Zobacz temat - [R al] Uwaga na serwis AUTO ARS w Szczecinie!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R al] Uwaga na serwis AUTO ARS w Szczecinie!

wabq - Sro Lip 18, 2007 08:49
Temat postu: [R al] Uwaga na serwis AUTO ARS w Szczecinie!
Uwaga na nie autoryzowany servis Land Rovera AUTO ARS w Szczecinie, oddałem samochód do przeglądu i do wymiany olejów: po trzech dniach oddali samochód z zaczepionymi karteczkami że nastąpiły wymiany olejów filtrów itp, po dogłębnej analizie wyszło że w silniku jest stary olej a filtry silnika i pyłkowy są nie wymienione. Na dodatek gdy wymieniali paski wielorowkowe spuścili płyn w chłodnicy i zapowietrzyli układ chłodzenia!! oddając auto nie wiedzieli co jest że się grzeje. Byli mocno zdziwieni i tłumaczyli się tym że to może pracownik, to bzdura taką politykę ten zakład Auto Ars w Szczecinie prowadzi chcieli oszukać ale im się nie udało nie polecam. A na dodatek okazało się że po tym wszystkim musiałem wymieniać uszczelkę pod głowicą i pompę wody bo przegrzali układ. UWAGA NA AUTO ARS!!!!!!!!!

Paul: Kolor czerwony jest dla Adminów i Modów - zmieniłem.

Flora - Sro Lip 18, 2007 09:01

To gdzie w Szczecinie jechać z R75 do naprawy klimatyzacji? Albo może gdzieś w okolicy?
sTERYD - Sro Lip 18, 2007 11:20

Cytat:
To gdzie w Szczecinie jechać z R75 do naprawy klimatyzacji? Albo może gdzieś w okolicy?

jeśli chodzi o klimatyzację to w szczecinie można robić w kilku zakładach bez problemu. Ja serwisuję sobie w podjuchach w zakładzie o nazwie Pamis, bo mają tanio, i zdecydowanie solidnie. Bez problemu zamontowali mi nowy skraplacz(chłodnicę) i też bardzo tanio :) ogólnie zakład zajmuje się chłodnicami i wszystkim co związane :)
Jeśli nie ufasz tanim zakładom, to godnym polecenia jest też Auto-Wega. Kilku moich znajomych sie u nich "stołuje" i też polecają (i też nie mieli nic przeciwko żebym zajechał do nich Roverkiem) ale ceny mają odpowiednie ;)

Więcej zakładów z bliska nie znam (albo nie lubię) to nie będę komentował ;)

piter34 - Sro Lip 18, 2007 11:24

sTERYD, czy wymienione przez Ciebie serwisy są na stronie klubowej?
sTERYD - Sro Lip 18, 2007 11:32

Nie, nie są
poprostu odpowiedziałem na pytanie ;)

piter34 - Sro Lip 18, 2007 11:34

sTERYD napisał/a:
Nie, nie są

No to może dodaj? :)

sTERYD - Sro Lip 18, 2007 11:44

myślisz...??
ale to jutro, jak zejdę z gprsa, bo to surfowanie tutaj to mnie wykończy ;)