Zobacz temat - [R420] Czujnik ciśnienia oleju
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Czujnik ciśnienia oleju

rkalina - Nie Lip 08, 2007 22:03
Temat postu: [R420] Czujnik ciśnienia oleju
Witam. Padł mi czujnik cisnienia oleju. Wstawiony zamiennik, chyby włoski, działał zaledwie może z dwa dni. Podobnie było z kolejnym tym samym nowym czujnikiem. Proszę o pomoc. Na szczęście cisnienie w silniku ok. Kalina
piter34 - Nie Lip 08, 2007 22:08

rkalina napisał/a:
Witam, mam R 420 SDi z 96r.

Dodaj to info do tytułu wątku. Poczytaj zasady tego kącika.

Co do czujnika, to nie mam pomysłu.

Adrian355 - Nie Lip 08, 2007 22:11

Droga przedstawicielko Płci pięknej :razz: Nie wiem jeszcze co dolega twojemu turbo gnojowi ale wiem że zaraz ten temat zobaczy moderator albo jeszcze gorzej Brt :razz: I dostaniesz ostrzeżenie za zły tytuł. Wciśnij edycja i do tytułu wkej [420 Sdi]
Radze ci zrób to zanim Brt zobaczy bo nie lubi tego!!!

Ps. Ale zaraz opier dostane :mrgreen:
Ps2. Sorry nie będe tak mówił myslałemze to śmieszne :oops: Za to co powiedziałem jestem skłonny przyjąć ostrzeżenie. Przepraszam

Ale tak na zdrowy rossądek jeśli czujnik w Sdi jest elektroniczny (nie wiem jeszcze :???: ) to wygląda że musi tam być jakieś zwarcie bo bez powodu sie nie przepala.

Paul - Nie Lip 08, 2007 22:23

Adrian355 napisał/a:
co dolega twojemu turbo gnojowi

Nie, żebym się czepiał, ale to określenie jakoś źle mi się kojarzy :(
Myślałem, że wszyscy tu lubimy R, więc takie epitety są chyba trochę nie na miejscu i mógłbyś zmienić repertuar ;) .
Sorry za OT :oops:

A w temacie: Masz pewność, że przewody do czujnika są OK? Może to je coś boli a sam czujnik jest niewinny?

piter34 - Nie Lip 08, 2007 22:24

Adrian355 napisał/a:
Nie wiem jeszcze co dolega twojemu turbo gnojowi ale wiem że zaraz ten temat zobaczy moderator

Popieram Paula. Zmień słownictwo.

Brt - Nie Lip 08, 2007 23:18

qrde czy ja taki straszny jestem :???:
Co do czujnika to może poszukaj jakiejś używki?? spis firm sprzedających także wysyłkowo znajdziesz na stronie klubowej. Nie mam pomysłu co może być przyczyną padania czujników :roll:

Paul - Nie Lip 08, 2007 23:35

Adrian355 napisał/a:
Sorry nie będe tak mówił myslałemze to śmieszne

No to na ten raz masz odpuszczone ;) :D