiedział, że to jest jakaś kratka umieszczona po lewej stronie bagażnika przy lampie, ale nie wiem jak to się nazywa i szczerze mówiąc tego nie widziałem gdyż było to sprawdzane bez mojej obecności przy okazji usuwania małego zadrapania z lewego błotnika. Teraz moje pytanie brzmi - czy ta kratka ma jakąś fachową nazwę bo chciałbym ją nabyć, ale nie wiem jak to dokładnie objaśnić sprzedawcy.
7Tomi - Czw Cze 28, 2007 07:21

Mysle że jak wyjaśnijsz tak jak tu będzie git :mrgreen: Ktoś kto rozbierał już te auta będzie wiedział o co chodzi :mrgreen:
Brt - Czw Cze 28, 2007 09:10

Pod lampą jest kratka o przeznaczeniu wentylacyjnym i wyrównawczo-ciśnieniowym ;) Myślę, że najszybciej dostaniesz ją jako używkę. Podejrzewam, że pasuje od każdego roverka serii 200/25. Bez tej kratki też mi waliło wodą do bagaznika :|
BubuZR - Wto Lip 24, 2007 00:07

Dzisiaj do mnie krateczka dotarła, napisałem facetowi w mailu tak jak to określił Brt i gość od razu wiedział o co chodzi :) Mam tylko nadzieję, że jest sprawna i pozbędę się stawu z komory koła zapasowego :mrgreen: