Zobacz temat - nocleg w centrum warszawy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - nocleg w centrum warszawy

Ant - Pią Lip 13, 2007 22:56
Temat postu: nocleg w centrum warszawy
zna ktoś jakiś tani a niezły nocleg w miarę blisko centrum z dobrym dojazdem na Puławską?
kolega będzie musiał z małzonką na kilka dni się przenieś do stolicy i trzebaby o portfel zadbać
dzięki

MaReK - Pią Lip 13, 2007 23:33

Tani jest hotel etap na miejscu hotelu Solec (ul. Zagorna)
W sumie standard nienajgorszy, doba hotelowa ok. 150-160 zl.
Dojazd do Pulawskiej, ale gdzie? - to dluga ulica ;)

Pozdrawiam,

[ Dodano: Pią Lip 13, 2007 11:34 pm ]
http://noclegi.e-nocleg.pl/hotel-etap-warszawa - oto ten :D

walkie - Pią Lip 13, 2007 23:40

Ja Etapu nie polecam. Kiedyś miałam okazje tam spać, i....weszłam do pokoju. Rozglądam sie, noooo...w miarę ok. Jedynie fakt kabiny prysznicowej mnie zdziwił ponieważ była ona nie w łazience a w pokoju jakiś metr od łóżka. Ale ok...myślę sobie, jestem z koleżanką w pokoju jakoś się umyję. A ze to była zima to miałam kurtkę, zauważyłam szafę wiec chciałam powiesić w niej nakrycie, otwieram szafę a tam...kibelek. Od tego momentu Etap ma permanentnego bana u mnie ;)
Z kolei bardzo byłam zadowolona z hotelu Vera na Bitwy Warszawskiej. Z Bitwy W. nie jest daleko do Puławskiej. Drugi hotel, w którym zdarza mi sie nocować jest w Raszynie. I przez Zamienie jest całkiem przyzwoity dojazd do Puławskiej. Nie wiem, w którym miejscu Puławskiej chcą jeździć ale jadąc przez Zamienie wylatuje sie w okolicach Baletowej.

[ Dodano: Pią Lip 13, 2007 11:42 pm ]
http://noclegi.e-nocleg.pl/vera-warszawa to ten :)

BubuZR - Pią Lip 13, 2007 23:48

Może spróbuj hotel Felix na Pradze Płd. http://www.polhotels.com/warsz/Felix/index2.htm nocowałem tam jak byłem na szkoleniu, przyzwoicie wyposażone pokoje (m.in. internet w pokojach lux), dobre śniadania i super mega miękkie łóżka
walkie - Pią Lip 13, 2007 23:53

O Feliksie właśnie miałam napisać też ale jest jedno ale, do Puławskiej to trochę spory kawałek :) Ale potwierdzam, standard hotelu na 5+.
BubuZR - Pią Lip 13, 2007 23:56

20 minut tramwajem do przystanku WWA Centralna
walkie - Pią Lip 13, 2007 23:57

No to kawałek. Zwłaszcza że Puławska jest dłuuuuga bardzo i nie jeżdzą nią tramwaje :)
MaReK - Sob Lip 14, 2007 00:39

Linia tramwajowa jest w remoncie, zreszta jak wiekszosc drog w warszawie - przez co tworza sie gigantyczne korki ;/

Walkie: ja z etapem nie mialem takich przygod ;)

walkie - Sob Lip 14, 2007 08:15

No ja w Etapie przeżyłam mega zonka ;)
Brt - Sob Lip 14, 2007 10:58

Nocowałem w fajnym hotelu za 100PLN za noc dla 2 osób, tyle, że bez samochodu to ciężko sie stamtąd wydostać. W każdym razie polecam. To były okolice modlińskiej po prawej jadąc w stronę Jabłonnej. Ale za cholerę teraz nie mogę znaleźć tego miejsca :(
BubuZR - Sob Lip 14, 2007 11:34

MaReK napisał/a:
Linia tramwajowa jest w remoncie, zreszta jak wiekszosc drog w warszawie - przez co tworza sie gigantyczne korki ;/


Ach, racja racja :) Coś tam wisiało w tramwajach o remontach torowiska, dobrze, że zaczął się dopiero dzień po tym jak wróciłem do domu :)

PTE - Sob Lip 14, 2007 22:17

Ja kilka lat temu nocowałem w jednym z tych hoteli i nie narzekałem. W cenie było śniadanie, trzeba było tylko zejść na nie z samego rana, inaczej stało się w długiej kolejce. Jeśli dobrze pamiętam, to do centrum jechało się 10-15 min. autobusem (był to piątek wieczorem i sobota rano). Płaciłem z góry przelewem - było taniej.
MaReK - Sob Lip 14, 2007 22:39

Hehe... no tak slynne hoteliki w ktorych kiedys bohaterowie slynnego serialu "Podrywacze.pl" krecili swoje milosne igraszki :)

Osobiscie w nich nigdy nie bylem, ale mowiono mi, ze trzymaja standard.
To sa byle hotele robotnicze, ktore zostaly przerobione na hotele goscinne.

Miejsce prawie na wyciagniecie reki od serwera roverki.pl ;)

Pozdrawiam,