Zobacz temat - Gdzie nad morze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Gdzie nad morze

tomcy - Pon Lip 09, 2007 09:54
Temat postu: Gdzie nad morze
Witam
chce sie wybrac z rodzinka nad morze gdzies od 19.08 i wlsnie nie wiem gdzie pojechac, moze ktos z was ma sprawdzone osrodki kwatery (moje wymagania to lazienka i mozliwosc skorzystania z kuchni zeby ugotowac dziecku jakies danie)
tak sie zastanawiam i myslalem o rejonach morze+jezioro (zawsze dwie atrakcje)
piszczie :wink:
pozdrawiam

Ant - Pon Lip 09, 2007 10:05
Temat postu: Re: Gdzie nad morze
tomcy napisał/a:
Witam
chce sie wybrac z rodzinka nad morze gdzies od 19.08 i wlsnie nie wiem gdzie pojechac, moze ktos z was ma sprawdzone osrodki kwatery (moje wymagania to lazienka i mozliwosc skorzystania z kuchni zeby ugotowac dziecku jakies danie)
tak sie zastanawiam i myslalem o rejonach morze+jezioro (zawsze dwie atrakcje)
piszczie :wink:
pozdrawiam

ja dwa lata temu byłem w miejscowości Białogóra
jest tam trochę kwater to coś wybierzesz mankament jest taki że do morza jest 10min przez lasek ale plaża jest duża czysta i nie ma strasznych tłumów a można też konikiem podjechać
ja tam byłem z córą jak miała 1,5 roku i była zachwycona

mapa8 - Pon Lip 09, 2007 12:02

Witam ja także bylem w Białogórze i miło wspominam spędzony tam czas z przyjaciółmi,oraz rodziną Tylko jeśli są małe dzieci -ja nosiłem małą Marcelinę do / kółka/ przy plaży na /barana/ trochę trzeba mieć krzepę na dwu czy trzykrotny dzienny wypad na plażę.Trzy lata temu nie było tam tłoku-miłego wypoczynku.
tomcy - Pon Lip 09, 2007 12:32

Coreczka ma 7,5 miesieca - jedziemy nad moze po to zeby sie jodu nalykala (osoboscie wolalbym ja do wieliczki zabrac - ale nie wiem czy takie dzieci moga do kopalni) pomysl zony zeby nad Polskie morze
Viniu - Pon Lip 09, 2007 12:47

Tomcy... ostatnio kuzynostwo było z dwójka dzieci (roczek i 3 latka) w Grzybowie, to jest ok. 4km od Kołobrzegu i byli zachwyceni. Cisza, spokój, dostęp do kuchni bez ograniczeń, parking pod domem, udostępnione w cenie rowery (te zwykłe ;) ) Jeśli chcesz to zaraz będę miał numer telefonu do tego miejsca...

[ Dodano: Pon Lip 09, 2007 12:57 pm ]
Tu masz linka do tego miejsca...
http://www.nadmorzem.net.pl/show425.html

tomcy - Pon Lip 09, 2007 14:50

Dzieki

ehhhh dzwonie i dzwonie i nie odbieraja :neutral:

no dodzwonilem sie i chca 50% za mojego dzieciaka - ni jak sie nie da przetlumaczyc i obnizyc ehhhh :sad:

ADAM1 - Pon Lip 09, 2007 22:50

Jak bys reflektowal wyjazd za granice to http://www.beachresortkijkduin.nl/eng/index1.html
i
http://www2.holland.com/denhaag/gb/index.jsp

Czesto tam bywam i jest swietnie, zawsze jakies atrakcje. W lipcu w nocy beda pokazy fajerwerkow, bylem w zeszlym roku i bylo super

Tomi - Nie Lip 15, 2007 09:54

Osobiście polecam ośrodek górniczy (nazwy nie pamiętam) pomiędzy Jastarnią i Juratą.
Z zalet:
- cisza i spokój (wystarczająca odległość od centrum miasteczek, aby uniknąć tłumu turystów,
- pełna infrastruktura na miejscu (restauracja, smarzalnia ryb, plac zabaw, boisko do siatkówki, centrum odnowy biologicznej z masażami, etc.),
- bezpośrenio z ośrodka dostęp do zatoki (z dużym molem), a do morza jest kilaset metrów przez las (duża plaża bez większego natłoku turystów).
- czyste pokoje z TV i dobre jedzenie.

[ Dodano: Nie Lip 15, 2007 10:09 am ]
Wady:
- cena: kwatera wychodzi taniej,
- pobyt z wyżywienie wliczone w pobyt i brak aneksaów kuchennych.

Przemek_Docent - Nie Lip 15, 2007 12:25

Tomi napisał/a:
Osobiście polecam ośrodek górniczy (nazwy nie pamiętam) pomiędzy Jastarnią i Juratą.
Z zalet:
- cisza i spokój (wystarczająca odległość od centrum miasteczek, aby uniknąć tłumu turystów,
- pełna infrastruktura na miejscu (restauracja, smarzalnia ryb, plac zabaw, boisko do siatkówki, centrum odnowy biologicznej z masażami, etc.),
- bezpośrenio z ośrodka dostęp do zatoki (z dużym molem), a do morza jest kilaset metrów przez las (duża plaża bez większego natłoku turystów).
- czyste pokoje z TV i dobre jedzenie.

[ Dodano: Nie Lip 15, 2007 10:09 am ]
Wady:
- cena: kwatera wychodzi taniej,
- pobyt z wyżywienie wliczone w pobyt i brak aneksów kuchennych.
Posejdon :-) Ostatni ośrodek na końcu Jastarni. http://www.posejdon-jastarnia.emeteor.pl
Dodatkowa cecha/zaleta - korytarze są na zewnątrz budynku - każdy pokój ma wyjście na powietrze, z drugiej strony (południe - zatoka) balkon. Z pokoi na parterze wychodzisz wprost na dwór - wygodne, jeśli np. chodzi o wózek dziecięcy. Za to nz drugiego piętra lepiej widać zatokę :)
Ogólnie fajnie, ale nie moge się zgodzić z ostatnim punktem...
Już pół godziny po rozpoczęciu śniadania jajecznicę dostaniesz tylko zimną. Pachnie to starymi czasami na kilometr... Za parę lat, jak się zmienią ludzie zarządzający/obsługujący, bedzie bardzo fajnie :)
Aha! Raczej tanio nie jest... Za to po całkowitym remoncie.
A Jastarnię kocham :-) Bywam prawie co roku od 18 lat. W tym chyba nie będę :(

Tomi - Nie Lip 15, 2007 18:34

Może trafiłem na dobry okres (żona mówiła, że w tym roku jedzenie jest gorsze)... A może byłem pod wrażeniem widoku podświetlonego mola na tle spokojnych wód zatoki... A może byłem zmęczony "niewypałami" na prywatnych kwaterach...
W każdym razie, spędziłem tam, jedne z fajniejszych wakacji w kraju...
Generalnie mogłoby być taniej, ale kiedy nie zadzwonię większość lub wszystko jest zajęte.

tomcy - Pon Lip 16, 2007 09:34

Hejka
jedziemy do bialogory - 70 zl za pokoj wynegocjowalem - jest mozliwosc gotowania, balkon, i jak na moje oko warunki bardzo fajne link
ale minus odleglosc do moza 900m - juz czuje jak bede musial wszystko nosic :sad:

co do posejdona w jastarni to nie dzwonilem (ze wzgledu na kuchnie) warunki w pokojach takie sobie

moge polecic kwaterki w dziwnowie, w jastarni hotel niezle wypasiony i pensjonat tez posejdon tylko ze (ups nie pamietam) ale wszystkie pokoje z wyzywieniem 70zl/osbe w dziwnowie bez wyzywienia (negocjacja od 55 zeszlismy na 40 :wink: tylko tam nie mozna gotowac standart 4 gwiachy bym dal 50m od morza i 150m od rzeki - aneks kuchenny jest ale ,mozna podgrzeawac a nie robic posilki :neutral: )

Ant - Pią Lip 20, 2007 00:03

tomcy napisał/a:
Hejka
jedziemy do bialogory - 70 zl za pokoj wynegocjowalem - jest mozliwosc gotowania, balkon, i jak na moje oko warunki bardzo fajne link
ale minus odleglosc do moza 900m - juz czuje jak bede musial wszystko nosic

spoko, jeździ bryczka można na nią wrzucić,a dla co poniektórych turystów (w zależności od miejsca pobytu jest free)
oby tylko pogoda dopisała!!!

tomcy - Pią Lip 20, 2007 10:24

no pogode mamy w cenie wynajmu wiec pewnie bedzie patelnia :grin:

dobrze wiedziec ze cosik tam moze mnie zawiesc :grin: (to dopiero brzuszek urosnie)

benio_bicos - Sob Lip 21, 2007 08:26

TOMCY kiedy wyjazd :?:
Ja wybieram się do Wierzchucina od 08.08 może jakieś piwko? :cool:

tolik - Sob Lip 21, 2007 16:04
Temat postu: wczasy
Wróciłem niedawno z Miedzywodzia - pensjonat Warsovia na Wojska Polskiego 8.Warunki doskonałe , do morza 300m.Pensjonat nalezy do www.sus.pl i tam sporo się dowiesz.