Zobacz temat - L4 w pracy :D ale zanim dostaniemy wymarzone L4 to...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - L4 w pracy :D ale zanim dostaniemy wymarzone L4 to...

Revolt - Sro Lip 11, 2007 18:08
Temat postu: L4 w pracy :D ale zanim dostaniemy wymarzone L4 to...
... no własnie to co powiedziec lekarzowi zeby nam je checia wypisał :D

Czyli w skrócie ściemnialiscie przed lekarzem ? co mówiliście ? :mrgreen:

marthinez - Sro Lip 11, 2007 18:39

Revolt napisał/a:
... no własnie to co powiedziec lekarzowi zeby nam je checia wypisał

Tyle wystarczy $$$? :mrgreen:

xavier - Sro Lip 11, 2007 18:41

mowie poprostu ze juz mi sie niechce chodzic do tej poj**anej pracy i musze troche odpaczac :wink: a ze wykorzystalem caly urlop wiec musze uciec sie do tej metody :oops: ..tylko u mnie niema z tym problemu bo mam lekarza w rodzinie :wink:
walkie - Sro Lip 11, 2007 19:42

Revolt zatrucie pokarmowe i rzyganie. :)
Nie wykryje ze Cie brzuch nie boli :)

xavier - Sro Lip 11, 2007 19:45

albo krzyze bola :wink: ..tez jej ciezko bedzie to sprawdzic :mrgreen:
PTE - Czw Lip 12, 2007 21:26

Ja nie lubię chodzić na zwolnienie, bo wtedy mniej kasy dostaję :mrgreen: Wystarczy że w dzieciństwie byłem bardzo chorowity :grin:
Revolt - Nie Lip 15, 2007 10:57

PTE napisał/a:
Ja nie lubię chodzić na zwolnienie, bo wtedy mniej kasy dostaję :mrgreen: Wystarczy że w dzieciństwie byłem bardzo chorowity


Mnie troche do tego zmusili poniewaz obowiazywał mnie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia (zalezało mi na czasie bo znalazłem duzo lepsza prace która nie mogła na mnie czekac) a że kierownik sie na mnie uparł i powiedział ze nie wypisze mi urlopu w te dni ani 2 tygodniowego wypowiedzenia nie skróci choć w przypadku innych osób szedł na reke to pozostało mi L4 :)

Vit0 - Pon Lip 16, 2007 08:40

Revolt napisał/a:
nie wypisze mi urlopu w te dni ani 2 tygodniowego wypowiedzenia nie skróci


Pomijajac problem z potrzeba wolnego czasu, to nalezy Ci sie ekwiwalent finansowy tych 2 tygodni zaleglego urlopu, ktorego nie mozesz dostac :) Ostatnio cos czytalem o tym, bo tez chce prace zmienic w najblizszym czasie ;)

Revolt - Pon Lip 16, 2007 09:11

Vit0, zgadza sie ale w nowej firmie chcieli zebym podjął prace u nich od zaraz co okazało sie nie mozliwe choć innym pracowniką którzy sie zwalniali firma w podobnych przypadkach skracała okres wypowiedzenia w moim przypadku było inaczej wiec zacząlem kombinowac z L4
ale doszło to do przełożonego i zniechecony rozpisał mi urlop na 2 tydzien wypowiedzienia ;)

Vit0 - Pon Lip 16, 2007 09:19

Czyli wygrales swoje? :)

Pochwal sie, ktora firma chce Cie od zaraz? :)

Tempest - Pon Lip 16, 2007 09:46

Vit0 napisał/a:
Pochwal sie, ktora firma chce Cie od zaraz? :)

raczej, która firma chciała go tak mocno zatrzymać :wink:

Revolt - Pon Lip 16, 2007 09:52

Vit0 napisał/a:
Czyli wygrales swoje? :)


Po cześci ... bo chciałem wywalczyc skrócenie okresu wypowiedzenia z 2 tygodni na tydzień
a udało mi sie wywalczyc rozpis urlopu wypoczynkowego na 2 tydzień wypowiedzenia choć ta opcja także mnie satyfakcjonuje :)

Vit0 napisał/a:
Pochwal sie, ktora firma chce Cie od zaraz?


Firma produkująca części do klimatyzacji samochodowych ;) do takich marek jak Sabb, VW, Fiat i kilka innych.

Tempest napisał/a:

raczej, która firma chciała go tak mocno zatrzymać
heh nawet nowmowy dyrektora firmy którego wczesniej nigdy na oczy nie widziałem mnie tam nie zatrzymały ;)