Zobacz temat - [R420] Niedziałająca klimatyzacja + niedziałający alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Niedziałająca klimatyzacja + niedziałający alarm

grz3loo - Nie Lip 15, 2007 15:01
Temat postu: [R420] Niedziałająca klimatyzacja + niedziałający alarm
Witam!!! W moim roverku nie dziala mi klimatyzacja, kiedy ja uruchamiam to obroty sie podnosza a klima nie chlodzi.. czy wystarczy ja tylko nabic czy cos jest zepsute?? da sie to zrobic samemu?
Kolejne pytanie to niedzialajacy alarm, nad szybami sa czujniki wiec sadze ze alarm jest a tymczasem on nie dziala, co z tym zrobic????
Pozdrawiam i wielkie dzieki za pomoc... :grin:

AndrewS: poprawilem literowke w temacie

mmaniek - Nie Lip 15, 2007 15:09

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz na forum i w technicznym FAQ wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania.
Klimę będzie ciężko naprawić samemu a co do alarmu, musisz dać mu czas na uzbrojenie się i dopiero sprawdzać.

grz3loo - Nie Lip 15, 2007 15:19

wlasnie juz sprawdzalem i niestety nie dziala... nie wiem co moze byc w nim uszkodzone, sprawdzilem bezpieczni kto jest ok.. sprobuje w takim razie poczekac jeszcze dluzej.. moze klime wystarczy tylko nabic??
mmaniek - Nie Lip 15, 2007 15:30

grz3loo napisał/a:
moze klime wystarczy tylko nabic??

Być może, musisz to sprawdzić w w-stacie na manometrach.
Pilot do alarmu działa, baterie ok? Jak zamkniesz kluczem, włącza się dioda na tablicy zegarów/drzwiach?

Kozik - Nie Lip 15, 2007 17:39

Wg mnie to masz mało gazu w układzie klimatyzacji i wystarczy "dobić"
tomcy - Pon Lip 16, 2007 09:46

Jesli bezpieczniki sa OK
to ja bym na krotko sprawdzal w czy przekazniki dzialaja i zalanczaja compresor i wentylator jesli wszystko jest OK to
sprawdzil bym termostat jesli jest OK to poszukaj tematu w ktorym zamiescilem schematy i opis usterki

mam nadzieje ze nawiew dziala :grin: hmmm i klima wczesniej dzialala?